Dzieci z sołectwa Szymanowo w Gminie Sorkwity wreszcie doczekały się nowo wyposażonego placu zabaw. Bez wątpienia będzie to miejsce spotkań wszystkich pokoleń tej miejscowości.

Zakończono prace przy montażu urządzeń zabawowych na placu w Szymanowie (Gmina Sorkwity). Nowo powstały teren rekreacyjny składa się z: jednego zestawu zabawowego, dwóch sprężynowców pojedynczych oraz huśtawki podwójnej. Dodatkowo z pozyskanych na ten cel funduszy mieszkańcy miejscowości Szymanowo zgodnie zadecydowali o zakupie dodatkowego urządzenia na siłownię zewnętrzną w postaci orbitreka pojedynczego, który również został zamontowany na terenie placu. O inwestycję zabiegali głównie mieszkańcy tej miejscowości. Od samego początku aktywnie uczestniczyli w planowaniu obiektów, dzieląc się sugestiami dotyczącymi wyboru miejsca i zagospodarowania przestrzeni.

Inwestycja pt. „Zagospodarowanie terenu na plac zabaw w Szymanowie” została współfinansowana ze środków przyznanych w ramach Konkursu „Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego” w 2018 r. Całkowita wartość inwestycji wynosiła 15 913,00 zł. Na realizację zadania otrzymano pomoc finansową w wysokości 8.000,00 zł. Pozostałe koszty pochodzą ze środków budżetu gminy Sorkwity.

Źródło: Gmina Sorkwity

Słowa kluczowe:
plac zabaw gmina Sorkwity Szymanowo 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Velva (IP: 192.161.*.85) 2018-12-06 23:18
We'll see for ourselves when the film is out on Dec.


Also visit my web page; aquaman cast mera: https://teespring.com/stores/bad-ass-of-the-sea-aquaman
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ja (IP: 81.219.*.13) 2018-12-28 13:18
A ile dzieci mieszka w Szymanowie ? Prawie 16 tys . za takie cos, moze byly inne wazniejsze potrzeby.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij