W sobotnie przedpołudnie 24 listopada w mrągowskim CKiT zabrzmią pieśni i piosenki patriotyczne, wykonywane przez dzieci i młodzież w ramach Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej. Wydarzenie organizuje Młodzieżowy Dom Kultury i tym samym zaprasza do uczestnictwa w tym festiwalu.

„Z pieśnią przez wieki” pod takim tytułem Młodzieżowy Dom Kultury organizuje Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej. Inicjatywa organizowana jest w ramach obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości, a sam konkurs skierowany jest do solistów ze szkół i młodzieżowych domów kultury województwa warmińsko-mazurskiego w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VII SP oraz obecne VIII klasy SP i III gimnazjum. Początek festiwalu o godzinie 10:00.

- Są już zarejestrowani uczestnicy z Olsztyna, Słup, Kętrzyna, Bartoszyc. Zgłoszenia można jeszcze wysyłać do 19 listopada włącznie. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymują pamiątkowe dyplomy, a na laureatów czekają nagrody rzeczowe - mówi Ewa Gnoza z MDK.

Regulamin festiwalu i więcej informacji można znaleźć na stronie MDK (kliknij tutaj). Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrz Miasta Mrągowo.

Wstęp na festiwal jest wolny!

Źródło: MDK


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij