Niedzielne wybory nie przyniosły rozstrzygnięcia w Mrągowie, więc 4 listopada mieszkańcy ponownie pójdą do urn. W drugiej turze o fotel burmistrza powalczą Stanisław Bułajewski i Waldemar Cybul.

O fotel burmistrza w Mrągowie ubiegało się pięcioro kandydatów. Wczorajsze głosowanie mieszkańców nie wyłoniło zwycięzcy, potrzebna więc będzie powtórka. Za dwa tygodnie ponownie o głosy mieszkańców, a tym samym o najważniejsze stanowisko w mieście powalczą Stanisław Bułajewski i Waldemar Cybul. Z danych Miejskiej Komisji Wyborczej wynika, że pierwszy otrzymał w niedzielnym głosowaniu ponad 3 tys. głosów, czyli o ponad tysiąc więcej niż jego kontrkandydat. Czy zatem wygra w drugiej turze? Na kogo głos odda elektorat pozostałych trzech kandydatów, którzy walczyli o fotel burmistrza?

W walce o reelekcję klęskę poniosła dotychczasowa i co warto podkreślić długoletnia burmistrz Otolia Siemieniec (Mrągowska Wspólnota Samorządowa), której nieoficjalnie udało się zdobyć blisko 2 tys. głosów mieszkańców. To jednak okazało się niewystarczające i z niewielką przewagą głosów do II tury dostał się Waldemar Cybul (Mrągowska Inicjatywa Społeczna).

Na czwartym miejscu znalazł się Bogdan Moroz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, który uzyskał wynik 1281 oddanych głosów, a jako ostatni z 1006 głosami uplasował się Dominik Tarnowski (Komitet Wyborczy Wyborców Uczciwy Samorząd – Niezależni).


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Łapa (IP: 89.229.*.186) 2018-11-01 20:20
Waldek. Jesteśmy z Tobą. Mrągowo obudźcie się ludzie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mania (IP: 83.6.*.124) 2018-10-31 20:39
Tylko Cybul !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Riczard (IP: 37.47.*.146) 2018-10-29 16:25
No dpojawiły się w Mrągowie banery Pana Cybula sponsorowane przez firmę Budextan. Jeszcze wyborów nie wygrał a już siedzi w kieszeni prywaciarza. Dno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec Mrągowa (IP: 37.7.*.14) 2018-10-29 11:58
Charyzmatyczny ,zna prawo, doświadczony w pozyskiwaniu środków unijnych.Nie będzie marionetką pociągają za sznurki przez stary układ. Wiec jeśli chcemy naprawdę coś zmienić w naszej Malej Ojczyźnie to głosujmy na Stanisława Bułajewskiego, poki jest młody ,ma pomysły i chęci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mietek (IP: 88.156.*.215) 2018-10-28 17:40
Bułajewski na BURMISTRZA! Takiego burmistrza chcemy! Wszystkie żony bójta się! Od nadmiaru zielonej koniczyny aż zazieleni nam się miasto! PSL głosuje na naszego człowieka Bułajewskiego!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mamCV (IP: 176.221.*.13) 2018-10-28 00:21
jak waldi zostanie szeryfem miasta ile etatów się zwolni bezrobotni do roboty!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mamCV (IP: 176.221.*.13) 2018-10-28 00:19
jak waldi zostanie burmistrzem to startujemy na vice dyrektora w byłej zawdzie....trze ba przypilnować aby nikogo z mragowskiej inicjatywy nie wsadzili
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Riczard (IP: 37.47.*.4) 2018-10-26 21:41
No dziś pojawiły się w Mrągowie banery Pana Cybula sponsorowane przez firmę Budextan. Jeszcze wyborów nie wygrał a już siedzi w kieszeni prywaciarza. Dno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 89.231.*.50) 2018-10-26 18:47
Ciekawostka - niemal wszyscy ,, urzędnicy'' obecnej Burmistrz popierają Pana Cybula , nie chcą wyboru dr Bułajewskiego czyli wyborcy powinni głosować na Stanisława Bułajewskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Riczard (IP: 89.229.*.94) 2018-10-24 18:20
Koniec układów i układzików w Mrągowie. Bułajewski zrobi porządek , już pokazał na oficerskiej że potrafi. I bardzo dobrze!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.183) 2018-10-25 06:49
głos na Bułajewskiego!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec (IP: 176.221.*.209) 2018-10-25 05:46
Cytuję Riczard:
Koniec układów i układzików w Mrągowie. Bułajewski zrobi porządek , już pokazał na oficerskiej że potrafi. I bardzo dobrze!!!

Mówisz o układach to sprawdz na internecie że budowa znowu ruszy a Bułajewski przegrał sprawę .jak myślisz kto zapłaci za przestój
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam (IP: 62.215.*.178) 2018-10-24 21:14
Za ten "pokaz na oficerskiej" już miasto (czytaj mieszkańcy) zapłaciło (drugi PZT), a jeszcze, coś mi się wydaje, to nie koniec kosztów za popisy tego Pana.
Był swego czasu taki przypadek w Olsztynie: developer wygrał w sądzie parę ładnych milionów odszkodowania.
Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Riczard (IP: 37.47.*.62) 2018-10-25 20:46
Siemieńcowa siedziała Tanajewskiemu głęboko w kieszeni i czas to zmienić Adasiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam (IP: 62.215.*.178) 2018-10-27 10:18
Nie obchodzi mnie kto komu siedzi w kieszeni. Relacje bliższe lub dalsze są i będą między ludźmi. Jest tylko jedna kwestia: czy mają one znamiona przestępstwa. Jeśli TAK, to powinna zająć się tym prokuratura, ale o tym nie słyszałem, a jeśli Pan ma takie informację to powinien Pan to zgłosić do odpowiednich służb.
Wypowiedzi tego typu rodzą niepotrzebne insynuacje i pomówienia.
Nie wiem, czy Pan zdaje sobie sprawę, że wszystkie pozwolenia na budowę oparte na PZT z dnia 22 grudnia 2014 według WSA zostały wydane z naruszeniem prawa (zła definicja „całkowitej powierzchni zabudowy”). Ile z tych budów zostało zaskarżonych przez Pana B., skoro jak on twierdzi działa w imieniu mieszkańców? Ile z tych budów zostało wstrzymanych? Nawet teraz, trwa budowa, vis a vis starego dworca PKS oparta na tym PZT i ona Panu B. nie przeszkadza chociaż została wydana z naruszeniem prawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 10/10 (IP: 37.248.*.245) 2018-10-24 15:47
Głos na Bułajewskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec (IP: 83.3.*.131) 2018-10-24 14:50
A czy aby na pewno nasi dwaj kandydaci do drugiej tury, są o nieskazitelnej moralności...?? Hmm..., a to powinno iść w parze razem z niekaralnością. W końcu to stanowisko burmistrza miasta czyli poza tym że gospodarz to także osoba wymagająca najwyższego zaufania społecznego. Istnieje jeszcze coś takiego jak obyczajowość...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# smieszne (IP: 83.6.*.86) 2018-10-24 14:03
doktor nauk prawnych & nauczyciel WF
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wyborca (IP: 5.172.*.183) 2018-10-25 06:48
doktor zdecydowanie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.229.*.216) 2018-10-23 21:54
Cytuję Guest:
Burmistrzem zostanie Stasiek Bułajewski. Spoko, wbrew temu co gadają na mieście nie będzie rewolucyjnych zmian tylko normalna codzienność. To dobrze zrobi i nam wszystkim, i nowemu włodarzowi w magistracie.

Mądrego to i warto cytować :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# /**/ (IP: 89.229.*.216) 2018-10-23 21:20
Wygra Bułajewski.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ewamragowo (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 20:32
wybieram doktora nauk prawnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# a (IP: 89.231.*.50) 2018-10-23 19:47
jak Bułajewski będzie rządził z taką liczbą swoich ludzi w radzie?
To że jest wykładowcą to nic nie znaczy że będzie dobrym burmistrzem i stworzy koalicję.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grisza (IP: 37.47.*.190) 2018-10-23 20:23
Cytuję a:
jak Bułajewski będzie rządził z taką liczbą swoich ludzi w radzie?
To że jest wykładowcą to nic nie znaczy że będzie dobrym burmistrzem i stworzy koalicję.

Cybul ma tylko dwoje więcej "swoich". z tych dwojga wole Bułajewskiego. Jeśli dogada się z MWS to mają 11 ludzi -wystarczy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# a (IP: 89.231.*.50) 2018-10-24 08:36
dogada z MWS
nie wydaje mi się ,Szybciej właśnie porą Cybula.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Spoko (IP: 89.229.*.216) 2018-10-23 21:56
To tylko kwestia czasu, by 1-2 z MISu przeszło do Bułajewskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 31.0.*.255) 2018-10-23 19:46
News dnia: pani Siemienec popiera Bulajewskiego :) Mimo ze nie do konca zgadza sie z jego pogladami, to uwaza ze to o niebo lepszy kandydat niz wuefista i namawia urzednikow, by zaglosowali na pana Bulajewskiego. Niezle, niezle :) a na pana Cybula znajomi stawiaja na fejsie krzyzyk!!! To niezle wrozy . Haha ha :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Grisza (IP: 37.47.*.190) 2018-10-23 18:16
Bardzo ładnie redaktorzy usuwają posty... Ale co tam. Tak jak kolega wcześniej napisał Pan od organizowania imprez plenerowych dla biedronki kontra wykładowca na wydziale prawa....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 37.248.*.67) 2018-10-23 15:15
Nie wiem co musialby zrobic pan Cybul, zeby wygrac wybory. Wystarczy postawic na szali dwoch kandydatow i spojrzec na nich realnie. Oczywiscie pan Cybul wygra w kategorii wagowej ( :) ) ale nic poza tym. Teraz pan Bulajewski musi przygotowac sie na sporo atakow ze strony pana Cybula i pewnie Tarnowskiego. Prosze panie Stanislawie nie eagowac na zaczepki i robic swoje. Czas na zmiany! Jestesmy juz blisko!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# na kogo głos (IP: 83.6.*.231) 2018-10-23 12:39
doktor nauk prawnych kontra nauczyciel wychowania fizycznego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# +-, (IP: 89.229.*.216) 2018-10-23 22:12
Znaczy się BELFRY przewodnią siłą narodu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej (IP: 31.135.*.18) 2018-10-23 10:10
Nareszczie moje marzenie się spełniło , przepadła Pani Burmistrz. Tym kandydowaniem do końca zmarnowała sobie opinię. Może nowy zrobi ul. Lubelską.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# and (IP: 89.229.*.115) 2018-10-24 18:12
Na ul. Lubelską jest wybrany wykonawca przez Zarzad Dróg Wojewódzkich .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bobo (IP: 94.254.*.159) 2018-10-24 22:00
Cytuję and:
Na ul. Lubelską jest wybrany wykonawca przez Zarzad Dróg Wojewódzkich .

Pieniądze są remont ulicy miał się zacząć w sierpniu. Otolia podpisała porozumienie na wykonanie inwestycji tylko jej czasu zabrakło bo musiała się zajać wraz z radnym tego obwody Mariuszkiem G. kampania wyborczą. No i co? drogi nie ma, ona nie jest burmistrzem a Mariuszek nie jest radnym, wsztstko poszło sie p ... !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Maria (IP: 79.187.*.156) 2018-10-23 09:23
Cytuję Abc:
Prawda jest taka, aby byc prawym burmistrzem, trzeba być dobrym człowiekiem.... Czy jeden z naszych kandydatów jest "czysty"i nie ma nic za uszami?hmmmm

Cytuję Abc:
Prawda jest taka, aby byc prawym burmistrzem, trzeba być dobrym człowiekiem.... Czy jeden z naszych kandydatów jest "czysty"i nie ma nic za uszami?hmmmm

m
Czyżby padło niewygodne pytanie o niebieska kartę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ewa (IP: 94.254.*.159) 2018-10-24 22:05
Cytuję Maria:
m
Czyżby padło niewygodne pytanie o niebieska kartę?

Zainteresowanyc h niebieską kartą odsyłam na Policję tam jest punkt informacyjny. Nie róbcie plotek o ludziach których nie znacie . pomówienia to sprawa karna. Maria gdybyś była osobą myśląca to wiedziałabyś, że to zagrywki mające na celu eliminowanie przeciwnika. Człowiek człowiekowi wilkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# vw (IP: 176.221.*.187) 2018-10-23 12:16
Ja już słyszałem takie ploty, do tego dochodziły, że to złodziej, że nie ma uprawnień wykonywania zawodu i gwałci zakonnice. Wiadomo kto puszczał te ploty, żeby zdyskredytować kandydata. Z kolei o konkurencie słyszałem, że dzieciak rozprowadzał dopalacze i ma założone papiery w policji.
Proponuję olewać te ploty i spojrzeć na osiągnięcia kandydatów i co dobrego uczynili dla zwykłych ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karol (IP: 94.254.*.159) 2018-10-24 22:07
Cytuję vw:
Ja już słyszałem takie ploty, do tego dochodziły, że to złodziej, że nie ma uprawnień wykonywania zawodu i gwałci zakonnice. Wiadomo kto puszczał te ploty, żeby zdyskredytować kandydata. Z kolei o konkurencie słyszałem, że dzieciak rozprowadzał dopalacze i ma założone papiery w policji.
Proponuję olewać te ploty i spojrzeć na osiągnięcia kandydatów i co dobrego uczynili dla zwykłych ludzi.

Popieram
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.234) 2018-10-24 21:27
Co zrobił ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 21:09
Tylko słabi garcze tworzą ploty by wyeliminować innych przeciwników. Dobrze, że jeden plotkarz już wypadł z obiegu. Pozdrowienia dla D.T.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Abc (IP: 37.47.*.108) 2018-10-22 20:41
Prawda jest taka, aby byc prawym burmistrzem, trzeba być dobrym człowiekiem.... Czy jeden z naszych kandydatów jest "czysty"i nie ma nic za uszami?hmmmm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jola (IP: 176.221.*.187) 2018-10-23 12:17
O grubym mowa? Bo tak mówią na mieście.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# a (IP: 89.231.*.50) 2018-10-22 20:14
Cytuję Mragowianin.:
Wreście babcia out! Hurra :)

Babcia jeszcze przewodniczącą rady zostanie, nie takie out.
A rozmowy na bank już są.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ala (IP: 37.7.*.164) 2018-10-22 19:50
Panowie żaden z Was nie piwinien zostac Burmistrzem ale z dwojga złego oddaje swoj głos Panu Panie Cybul. bo ten usmiech Pana rywala brrrrrrraz strach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 37.248.*.84) 2018-10-22 19:32
Burmistrzem zostanie Stasiek Bułajewski. Spoko, wbrew temu co gadają na mieście nie będzie rewolucyjnych zmian tylko normalna codzienność. To dobrze zrobi i nam wszystkim, i nowemu włodarzowi w magistracie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Robert (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 21:22
Cytuję Guest:
Burmistrzem zostanie Stasiek Bułajewski. Spoko, wbrew temu co gadają na mieście nie będzie rewolucyjnych zmian tylko normalna codzienność. To dobrze zrobi i nam wszystkim, i nowemu włodarzowi w magistracie.

Jestem za tym by St. Bułajewski został burmistrzem. Niech urzędnicy dobrze przemyslą na kogo zagłosują. Cybul może wprowadzić ranną gimnastykę w urzędzie - jako n-l w-fu z ogromnym doświadczeniem pedagogicznym. Kondycja urzedników słaba jest ryzyko, że przyszły burmistrz zastosuje naturalną selekcje a wtedy i sąd pracy nie pomoże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tommy (IP: 37.248.*.84) 2018-10-22 19:27
Cytuję Bezrobotny:
Bułajewski dba tylko o własne interesy

Chłopie, jak w dzisiejszych czasach można być bezrobotnym ? No, jednego takiego znamy w Mrągowie....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezrobotny (IP: 176.221.*.209) 2018-10-22 20:01
Cytuję Tommy:
Chłopie, jak w dzisiejszych czasach można być bezrobotnym ? No, jednego takiego znamy w Mrągowie....

Nie jestem bezrobotny ale przez działanie pana Bułajewskiego straciłem pracę więc mam prawo go nie lubić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# małolat (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 20:46
No popatrz jaką Bułajewski ma moc?
Wybrał Ciebie spośród 10 tysięcy mieszkańców i powiedział tego zwalniamy. Puknij się chłopie w czoło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezrobotny (IP: 176.221.*.209) 2018-10-22 19:54
Cytuję Tommy:
Chłopie, jak w dzisiejszych czasach można być bezrobotnym ? No, jednego takiego znamy w Mrągowie....

Już nie jestem bezrobotny ale przez działanie Pana Bułajewskiego i jego walkę o przestrzeń pół roku temu straciłem pracę więc nie próbuj go bronić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# małolat (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 20:49
Piszesz, że nie jesteś już bezrobotnym to może uczynił Bułajewski, że masz pracę i zastanawisz się czy go już za to lubisz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezrobotny (IP: 176.221.*.209) 2018-10-24 07:49
Cytuję małolat:
Piszesz, że nie jesteś już bezrobotnym to może uczynił Bułajewski, że masz pracę i zastanawisz się czy go już za to lubisz.

Małolat i niech tak zostanie ha ha ha?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Realista (IP: 31.135.*.18) 2018-10-23 08:30
Straciłeś pracę przez pracodawcę/usłu godawcę, który według wyroku sądu budował budynek w miejscu gdzie plan zagospodarowani a został nielegalnie uchwalony, a przy wydaniu zezwolenia na realizację inwestycję starosta złamał prawo, o co p. Bułajewski wystąpił do sądu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Adam (IP: 62.215.*.178) 2018-10-24 21:06
Skoro złamał prawo, to powinna się tym zająć prokuratura, ale o tym nie słyszałem. To jak to jest? Złamał prawo czy nie?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Roza (IP: 31.0.*.187) 2018-10-22 17:39
Tak dla Bulajewskiego!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jasiek (IP: 188.147.*.210) 2018-10-22 18:28
Tak!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# WYBORCA (IP: 89.229.*.147) 2018-10-22 17:01
Nie jestem i nie bylem nigdy za P. Siemieniec , ale dla mnie jako mieszkanca Mragowa teraz tez byl dosc trudny wybor bo pomiedzy cwaniakiem Cybulem i lejwoda Bulajewskim. To jasne, ze zmiany sa bardzo potrzebne i to nie ma zadnych watpliwosci, ale mialem bardzo czesto okazje spotykac sie w roznych okolivznosciach i z jednym i drugim i wiem na pewno, ze P.Bulajewski tylko duzo mowi a malo robi -owszem dla wlasnego interesu na pewno duzo. Mily sympatyczny tak, ale nic wiecej. Duzo szumu o nic-taka jest jego wizytówka. Robimy papa Otolio , ale za rok dwa moze zrozumiemy . ze to tzw. cudowne NOWE nie takie znow cudowne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianka (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 20:58
Skoro cyt "cwaniak Cybul, lejwoda Bułajewsk to po co przebywałeś w ich towarzystwie przypuszczam , że z Ciebie powstał niezły miks. Oceniać kogoś jest zawsze łatwo gorzej z krytyką własnej osoby. żenada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 188.147.*.7) 2018-10-22 15:03
Jaka ulga że Dominiś odpadł z gry :) Mrągowianie to mądrzy ludzie wiedza,że nie wystarczy być tylko krasomówcą by zająć fotel burmistrza.Wspo mniany Pan tak kocha Mrągowo,a nie tak dawno,bo wiosną przed wyborami startował na stołek dyrektora muzeum w mieście Kętrzynie -tam też są mądrzy ludzie i nie udało się wygrać konkursu.Panie Dominiku czas w końcu poszukać pracy i myslę,że ...jakiejkowiek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# katarzyna (IP: 31.0.*.250) 2018-10-22 13:51
GRATULACJE .POPIERAM PULAJEWSKIEGO .TEZ GŁOSOWALAM NA NIEGO I TEZ PUJDĘ NA DRUGĄ TURĘ POZDRAEIAM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 5.173.*.93) 2018-10-22 14:22
Cytuję katarzyna:
GRATULACJE .POPIERAM PULAJEWSKIEGO .TEZ GŁOSOWALAM NA NIEGO I TEZ PUJDĘ NA DRUGĄ TURĘ POZDRAEIAM


Najpierw proponuję pójść na korepetycje z gramatyki i ortografii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dorcia (IP: 77.252.*.59) 2018-10-22 19:11
Cytuję Teo:
Najpierw proponuję pójść na korepetycje z gramatyki i ortografii

Do stawiania krzyżyka, znajomość ortografii niepotrzebna :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 94.254.*.49) 2018-10-22 19:50
Cytuję Dorcia:
Do stawiania krzyżyka, znajomość ortografii niepotrzebna :)

Jak tym mi teraz zaimponowałaś tym krzyżykiem. To pewnie zapis HEX tego krzyżyka w kodzie ASCII też nie jest dla ciebie tajemnicą? Uczyłaś się pewnie tego na renomowanych studiach wieczorowych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcel (IP: 176.221.*.187) 2018-10-22 15:35
Celowo pisane z błędami, aby pokazać, ze wyborcy Bułajewskiego to kretyni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wiola1 (IP: 5.173.*.54) 2018-10-23 19:54
A to nas kretynów jest wiecej;);)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianin (IP: 94.254.*.4) 2018-10-22 13:08
a dla babci PAPAPAPAPAPAP nareszcie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mrągowianin (IP: 94.254.*.4) 2018-10-22 13:08
obcych nam nie trzeba niech ludzie w końcu wybiorą naszego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MRĄGOWO (IP: 46.171.*.205) 2018-10-22 13:07
Mrągowo za Bułajewskim!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MRĄGOWO (IP: 46.171.*.205) 2018-10-22 13:06
Mrągowo za Bułajewskim!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezrobotny (IP: 176.221.*.209) 2018-10-22 12:58
Bułajewski dba tylko o własne interesy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kordian (IP: 81.15.*.190) 2018-10-22 12:40
Debata jakaś pewnie będzie grana (???)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mragowianin. (IP: 89.229.*.171) 2018-10-22 12:24
Wreście babcia out! Hurra :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij