Szanowni Mieszkańcy, postanowiłem wziąć udział w wyborach na urząd Burmistrza Miasta Mrągowa. Nasze miasto musi wrócić na szczyt najlepiej rozwijających się miejscowości w regionie. Aby tak się stało, należy dokonać zmian we władzach miasta, dlatego też proszę o oddanie głosu na Kandydatów do Rady z naszego Komitetu.

* Materiał sfinansowany przez KWW Stanisława Bułajewskiego

Mamy wiele pomysłów, które wcielimy w życie - oczywiście nie od razu, tylko stopniowo. Przede wszystkim doprowadzimy do tego, że Mrągowo uzyska status uzdrowiska. Podejmiemy realne działania nad przywróceniem linii kolejowej i autobusowej do Olsztyna - w tym celu konieczne są negocjacje z samorządem województwa. Dla mnie jako radnego sejmiku nie będą one problemem.

Przeznaczymy więcej terenów pod budownictwo wielo i jednorodzinne, do dyspozycji Mieszkańców przekażemy uzbrojone działki. W Mrągowie, będzie miała swoją siedzibę jedna z firm o zasięgu światowym, dzięki czemu mieszkańcy zyskają dobrze płatną pracę. Młodym i seniorom oddamy do dyspozycji do 1% budżetu miasta, tak by sami decydowali i współtworzyli nowoczesne i przyjazne Miasto Mrągowo. To tylko skromna część naszych zamierzeń - z pozostałymi możecie się Państwo zapoznać poprzez wejście na stronę www.stanislawbulajewski.pl

NAJWYŻSZY CZAS NA ZMIANY W MRĄGOWIE.

 * Materiał sfinansowany przez KWW Stanisława Bułajewskiego


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij