W jednej z obwodowych komisji wyborczych na terenie Mrągowa doszło do znaczącej pomyłki. Komisja ponownie przeliczyła głosy i okazało się, że będzie zmiana w składzie Rady Miejskiej.

Jak udało nam się dowiedzieć, w jednej z obwodowych komisji wyborczych na terenie Mrągowa doszło do pomyłki. Po ponownym przeliczeniu głosów oddanych na kandydatów na radnych okazało się, że do Rady Miejskiej nie wejdzie radny poprzednich kadencji Leon Żbikowski, który otrzymał w wyborach 134 głosy. Na jego miejscu zobaczymy nową twarz w lokalnej polityce 31-letniego Jakuba Doraczyńskiego, który zdobył 168 głosy. Na obradach w sali sesyjnej w nowej kadencji zasiadać będzie razem z ojcem Tomaszem Doraczyńskim.

Obaj kandydaci startowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Mrągowskiej Wspólnoty Samorządowej, więc zmiany w podziale mandatów między komitetami nie będzie.

red.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# xyz (IP: 213.184.*.1) 2018-10-31 15:18
Popieram Bułaje. Jako jedyny wie jak spuścić porządny wpier... kobietom!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szrek (IP: 37.248.*.21) 2018-10-30 17:44
Razem z Fioną popieramy Valdka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qaz (IP: 37.248.*.134) 2018-10-30 16:06
Wygra Bułajewski
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mania (IP: 83.9.*.123) 2018-10-30 09:20
Nigdy na cwaniaka,najwyż szy czas na zmiany,nie zagłosuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Chwast (IP: 89.229.*.89) 2018-10-29 23:06
Na Cybul-ę i Siemie-lniane tylko ROUNDUP!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kazek (IP: 37.248.*.188) 2018-10-29 19:34
Panie Waldku, Pan się nie boi, za Panem .... No właśnie, kto stoi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Warzywniak (IP: 31.0.*.101) 2018-10-29 17:31
Cebulę lubię i bardzo mi smakuje,ale Cybula nie trawię! !Powodzenia Panie Stanisławie! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Baner (IP: 37.248.*.252) 2018-10-28 19:04
Cytuję waldek wiecznie zywy:
Cybul wykleja na miescie plakaty z przed 4 lat :) poszukajcie w internecie i porownajcie jego "terazniejsze" zdjecie z tym z 2014 roku. Po wyborach zbierze wszystkie plakaciki i wykorzysta znow za 5 lat. WSZYSTKO WKOŁO SIE ZMIENIA, PROCZ WALDKA! WALDEK WIECZNIE ZYWY! WALDEK MISTEREM MRĄGOWA!

A tam plakaty, nad plakatem logo prywatnej firmy, a to już niesmak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mietek (IP: 88.156.*.215) 2018-10-28 17:38
Pan Bułajewski otrzymuje poparcie od polityków PSL-u. Czy ktoś nie ma wątpliwości, że jest on nominatem partyjnym. Przejrzyjcie na oczy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Heniek (IP: 37.248.*.252) 2018-10-28 19:02
Wolę to niż wprowadzanie bocznymi drzwiami poprzedniej władzy. Ostatecznie była burmistrzowa startowała kiedyś do sejmu z listy PSL
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 89.229.*.216) 2018-10-27 21:35
Cytuję Guest:
Ludzie już na mieście żartują o jakichś tam NUS-ach. Nowy Układzik Starych, czy coś tam. A może newsach?

He he he, czego to ludziska wnet nie wymyślą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 89.229.*.216) 2018-10-27 21:33
Panie Stanisławie, proszę nie przejmować się tym spamem. Życzenia wybrania 4 listopada.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam (IP: 37.248.*.64) 2018-10-27 21:26
Ewa oszalała
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.68) 2018-10-27 21:19
Leon żbikowski wylądował w olsztyńskim szpitalu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.68) 2018-10-27 21:14
Dzisiejszy piknin na fabryce żenada. kilka osób, które załapały sie na grochówkę i kiełbasę (jacyś bezdomni). Cybul przemawiał do samochodów, które licznie były zaparkowane. ludzi śladowe ilości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# tomek (IP: 5.173.*.68) 2018-10-27 21:11
Cybul prosił Siemieńcową by jej elektorat oddał na Cybula głosy. Po rozmowach Cybul zakleił bilbordy Siemieńcowe i umieścił swój wizerunek (na przejeździe kolejowym, przy orlenie na trenie szpitala). sam nie potrafi znaleźć miejsca powiela pomysły siemieńcowej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# waldek wiecznie zywy (IP: 31.0.*.203) 2018-10-27 15:00
Cybul wykleja na miescie plakaty z przed 4 lat :) poszukajcie w internecie i porownajcie jego "terazniejsze" zdjecie z tym z 2014 roku. Po wyborach zbierze wszystkie plakaciki i wykorzysta znow za 5 lat. WSZYSTKO WKOŁO SIE ZMIENIA, PROCZ WALDKA! WALDEK WIECZNIE ZYWY! WALDEK MISTEREM MRĄGOWA!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania (IP: 5.173.*.68) 2018-10-27 21:03
Cytuję waldek wiecznie zywy:
Cybul wykleja na miescie plakaty z przed 4 lat :) poszukajcie w internecie i porownajcie jego "terazniejsze" zdjecie z tym z 2014 roku. Po wyborach zbierze wszystkie plakaciki i wykorzysta znow za 5 lat. WSZYSTKO WKOŁO SIE ZMIENIA, PROCZ WALDKA! WALDEK WIECZNIE ZYWY! WALDEK MISTEREM MRĄGOWA!


Waldemar wszedł w układ z Siemieńcową obiecał jej stołek wiceburmistrza (Witkowicz) i Przewodnicząceg o Rady (Siemieńcowa) i to jest dobra zmiana. Zanim zagłosujesz zastanów sie dwa razy czy to jest zmiana
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 37.248.*.206) 2018-10-27 13:23
Panie Piercewicz, gratulacje!!!!! ! Gmina wie co robić, czas na zmiany. A teraz czekamy na zmiany w Mieście. Panie Bułajewski, liczymy na Pana.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-10-27 11:41
NA 100% MACHLOJKI TATUS PRZESZEDL A SYNEK NIE STARE KLIKI NIC SIE NIE ZMIENI OBUMARLE MIASTO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 37.248.*.59) 2018-10-27 08:54
Gadu.gadu, a co z tym głosowaniem i dziwnym liczeniem głosów??? Kto to wyjaśni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# czas na zmiany (IP: 89.231.*.50) 2018-10-26 22:57
w spocie wyborczym widać stare twarze z byłej polityki nmr ,to zmiany czy powrót?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 89.229.*.216) 2018-10-26 21:14
no raczej Bulajewski wygra, Cybul tym romansem z duetem Siemieniec/Witk owicz przesadził
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 37.248.*.93) 2018-10-26 18:22
Ludzie już na mieście żartują o jakichś tam NUS-ach. Nowy Układzik Starych, czy coś tam. A może newsach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 31.0.*.33) 2018-10-26 17:31
Zmien Waldku doradców od wizerunku, bo ci obecni robia wiecej szkody niz pozytku. Jestes kandydatem na burmistrza, a wrzucasz na facebook jakas bajeczke o sobie, napisana jezykiem pierwszoklasist y. To niepowazne. Jak masz przegrac to zrob to w dobrym stylu, a nie z powodu zenujacej kampani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 37.248.*.247) 2018-10-26 20:49
Tym zagraniem Pan Cybula przegrał, oj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# nmr (IP: 37.47.*.4) 2018-10-26 17:21
Według 123 trzeba wiedzieć kto jest ,,znajomym królika''?żeby coś załatwić.Kiedy wreszcie przeminie to myślenie i ta epoka tych,,załatwiac zy''?Kto czym rzuca ,to jego sprawa,oby nie własną żoną!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 83.9.*.160) 2018-10-26 20:46
Cytuję nmr:
Według 123 trzeba wiedzieć kto jest ,,znajomym królika''?żeby coś załatwić.Kiedy wreszcie przeminie to myślenie i ta epoka tych,,załatwiaczy''?Kto czym rzuca ,to jego sprawa,oby nie własną żoną!

TO NIE CHODZI O "ZAŁATWIACZY" TYLKO O KOMPETENCJE i WIEDZĘ,A WG MNIE NAUCZYCIEL OWSZEM MA ALE W SZKOLE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wyborca (IP: 37.248.*.215) 2018-10-26 16:17
Waldemar Cebul kandydatem burmistrzowej na burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 89.229.*.216) 2018-10-26 21:19
Cytuję Wyborca:
Waldemar Cebul kandydatem burmistrzowej na burmistrza.

DOBRE :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BOBO (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:02
[quote name="Wyborca"] Waldemar Cebul kandydatem burmistrzowej na burmistrza.[/quo

Tak to jest jak pan od wuefu idzie do samorządu. Bez wsparcia Otolki nie da rady pociagnąć ten wózek. No i nic się nie zmieni. Waldku odwagi nie pakuj sie do szmba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# TAk (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 18:55
Cytuję Wyborca:
Waldemar Cebul kandydatem burmistrzowej na burmistrza.

Czy to jest dobra zmiana???? Cybul nie ulejaj Otolii bo cię przekręci
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 5.172.*.181) 2018-10-26 14:57
Ludzie wymyślacie niestworzone historie, Burmistrz musi wiedzieć w które drzwi zapukać by coś załatwić a nie na oślep rzucać piłką lekarską może będzie daleko a może nie, lub mata i grajta a ja sobie posiedzę niech inni załatwią (tak mówi mój syn). Bo sport to nie wszystko, wyobrażam sobie mego ojca (80 lat) biegającego po promenadzie lub na rowerze :(zgroza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzywy (IP: 31.0.*.125) 2018-10-26 14:56
Wystarczy zadac sobie jedno pytanie: chcemy burmistrza wuefiste, czy doswiadczonego samorzadowca z tytulem doktora. Lubie Waldka, ale on kompletnie nie nadaje sie na burmistrza. Moj glosy idzie na Bulajewskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadeusz (IP: 37.47.*.4) 2018-10-26 21:20
Jakoś w obyciu kandydata tego nie widać. Ale słomę z butów owszem. Doktorat niestety to nie wszystko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NNNO (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:03
Dobry wybór tak trzymaj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# nmr (IP: 37.47.*.4) 2018-10-26 14:41
Liczą się fakty,a nie to co kto powiedział.Nast ały takie czasy,że fake newsy mogą wygrać wybory i to się często opłaca.A fakty są takie,że to kandydat Bułajewski towarzyszy PSL-owi jak cień.Pani Siemieniec to osoba siła rzeczy ze starego układu,a więc do PSL-u jej blisko.,,Bezpła tne'' porady prawne kosztowały urzędy kilkadziesiat tysięcy zł,przelane oczywiście do prywatnej kieszeni.Gładki e słowa nie wystarczą,bo wybory to nie konkurs oratorski i nie debata jest tu ważna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# NNNO (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:11
Siemieniec to osoba siła rzeczy ze starego układu,a więc do PSL-u jej blisko.,,Bezpła tne'' porady prawne kosztowały urzędy kilkadziesiat tysięcy zł,przelane oczywiście do prywatnej kieszeni.Gładki e słowa nie wystarczą,bo wybory to nie konkurs oratorski i nie debata jest tu ważna.[/quo
Niestety jeśli urząd zatrudnia na umowę zlecenie to muni zaacić taka jest kolej rzeczy. nawet jeśli zarabiał jakieś pieniądze za porady to przeznaczał je na konkretne cele m.in. wspierał finansowo lauretaów różnych konkursów lub fundował stypendia. Ty patrz co robił radny grajek M.G. w swojej kampanii cztery lata temu ich komitet głosił, ze nie będa brali diet. niestety brali i drwilii z nas wyborców. Tak im się tenfestiwal populizmu podobała, że znów wystartowali jednak elektorat wyborczy już się na to nie nabrał. Nie wszedł grajek i inni z jego paki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xyz (IP: 213.184.*.1) 2018-10-26 14:03
Bułajewski powiedział, że jego zastępczynią będzie Siemieniec. Ot, macie zmiany ludu kochany!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.68) 2018-10-27 21:17
Cytuję xyz:
Bułajewski powiedział, że jego zastępczynią będzie Siemieniec. Ot, macie zmiany ludu kochany!


Nie jesteś w temacie. Cybul ustawił się z Siemieńcową. Witkowicz ma być zastępcą Siemieńcowa przewodnicząca rady. dlatego też nie chce na nowo liczyć głosy wyborcze bo taki układ jest dla niej bardziej korzystny. Cycul bedzie marionetka. Brawo .....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:22
Cytuję xyz:
Bułajewski powiedział, że jego zastępczynią będzie Siemieniec. Ot, macie zmiany ludu kochany!


To musisz być przyjacielem Bujajewskiego, że zwierzył sie Tobie, odpuść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ok Ewcia (IP: 37.248.*.59) 2018-10-27 08:57
Sama odpuść, nie rozumiesz nawet kontekstu wypowiedzi, oj te dzisiejsze studia.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# stuknij sie w łeb (IP: 89.229.*.1) 2018-10-26 16:39
Tobie to powiedział czy Dominik Ci to powiedział ???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wyborca (IP: 89.231.*.214) 2018-10-26 10:23
Nawet jeżeli była Pani burmistrz popiera Pana Waldemara to nic w tym złego. Każdy ma swoje zdanie i może je przedstawić. A jeżeli to może dodać głosów również mojemu kandydatowi(Wal demar Cybul) to jestem za. Nie wszystko da radę zmienić od razu. Doświadczenie niektórych osób się przyda. Panie Waldku i tak ma Pan mój głos.
P.S mam nadzieję że kolejni kandydaci na burmistrza też Pana poprą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# a (IP: 89.231.*.50) 2018-10-26 08:55
Cytuję czas na STARE zmiany:
Otolia wraca dzięki Waldkowi.

Nie dzięki Waldkowi tylko mieszkańcom którzy głosowali na jej ludzi.
Dla mnie może zostać przewodniczącą rady miejskiej ma doświadczenie i mniejszy bałagan będzie .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# koko (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:25
Ja podziekuje Waldkowi oddaję głos na Bułajewskiego. Lepsze mniejsze zło niż chore układy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kandydat (IP: 89.231.*.228) 2018-10-26 08:49
Kiedy poszedłem zobaczyć ile głosów otrzymałem od wyborców i zobaczyłem cyfrę 5, aż mną zatrzęsło. Wiedziałem, że to było niemożliwe, ale poszedłem do pracy. po półtorej godzinie dostałem smsa, że w tej komisji wyborczej uzyskałem 85 głosów. Przypadek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 12345 (IP: 37.248.*.65) 2018-10-26 05:29
Do tego układ brakuje jeszcze poparcia Dominisia, też młody, też chciał zmian.....na Siemieniec
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# czas na STARE zmiany (IP: 89.229.*.1) 2018-10-25 23:50
Otolia wraca dzięki Waldkowi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadeusz (IP: 89.229.*.179) 2018-10-25 23:01
No i się zaczęło. Waldek masz mój głos i głosy moich znajomych!! Trole zaczęły chocholi taniec!! Wiem chłopie, że masz łeb na karku i skonstruujesz solidną ekipę i na głupie, bezsensowne układy nie pójdziesz. A większość w radzie żeby coś zdziałać trzeba mieć. Nie straszcie Witkowiczem bo jego czas już się skończył! Tylko głupi by sobie w kolano strzelił a Waldek myślę do takich nie należy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# koko (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:31
cyt.. Tylko głupi by sobie w kolano strzelił a Waldek myślę do takich nie należy!

źle myślisz jest taki sam jak Dominiś i Otolka Cybul ma parcie na rządzenie jak mało kto .Piszesz, że ma łeb na karku powiedziałbym tak ma duży łeb na karku ale czy idzie za tym rozum. Duży nie zawsze znaczy inteligentny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lol (IP: 37.248.*.91) 2018-10-26 20:27
PZU, to ty? Wszyscy w NMR kumają o co chodzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Odyseusz (IP: 37.248.*.17) 2018-10-26 06:22
a to może Tadziu zaprzeczasz faktom? bez jaj, maski opadły,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadeusz (IP: 89.229.*.179) 2018-10-26 09:51
Jakim faktom? Że pan Waldek jak i pan Stanisław prowadzą rozmowy ze świeżo wybranymi radnymi?? Przecież to normalne. Bez większości w radzie możesz co najwyżej dietkę zainkasować i przez 5 lat wojenki prowadzić, które pogrążą miasto. O to chodzi??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 31.0.*.85) 2018-10-25 21:42
Cubyl = Siemieniec. Brawo, brawo Waldus, wlasnie spier.oliles sobie kampanie. Jeszcze zbrataj sie z pedalem, a juz w ogóle nikt na ciebie nie zaglosuje. Jak mozna wykrzykiwac hasla o zmianach, a za chwile dogadywac sie z Otolia? Gdzie ty masz rozum? Gdzie Twoja moralnosc? Oszukales wyborcow, brawo. No ale do trzech razy sztuka. Moze za 5 lat ci sie uda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.181) 2018-10-26 11:42
Cytuję Gosc:
Cubyl = Siemieniec. Brawo, brawo Waldus, wlasnie spier.oliles sobie kampanie. Jeszcze zbrataj sie z pedalem, a juz w ogóle nikt na ciebie nie zaglosuje. Jak mozna wykrzykiwac hasla o zmianach, a za chwile dogadywac sie z Otolia? Gdzie ty masz rozum? Gdzie Twoja moralnosc? Oszukales wyborcow, brawo. No ale do trzech razy sztuka. Moze za 5 lat ci sie uda.

popieram i glosuję na Bułajewskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wow (IP: 37.248.*.117) 2018-10-25 21:10
To niestety prawda. Pozdrawiam wyborców MIS, macie moralniaka ? Spokojnych snów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# No nieeeeeee (IP: 89.229.*.216) 2018-10-25 20:47
Serio???? O k....a!!! Panie Cebul stracił pan nie tylko zaufanie ale i nasze głosy. Trudno w to uwierzyć. 4 lata temu głosowaliśmy na pana, bo miało być nowe i inne, nie tak się umawia z wyborcami. Bułajewski masz nasze głosy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sara (IP: 185.93.*.29) 2018-10-25 20:13
Wstyd na całą Polskę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Z fejsa (IP: 37.248.*.154) 2018-10-25 19:45
Ta przewałka to nic. News dnia - ponoć Siemieńcowa poprze Cybula w wyborach, a Cybul na viceburmistrza powoła ...... Witkiewicza, czyli obecnego viceburmistrza. Taka to ponoć "zmiana" szykuje się pod ewentualnym tzw. rządem Cybula, tzw. bo z tylnej ławy realną władzą będzie... Siemieńcowa. I to jest ta władza młodych ??? Oj MIS.... Mrągowianie, pomyślcie, zastanówcie się na kogo oddacie głos, jaka to zmiana? Szok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# hehe (IP: 83.9.*.102) 2018-10-26 09:34
Cytuję Z fejsa:
Ta przewałka to nic. News dnia - ponoć Siemieńcowa poprze Cybula w wyborach, a Cybul na viceburmistrza powoła ...... Witkiewicza, czyli obecnego viceburmistrza. Taka to ponoć "zmiana" szykuje się pod ewentualnym tzw. rządem Cybula, tzw. bo z tylnej ławy realną władzą będzie... Siemieńcowa. I to jest ta władza młodych ??? Oj MIS.... Mrągowianie, pomyślcie, zastanówcie się na kogo oddacie głos, jaka to zmiana? Szok.


A skąd ty masz takie nwesy? ;D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 31.0.*.67) 2018-10-25 18:36
Podobno w komisji siedziala nasza mragowska poetka Hania... jakie wiersze takie liczenie glosow :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pytanie (IP: 31.0.*.97) 2018-10-25 16:36
Kto mi powie,kiedy tą sprawą zajmą się odpowiednie służby?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sara (IP: 185.93.*.29) 2018-10-25 10:57
To po co ta komisja zabrać im kasę i muszą ponieść konsekwencję
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Stan Faktyczny (IP: 89.231.*.142) 2018-10-25 09:42
Głosy na listę Mrągowska Wspólnota Samorządowa w obwodzie nr 2 (Sanepid) przed weryfikacją i po powtórnym sprawdzeniu:

1. Siemieniec Otolia pierwszy podany wynik 23 głosy, faktycznie po weryfikacji 86 głosów
2. Szałachowska Ewa pierwszy podany wynik 5 głosów, faktycznie po weryfikacji 53 głosy
3. Kamieniecki Wiesław pierwszy podany wynik 1 głos, faktycznie po weryfikacji 21+1=22
4. Perzan Ewa pierwszy podany wynik 31, faktycznie po weryfikacji 9 głosów
5. Płocharczyk Edward pierwszy podany wynik 7, faktycznie po weryfikacji 93 głosy
6. Ostrowska-Małko wska Katarzyna pierwszy podany wynik 93, faktycznie po weryfikacji 7 głosów
7. Daraczyński Jakub pierwszy podany wynik 9 głosów, faktycznie po weryfikacji 31 głosów
8. Rówczyński Wiesław pierwszy podany wynik 21 głosów, faktycznie po weryfikacji 1 głos
9. Tecner Wioleta pierwszy podany wynik 53 głosy, faktycznie po weryfikacji 5 głosów
10. Żbikowski Leon pierwszy podany wynik 86 głosów, faktycznie po weryfikacji 23 głosy

Razem głosów na listę Mrągowska Wspólnota Samorządowa pierwszy podany wynik 329 głosów, faktycznie po weryfikacji 330 głosów.
Uwaga: 1 głos uznany przy pierwszym liczeniu przez komisję jako nieważny, przy powtórnym liczeniu, zweryfikowano zgodnie z ordynacją jako ważny i oddany na Kamienieckiego Wiesława
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.183) 2018-10-25 10:45
Jak można się tak pomylić i wprowadzić kandydatów w tak duży błąd. A czy reszta komitetów też ma błędy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jacek (IP: 5.60.*.133) 2018-10-25 07:06
Można pomylić się o jeden głos, ale o kilkadziesiąt? To już pachnie fałszerstwem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.183) 2018-10-25 09:32
ludziom głosy pozabierali dopisali trochę dla P.Siemieniec i Szałachowskiej a gdzie reszta głosów co okazały się teraz nie ważne?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ania (IP: 5.173.*.31) 2018-10-26 20:38
Cytuję wyborca:
ludziom głosy pozabierali dopisali trochę dla P.Siemieniec i Szałachowskiej a gdzie reszta głosów co okazały się teraz nie ważne?


Boże Szałachowska skąd tyle głosów. Co zrobiła dla miasta ???. Bo dla niej zrobiono sporo jest zatrudniona na polecenie p. Siemieniec w Dziennym Domu Samopomocy jako terepeuta bez potrzebnego wykształcenia. Zgroza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qaz (IP: 37.248.*.17) 2018-10-26 06:24
Sanepid, mandat Pan Dotaczynski, błąd ponoć popełnił informatyk z urzędu, to prawda?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Q (IP: 89.231.*.142) 2018-10-26 12:22
Informatyk wpisuje dane, które podaje mu komisja, potem drukowany jest protokół, jeśli nawet głosy zostałyby źle wpisane to od tego jest komisja, żeby protokół sprawdzić. Więc wina informatyka jest zerowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 789 (IP: 89.229.*.216) 2018-10-26 21:26
A to ponoc ma juz wyjasnic inna instytucja panstwowa, media tez sa juz zainteresowane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.183) 2018-10-25 06:29
Jeśli były źle policzone głosy w jednej komisji to może być tak samo w innych komisjach, może powinni przeliczyć głosy we wszystkich komisjach lub anulować i na mowo zrobić głosowanie oczywiście wybierając ludzi umiejących liczyć i dobrze przeszkolonych do komisji, bo podobno te szkolenie co było teraz to porażka, osoba szkoląca zero kompetencji, wielka łaska że szkoli"Robię bo muszę"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2018-10-27 16:10
Nowy Kodeks, Nowe stanowisko Urzędnika wyborczego, brak nadzoru z Urzędu Miasta,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 37.47.*.106) 2018-10-24 23:06
Już dawno temu STALIN powiedział :
Nie ważne kto jak głosuje - ważne kto liczy głosy ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wiocha (IP: 89.229.*.89) 2018-10-24 21:44
Wiocha dla komisji.A może prokurator!!! Jestem za tym drugim! !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pytanie (IP: 89.229.*.216) 2018-10-24 21:25
Kto zasiada w tej komisji i kto odpowiada za ten fatalny błąd, dziwny zresztą błąd.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szczera (IP: 94.254.*.51) 2018-10-24 21:15
Zanim wylejecie tyle jadu na komisje zachęcam zapoznać sie z uchwałą podpisaną po ponownym przeliczeniu głosów. Kto jest winien
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec (IP: 89.229.*.231) 2018-10-24 23:46
Cytuję Szczera:
Zanim wylejecie tyle jadu na komisje zachęcam zapoznać sie z uchwałą podpisaną po ponownym przeliczeniu głosów. Kto jest winien

A gdzie jest dostępna na uchwała ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ha (IP: 37.248.*.94) 2018-10-24 21:19
Po ponownym przeliczeniu. To może przeliczyć raz jeszcze, albo i z pięć razy. Niezła komisja, grosza nie powinna zobaczyć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ale jaja (IP: 37.248.*.104) 2018-10-24 20:28
Panie Cybula pilnuj pan swoich 20 głosów jak oka w głowie, bo też odpłyną
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karyna Sebixówna (IP: 89.229.*.128) 2018-10-24 19:50
Dziwne, liczenie głosów w komisji powinno być rzeczą świętą, liczysz kilka razy i jak za każdym razem masz ten sam wyniki, to znaczy że jest ok. W wyborach gdzie bywa że 1, dosłownie 1 głos decyduje o być albo nie być, a tu różnica aż 34 głosów, jeśli dobrze liczę. Przypominam że koncząca kadencję Burmistrz przegrała z kandydatem p. Cybulem różnicą 20 głosów.
Takie wtopy szkodzą ideii wyborów i powodują snucie teorii spiskowych, wstyd członkowie komisji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-10-24 19:26
Polska przekretami stoi i tak na swiecie postrzegana we krwi to macie biegiem do koryta Fuj
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 6 Króli (IP: 37.248.*.241) 2018-10-24 18:32
Cuda, cuda ogłaszają. I niby ciemny lud ma to kupić.Oj coś tu śmierdzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Eeech! (IP: 37.47.*.190) 2018-10-24 16:56
Klan Doraczyńskich na swoim.A raczej PSL na swoim.Przydadzą sie w nowej radzie Bułajewskiemu,b o ta sama opcja polityczna.Znow u wyborcy dali się wykiwać.He!he!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.229.*.216) 2018-10-26 21:32
nie trolluj, oni są z ekipy Siemieńcowej, czyli Cybula.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sara (IP: 185.93.*.29) 2018-10-24 16:32
Już kiedyś było fałszerstwo w Sorkwitach a teraz w Mrągowie brałam udział w komisji i nie wyobrażam sobie czegoś podobnego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 6 Króli (IP: 37.248.*.241) 2018-10-24 18:35
A co kiedyś było w sorkwitach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 7 krul (IP: 89.229.*.216) 2018-10-24 21:27
Oj było, było. Skończyło się sądem i odszkodowaniami . Ale to inna bajka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Sara (IP: 185.93.*.29) 2018-10-24 16:26
Nie rozumiem jak komisja liczyła głosy to wymaga wyjaśnienia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dziwne (IP: 37.248.*.245) 2018-10-24 15:52
Panie Wata, nie jest pan z mojej bajki, i w ogóle stawiam na młodych, ale mam nieodparte wrażenie, że ktoś ordynarnie orąbał gościa z 60 głosów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Eeech! (IP: 37.47.*.190) 2018-10-24 15:40
I jak tu się dziwić .że w Warszawie wygrał Trzaskowski?,,S ą na tym świecie rzeczy,o których się fizjologom nie śniło!''. Czyżby głosy wyhodowano in vitro?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek (IP: 5.174.*.106) 2018-10-24 15:16
Jeden wielki burdel
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qwerty (IP: 37.248.*.245) 2018-10-24 15:42
To raczej sprawa nie dla burdelmamy, a dla Prokuratury. Stara rzymska maksyma - ten winien, kto zyskał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qwerty (IP: 37.248.*.110) 2018-10-24 14:59
Było 197, a jest 134. Kto to liczył? Taki syf w Sanepidzie?. Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione, bo w ten CUD trudno uwierzyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 31.135.*.17) 2018-10-24 19:18
To nie sanepid. Tylko wina komisji, która nie rozumie podstawowych pojęć i ma problem z liczeniem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# dig (IP: 89.231.*.203) 2018-10-24 14:47
będzie ciekawie bo sprawdzają ponownie głosy w komisjach na Kopernika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tadeusz (IP: 89.229.*.179) 2018-10-24 13:42
Ciekawe. Najpierw ojciec teraz i syn??!! Senior wata wyautowany. Słysząc z różnych stron nieciekawe opinie na temat prac komisji szczególnie w SP4 zastanawiam się co by było gdyby tak zweryfikować wszystkie komisje?? Jeszcze babcia wróciła by do gry!! Ale by były jajca!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Qwerty (IP: 37.248.*.110) 2018-10-24 15:01
Wątpliwa sprawa, no chyba że ktoś chce Cybula wykosić, bo Bułajewski to pewniak w II turze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować