Wybory samorządowe 2018 już za nami. W Mrągowie, w drugiej turze wyborów na burmistrza miasta, wygrał Stanisław Bułajewski. Został obdarzony największym zaufaniem wyborców i pokonał swojego rywala Waldemara Cybula. Jak wyniki głosowania oceniają kandydaci?

Stanisław Bułajewski:
Wyniki wyborów na burmistrza, zarówno w pierwszej turze jak i drugie pokazały, że Mieszkańcy naszego miasta chcą zmian. Cieszę się bardzo z uzyskanego wyniku, gratuluję Mieszkańcom bo to ich sukces. Deklaruję, że jako burmistrz będę rzetelnie pracował dla dobra naszego miasta i wszystkich Mrągowian. Zapewniam również, że będę burmistrzem wszystkich Mieszkańców.
Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Waldemarowi Cybulowi i życzę mu, aby 5 lat pracy na rzecz Mrągowa było co najmniej tak aktywne, jak kampania wyborcza. Życzę mu udanej pracy Radzie Miejskiej, bo dobrze życzę naszemu Miastu.

Waldemar Cybul:
Mrągowianie wybrali kierunek rozwoju Mrągowa. Dziękuję wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie głos. Wspólnie z moimi koleżankami i kolegami z MIS Mrągowo w Radzie Miejskiej będę dążył do tego, aby jak najwięcej naszych programowych założeń zostało zrealizowanych. Gratuluję również mojemu kontrkandydatowi i życzę sukcesów w realizacji zadań przedstawionych mieszkańcom w programie.

Zebrał Paweł Krasowski

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Tera (IP: 31.184.*.124) 2018-11-16 19:29
Wow, this post is pleasant, my younger sister is analyzing
such things, so I am going to inform her.

Here is my web page Сialis: http://costofcial.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 40latek (IP: 31.0.*.118) 2018-11-07 19:37
Dont worry, no 5, za pięć lat kolejne wybory, potem za kolejne pięć kolejne i tak dalej.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Michał (IP: 89.229.*.191) 2018-11-07 18:52
a kogo obchodzi jakiś tam przegrany? co tam dzieje się w starostwie, kto będzie starostą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ponoć (IP: 31.0.*.118) 2018-11-07 19:30
Dalej Karaś
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.10) 2018-11-07 18:27
Cytuję 1234:
Ela czytaj ze zrozumieniem i nie bij piany za wczasu Cytuję fragment powyższych podzękowań przez Bułajewskiego " Cieszę się bardzo z uzyskanego wyniku, gratuluję Mieszkańcom bo to ich sukces." jakich oczekujesz jeszcze podziękowań?

Ela oczekuje, że piąty od końca zostanie burmistrzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.10) 2018-11-07 18:24
Cytuję qaz:
Panie Bułajewski, powinien Pan zaprosić do wspólnej pracy Pana Cybula. Sami młodzi, żadnych dziadków i bez króla SMS-ów

No i suuuper, ha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.10) 2018-11-07 18:19
Cytuję Marzenia:
Oby tobie tak pokazali środkowy palec wybierając cię piąty raz z rzędu na radnego. Pomarzyć sobie guest możesz.

Czy ktoś może zacytować "odezwę" o rezygnacji z działalności publicznej? Do prawdziwej roboty królu SMS-ów,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.10) 2018-11-07 18:14
Cytuję Ela:
No troszkę dziwne na Facebooku pełno gratulacji a Stanisław od niedzieli nawet nie raczy nikomu podziękować czyżby po wyborach jakaś zmiana aktywności i podejścia do ludzi.

Czytaj ze zrozumieniem Eluniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.10) 2018-11-07 18:13
Cytuję Stasiu:
Referendum w sprawie odwołania burmistrza zaraz po tym jak wystartuje w wyborach do sejmu i się nie dostanie :)

Pomarzyć sobie możesz, he, he. A każdego referendowego krzykacza Mrągowo wywiezie taczkami na gnojowicę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ela (IP: 89.229.*.97) 2018-11-06 09:00
No troszkę dziwne na Facebooku pełno gratulacji a Stanisław od niedzieli nawet nie raczy nikomu podziękować czyżby po wyborach jakaś zmiana aktywności i podejścia do ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 1234 (IP: 5.173.*.91) 2018-11-06 21:17
Cytuję Ela:
No troszkę dziwne na Facebooku pełno gratulacji a Stanisław od niedzieli nawet nie raczy nikomu podziękować czyżby po wyborach jakaś zmiana aktywności i podejścia do ludzi.


Ela czytaj ze zrozumieniem i nie bij piany za wczasu Cytuję fragment powyższych podzękowań przez Bułajewskiego " Cieszę się bardzo z uzyskanego wyniku, gratuluję Mieszkańcom bo to ich sukces." jakich oczekujesz jeszcze podziękowań?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mka (IP: 31.1.*.110) 2018-11-06 12:06
Jak narazie to gratulują sobie nawzajem, a mieszkańcy mają czekać...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowinin (IP: 83.6.*.190) 2018-11-07 16:28
PocZekajcie A Pan Bułajewski wpadnie do każdego wyborcy z podziękowaniami bukietem kwiatów i z kopertą wypełnnioną kasą , tylko najpierw powieedzieć musicie czy w kopertach mają być złotówki , dolary czy euro no i jakie keiatki mają być w tym bukiecie. Ale z doświadczenia wiem że i tak żadnemu z was nie dogodzi bo będzie nażekanie że nie takie powinny być kwiatki w bukiecie a i że w kopertach kasa nie będzie wieżo wydrukowana tylko używana. I to jest cały szkopuł malkontentów mrągowskich. Nie mCIE CZEGO SIĘ CZEPIĆ TO CZEPIAJCIE SIĘ SWEGO OGONA PANOWIE A PZNIE CZEPCIE SIĘ MĘŻÓW OGONÓW A BĘDZIE WAM DOBRZE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jakostak (IP: 89.229.*.184) 2018-11-06 12:45
Czytaliście oboje tekst powyżej? Pytam, bo wydaje mi się, że nie, albo macie trudności ze zrozumieniem wypowiedzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Stasiu (IP: 188.146.*.41) 2018-11-06 08:13
Referendum w sprawie odwołania burmistrza zaraz po tym jak wystartuje w wyborach do sejmu i się nie dostanie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mka (IP: 5.60.*.217) 2018-11-06 08:00
Mieszkam w Mrągowie od lat i dziś Miasto to ludzie bezdomni,alkoho lizm,narkotyki, brudne ulice,,wykształ cona młodzież wyjeżdża i nie wraca bo nie ma do czego,a normalni mieszkańcy czują się oszukiwani...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-11-07 16:35
To sie umyj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# To (IP: 46.169.*.50) 2018-11-11 09:49
oof inteligencja mrągowska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 83.16.*.125) 2018-11-06 07:07
Szanowny Panie Bułajewski a może kino z prawdziwego zdarzenia?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 12345 (IP: 31.0.*.236) 2018-11-05 19:52
Cytuję qaz:
Panie Bułajewski, powinien Pan zaprosić do wspólnej pracy Pana Cybula. Sami młodzi, żadnych dziadków i bez króla SMS-ów

10/10
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 12345 (IP: 31.0.*.236) 2018-11-05 19:51
Cytuję Tadeusz:
Jedyny rozsądny ruch by coś się zadziało to propozycja burmistrza Bułajewskiego by Waldemar został v-ce!! Inaczej czarno to widzę.

Bardzo dobry pomysł. Wart rozwagi przez Nowego Burmistrza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowinin (IP: 83.6.*.190) 2018-11-07 16:35
skńczcie z tym cybuchem bo to ja będę zastępcą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadeusz (IP: 37.47.*.36) 2018-11-05 19:25
Jedyny rozsądny ruch by coś się zadziało to propozycja burmistrza Bułajewskiego by Waldemar został v-ce!! Inaczej czarno to widzę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Riczard (IP: 37.47.*.86) 2018-11-05 19:48
Jestem za ale Cybula to nie ten charakter na układy - będzie walczył z bułką po cichutku kłody pod nogi znam gościa wiem co mówie słodki to on jest dla publiki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.236) 2018-11-05 20:02
A to już zależy od tego czy będzie chciał sam prowadzić politykę, czy dalej słuchać glownych MISiow, którzy zresztą nawet nie dostali się do rady
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec (IP: 83.9.*.37) 2018-11-05 19:12
Brawo choć miałem innego faworyta cóż ale Pana Waldka obietnice były realne a obecnego burmistrza no nie wiem choć by ten dach wiem ważni są turyści dla miasta ale czy warto dla tych 10 koncertów a gdzie my jesteśmy w tym wszystkim mieszkamy tu na co dzień gdzieś coś jest remontowane ale nie wszędzie a budżet jest spory po co mi dach nad amfiteatrem jak nie mam jak dojechać do domu i tu bym inwestował czyli w mieszkańców miasta turysta i tak przyjedzie do Mrągowa dziś nie trzeba go zachęcać Mam nadzieje że obecny burmistrz wywiąże się z obietnic
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Echo (IP: 31.1.*.208) 2018-11-05 17:39
Jeżeli Otolia kręci się jeszcze w Radzie Miejskiej , to niestety, trzeba mieć ograniczone zaufanie do takiej Rady Miasta !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qaz (IP: 31.0.*.216) 2018-11-05 17:15
Panie Bułajewski, powinien Pan zaprosić do wspólnej pracy Pana Cybula. Sami młodzi, żadnych dziadków i bez króla SMS-ów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.216) 2018-11-05 17:12
Cytuję Dominik:
Jak Bulajewski ma zamiar rozwiązać problem mieszkań (blokowanych przez tego pana)... czy dlatego, że budynek ten obniża wartość jego segmentu, to ważne proszę wyjaśnić

Żądam odpowiedzi na moje pytanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wieś (IP: 5.173.*.174) 2018-11-05 21:24
Cytuję Guest:
Żądam odpowiedzi na moje pytanie

Może by tak poprosić o odpowiedz na pytanie. Buraku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominik (IP: 213.76.*.53) 2018-11-05 17:00
Jak Bulajewski ma zamiar rozwiązać problem mieszkań (blokowanych przez tego pana)... czy dlatego, że budynek ten obniża wartość jego segmentu, to ważne proszę wyjaśnić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 1234 (IP: 5.173.*.91) 2018-11-06 21:19
Cytuję Dominik:
Jak Bulajewski ma zamiar rozwiązać problem mieszkań (blokowanych przez tego pana)... czy dlatego, że budynek ten obniża wartość jego segmentu, to ważne proszę wyjaśnić

Dominiś czy to ty ten przegrany? Przecież zostałeś radnym będziesz miał szanse na zażegnanie problemu mieszkań w Mragowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ty (IP: 31.0.*.118) 2018-11-07 19:28
... i szukanie pracy dla bezrobotnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.176) 2018-11-05 16:15
Wybory pokazały jedno - Tarnowski powinien znaleźć sobie inne zajęcie, w polityce ludzie kolejny raz pokazali mu środkowy palec.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marzenia (IP: 188.146.*.41) 2018-11-06 08:10
Oby tobie tak pokazali środkowy palec wybierając cię piąty raz z rzędu na radnego. Pomarzyć sobie guest możesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hmmm (IP: 31.0.*.118) 2018-11-07 19:32
ależ to oczywista prawda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 1234 (IP: 5.173.*.91) 2018-11-06 21:22
Cytuję Marzenia:
Oby tobie tak pokazali środkowy palec wybierając cię piąty raz z rzędu na radnego. Pomarzyć sobie guest możesz.

Niestety wyborcy tym razem nie dali się wkrecić Dominisiowi. Ostatnie miejsce w statystykach -żenada. miej człowieku honor i zrezygnuj z radnego. Albo nie bo wejdzie kolejny specjalista od wazeliny Wojciech G.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jarek G. (IP: 31.0.*.73) 2018-11-05 15:49
Referendum - srendum :) widze, ze nieudacznik zyciowy Tarnowski nie potrafi zaakceptowac wynikow wyborow i zaczyna bic piane. A prawda jest taka, ze jestes gosciu nikim, nic w zyciu nie osiagnales, a to, ze byles starosta, to tylko cie osmieszylo. W wyborach na burmistrza dostajesz najmniej glosow, ludzie sie z ciebie smieja i wytykaja palcami. Masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.91) 2018-11-06 21:24
Cytuję Jarek G.:
Referendum - srendum :) widze, ze nieudacznik zyciowy Tarnowski nie potrafi zaakceptowac wynikow wyborow i zaczyna bic piane. A prawda jest taka, ze jestes gosciu nikim, nic w zyciu nie osiagnales, a to, ze byles starosta, to tylko cie osmieszylo. W wyborach na burmistrza dostajesz najmniej glosow, ludzie sie z ciebie smieja i wytykaja palcami. Masakra.


Dominiś do uczciwej pracy byś sie wziół najlepien na kasę do Biedronki .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezimienny (IP: 89.229.*.187) 2018-11-05 16:08
To prawda, niektórzy zamiast pójść do fizycZnej pracy, to wolą marnować czas na szykanowaniu innych. Wstyd dla miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lidka (IP: 5.173.*.99) 2018-11-05 15:37
Super! Tak powinno być, że przegrany odchodzi z podniesioną głową I gratuluje wygranemu! Super postawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Irek (IP: 83.9.*.91) 2018-11-05 16:27
Popieram ,postawy godne przeciwników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin (IP: 83.17.*.130) 2018-11-05 14:41
Babcia na emeryturze??? Kto tak powiedział?
Będzie przewodniczącą Rady Miasta i pewnie już szykuje referendum dla nowego Burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.151) 2018-11-05 16:13
Taaaa, szykować to se może, obiadek co najwyżej, he he he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jamci (IP: 89.231.*.228) 2018-11-05 14:07
Mam nadzieję, że Waldek dotrzyma słowa i będzie współpracował w Radzie Miejskiej podobnie jak inni radni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomasz (IP: 89.229.*.232) 2018-11-05 14:24
Waldek był zawsze człowiekiem honoru i jeżeli mówił że będzie dążył do zmian w Naszym mieście to każdy powinien się spodziewać że będzie współpracował z nowym burmistrzem i dążył do zmian. Nie sądzę że stworzył by koalicjię z panią burmistrz po to by dalej pogrzebać to miasto.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mn (IP: 94.254.*.26) 2018-11-05 18:39
Cytuję Tomasz:
Waldek był zawsze człowiekiem honoru i jeżeli mówił że będzie dążył do zmian w Naszym mieście to każdy powinien się spodziewać że będzie współpracował z nowym burmistrzem i dążył do zmian. Nie sądzę że stworzył by koalicjię z panią burmistrz po to by dalej pogrzebać to miasto.


To mam nadzieję że tak będzie. Bo jeżeli by tą koalicję stworzył to nie ukrywajmy, większość z nas pewnie nie oddalo głosu chociażby i z tego powodu, bo pojawiły się takie opinie po pierwszej turze wśród mieszkańców, a to utwierdziloby w przekonaniu, że te pogłoski nie były takie wyssane z palca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jas (IP: 37.47.*.113) 2018-11-05 14:04
No i git. Babcia na emeryturze a wszyscy ludzie,nie wyrzucajcie ulotek Pana Burmistrza , schować je i skrupulatnie odznaczać co zostało zrealizowane. Za 5 lat będzie czas podsumowań.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.91) 2018-11-06 21:26
Cytuję Jas:
No i git. Babcia na emeryturze a wszyscy ludzie,nie wyrzucajcie ulotek Pana Burmistrza , schować je i skrupulatnie odznaczać co zostało zrealizowane. Za 5 lat będzie czas podsumowań.


Podsumujemy równiez Ciebie Dominiś bez obaw
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij