Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju organizuje piątą edycję Zawodów Strzeleckich o Puchar Niepodległości. Jest to świetna okazja, by w duchu sportowej rywalizacji uczcić bohaterstwo przodków, jak również dowiedzieć się więcej o strzelectwie sportowym.

Już 10 listopada w godzinach 12:00-18:00 uczestnicy zawodów będą mogli zmierzyć się w strzelaniu do tarcz z karabinka pneumatycznego poniżej 17J (wiatrówka). Całość konkurencji podzielona będzie na trzy kategorie - kobiety, dzieci, mężczyźni. Trzy najlepsze wyniki w kategorii honorowane będą medalami, zaś zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają dodatkowo puchary.

Liga Obrony Kraju od pięciu lat upamiętnia Święto Niepodległości zawodami strzeleckimi, popularyzując jednocześnie rozwój tego sportu oraz edukację na rzecz obronności kraju. Impreza skierowana jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku, które chcą pod okiem instruktora zapoznać się z obsługą broni sportowej na zawodach o patriotycznym charakterze.

Całość imprezy odbędzie się na Strzelnicy pneumatycznej LOKu (ul. Mrongowiusza 65B - budynek Bursy). Opłata startowa wynosi 5 zł.

 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij