Wybory samorządowe 2018 już za nami. W Mrągowie, w drugiej turze wyborów na burmistrza miasta, wygrał Stanisław Bułajewski. Został obdarzony największym zaufaniem wyborców i pokonał swojego rywala Waldemara Cybula. Jak wyniki głosowania oceniają kandydaci?

Stanisław Bułajewski:
Wyniki wyborów na burmistrza, zarówno w pierwszej turze jak i drugie pokazały, że Mieszkańcy naszego miasta chcą zmian. Cieszę się bardzo z uzyskanego wyniku, gratuluję Mieszkańcom bo to ich sukces. Deklaruję, że jako burmistrz będę rzetelnie pracował dla dobra naszego miasta i wszystkich Mrągowian. Zapewniam również, że będę burmistrzem wszystkich Mieszkańców.
Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Waldemarowi Cybulowi i życzę mu, aby 5 lat pracy na rzecz Mrągowa było co najmniej tak aktywne, jak kampania wyborcza. Życzę mu udanej pracy Radzie Miejskiej, bo dobrze życzę naszemu Miastu.

Waldemar Cybul:
Mrągowianie wybrali kierunek rozwoju Mrągowa. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie głos. Wspólnie z moimi koleżankami i kolegami z MIS Mrągowo w Radzie Miejskiej będę dążył do tego, aby jak najwięcej naszych programowych założeń zostało zrealizowanych. Gratuluję również mojemu kontrkandydatowi i życzę sukcesów w realizacji zadań przedstawionych mieszkańcom w programie.

Zebrał Paweł Krasowski

 


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij