Pięcioro kandydatów będzie ubiegać się o urząd Burmistrza Miasta Mrągowo w nadchodzącym wyborach samorządowych. I choć do samych wyborów jeszcze 3 tygodnie, proponujemy Wam Plebiscyt, w którym możecie oddać głos na swoich faworytów.

W pierwszej turze wyborów na Burmistrza Mrągowa zmierzą się, walcząca o reelekcję Otolia Siemieniec (KWW Mrągowska Wspólnota Samorządowa) oraz Stanisław Bułajewski (KWW Stanisława Bułajewskiego), Waldemar Cybul (KWW Mrągowska Inicjatywa Społeczna), Bogdan Moroz (KW Prawo i Sprawiedliwość) i Dominik Tarnowski (KWW Uczciwy Samorząd – Niezależni).

Jako przedwyborczą rozgrzewkę proponujemy Wam Plebiscyt „Kto zostanie Burmistrzem Mrągowa?” Głosować można za pomocą wiadomości SMS wysłanych pod numer 7148, w treści m24.(przypisany numer kandydata).

Koszt jednego SMSa to 1,23 zł. Zachęcamy do zabawy i wsparcia swoich faworytów w walce o fotel Burmistrza Mrągowa!

Stanisław Bułajewski (KWW Stanisława Bułajewskiego)
SMS o treści m24.1 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Waldemar Cybul (KWW Mrągowska Inicjatywa Społeczna)
SMS o treści m24.2 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Bogdan Moroz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
SMS o treści m24.3 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Otolia Siemieniec (KWW Mrągowska Wspólnota Samorządowa)
SMS o treści m24.4 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Dominik Tarnowski (KWW Uczciwy Samorząd – Niezależni)
SMS o treści m24.5 na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Plebiscyt trwa do 17 października do godziny 23:59!

Regulamin - kliknij tutaj.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# ela (IP: 89.229.*.65) 2018-10-19 18:39
gdzie są wyniki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ciekawy (IP: 89.229.*.59) 2018-10-18 19:16
Witam. Kiedy będą wyniki głosowania na stronie, bo zgodnie z regulaminem głosowanie skończyło się 17.09 o godz 23.59 a ogłoszenie wyników powinno być dzisiaj?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 2018 (IP: 31.0.*.17) 2018-10-17 19:48
Szanowni Kandydaci, obyście tylko po wyborach posprzątali całe miasto, w tym klatki schodowe, z waszych ulotek, plakatów i banerów. Oby do wyborów i będzie święty spokój.... i porządek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tess (IP: 5.173.*.83) 2018-10-16 19:30
Kierowcy w Mrągowie bajdurzą, inteligencją nie grzeszą....ale na szczescie nie wszyscy.Jak widzę lizusow,kariero wiczów i cwanych oportunistow to noż mi się otwiera w kieszeni.Pracow ac aby się nie napracować....n iektorych zastraszyc, ze zlodziejami się spiknąc bedzie wiecej spokoju i kasy.Ludzie po co te sponsorowane artykuły kto na kogo glosuje.Grzeczn ym lizusom dziękuję, lubię ludzi z charakterem, ktorzy tylko sobie cos zawdzięczają
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tess (IP: 5.173.*.83) 2018-10-16 19:02
Mragowo to miasto komunistow Wszędzie panuje nepotyzm, układziki i kolesiostwo.Jes tem przeciw dalszym układom Pani Siemieniec i przeciw Panu Cybulowi....to jedna sitwa.Stawiam na kogos madrzejszego kto przerwie tę falę nienawisci zmobilizuje innych ponad podzialami ,wykreuje nowe miejsca pracy ,nowe mozliwosci biznesu, otworzy ludzi z pasjami.Polacy przestaną wyjeżdżać za granicę.Stawiam na wykształconych ,niezależnych i nie skorumpowanych. Budextan dla mnie to nowoczesna siła deweloperow, ktora korumpuje zbyt wielu w Mragowie.Im mowię stop....i proszę o więcej pokory i mniej kłamstw.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Człowiek (IP: 83.6.*.55) 2018-10-15 11:30
Odpowiedzcie sobie na pytanie: chcecie ewolucji czy rewolucji?
Wiecie czym się skończyć może rewolucja? To nagle i drastyczne zmiany.. Rewolucje proponuje p Bułajewski...
Szkoda, że nie wymyślił 500+ dla tych którzy na niego zagłosują! Potem odzyskałby kasę z podatków czy czegoś tam... prawda?

Nie wspomnę o blokowaniu mrągowskich inwestycji- 40 mieszkań- bo mu się widok z okna nie podoba czy co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianin (IP: 213.76.*.171) 2018-10-18 09:55
Cytuję Człowiek:
Odpowiedzcie sobie na pytanie: chcecie ewolucji czy rewolucji?
Wiecie czym się skończyć może rewolucja? To nagle i drastyczne zmiany.. Rewolucje proponuje p Bułajewski...
Szkoda, że nie wymyślił 500+ dla tych którzy na niego zagłosują! Potem odzyskałby kasę z podatków czy czegoś tam... prawda?

Nie wspomnę o blokowaniu mrągowskich inwestycji- 40 mieszkań- bo mu się widok z okna nie podoba czy co?

to prawda !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Człowiek (IP: 83.6.*.55) 2018-10-15 11:25
Głosuje na starą ( p. Otolia) !!! tak ją nazywacie!! Trudno! Stara ale mądra i przynajmniej przewidywalna! Nic złego nie zrobiła dla miasta!!
Jak można głosować na p. S Bułajewskiego? Wytłumaczy to ktoś?- jak człowiek który pokazuje palec środkowy na środku ulicy innej osobie ( mnie), bo zaśmiałem się jak wyzywa kierowców od debili ( pani z innego miasta pomyliła uliczke), który bardzo często pokazuje złe emocje, brak kultury osobistej, nie panuje nad emocjami, gdzie jedyną jego gadką jest: "mam nagrody.,.. jestem twórcą artykułów, zapraszają mnie do radia....""!!!! !!.... PYCHA!!
Porady prawne darmowe??? serio? Wy w to wierzycie? - płacą mu za to ( władze).. jak nie temu to innemu prawnikowi .. tak jest w każdym mieście.. A Pan Stasiu zrobił sobie z tego karte przetargową..

LUDZIE ...przeraża mnie też to, że jak pytam ; dlaczego nie Siemieńcowa? to co poniektórzy odpowiadają: .." bo jest juz stara.."
Serio???????????????????????? taki argument do was przemawia? bo jest stara? a to wszystko co zrobiła?: ulice, chodniki, place zabaw, amfiteatr, plac unii, hala widowiskowo sportowa, gimnazjum, mieszkania komunalne- ponad 50 szt itd. TO DO WAS NIE PRZEMAWIA? STARA TO CO? NIEPORZĄDNA, NIE KUMATA? NIE ROZUMIEM..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kb (IP: 31.0.*.29) 2018-10-21 23:50
Nic złego nie zrobiła ale dobrego też nie. Za jej kadencji Mrągowo stało się miastem emerytów. Umieralnia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jk (IP: 37.249.*.226) 2018-10-18 16:11
Jest jeden, ale wystarczający, argument przeciw pani Siemieniec. Mrągowo potrzebuje człowieka, który wprowadzi nas do współczesności poprzez działania budujące nowoczesne miasto, bedące wspólnotą pracy, nauki, odpoczynku, zabawy, a nie stagnacji. A do tego potrzebny jest człowiek otwarty na śmiałe i sprawdzone w świecie rozwiązania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec Mrągowa (IP: 83.9.*.163) 2018-10-15 21:09
Chyba przesada o pani Otolii hala widowiskowa-spo rtowa która nie jest halo widowiskowo-spo rtową bo nie spełnia wymogów jest to sala sportowa bo nie można tam zrobić impres sportowych masowych. Amfiteatr który nie ma zadaszenia to w tych czasach to bzdura do potęgi entej, a jeżeli chodzi o plac unii to scena za mała a dojazd do placu jest tylko jeden przez trakt gdzie chodzą ludzie. Mu bym dalej wymieniać i pisać ale dajcie kobiecie odpocząć bo kłopoty zdrowotne bardzo są widoczne, przykład ucieczka z kilku imprez gdzie powinna być do końca jako gość i gospodarz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Prosty człowiek (IP: 37.47.*.188) 2018-10-14 13:52
Ten pan nie należał do żadnej partii. Są inne partie , które to popierają. To świadczy że ten człowiek łączy grupy ludzi. Za swoje porady nie bierze ani grosza i nikt mu za to nie płaci. Budową budeksyanu poprzedziła wiele osób i o tym cicho sza? Kity wyborcze są powtarzane przez konkurencję żeby urabiać takich jak ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ludek (IP: 37.47.*.221) 2018-10-12 20:24
Najwyższe !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ciekawy (IP: 176.221.*.182) 2018-10-11 16:19
czy ktos wie jakie wykształcenie ma karaś??ale tak na serio prosze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mirek z internetu (IP: 77.114.*.88) 2018-10-15 10:45
podstawowe. potwierdzona informacja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 83.6.*.37) 2018-10-11 10:02
również głosuje na Dominika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 176.221.*.182) 2018-10-10 16:54
Głos na Dominika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# MRĄGOWO (IP: 46.171.*.205) 2018-10-10 14:21
Polecam w 1000% pana Stanisława Bułajewskiego !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Obiektywnie. (IP: 37.249.*.4) 2018-10-09 15:20
:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Anaa (IP: 217.94.*.207) 2018-10-09 06:26
Oby nie ten ostatni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# endy (IP: 79.189.*.176) 2018-10-08 10:16
niema na kogo głosować ciągle te same osoby dojdą do władzy i nic nie zrobią na wpuszczali obce markety dobijając nasze mrągowskie firmy które płacą podatki i zatrudniają mieszkańców powinno się wspierać swoich a nie niemieckie i francuskie zaraz bedą padać nasze firmy powinny powstawać zakłady pracy a nie markety
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominik (IP: 77.253.*.231) 2018-10-07 18:02
Kandydatów mamy i każdy w swoim sumieniu i przy urnie ma prawo oddać głos. Widać festiwal obietnic. Mam prośbę do mojego imiennika. Proszę nie przypisywać sobie inwestycji, do ktorych pan ręki nie przylożył. To po prostu nieucziciwe i wprowadza pan w bład wyborcow. Ostatecznie gruszkami z wierzby mieszkańcow pan nie nakarmi. Napisałbym to panu na fb, ale kilka lat temu skutecznie pan mnie zablokował.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ela (IP: 89.229.*.209) 2018-10-07 11:26
Miasto dało pozwolenie na budowę. Wiec teraz za to ze została wstrzymana budowa, firma budowlana może dostać odszkodowanie.
Ja wiem ile osób czekało na te mieszkania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Prosty człowiek (IP: 37.47.*.206) 2018-10-07 06:48
Powtarzasz kłamstwo Karol. A czy wiesz ilu ludzi tam w okolicy tą budową pokrzywdzili i jakie odszkodowania oni teraz będą chcieli ? Wiesz ile przepisów złamali i jakie numery tam się działy. Dlatego burmistrz musi patrzeć szerzej niż inni i być za prostymi ludźmi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karol (IP: 176.221.*.73) 2018-10-06 23:35
a Pan Stanisław pokazał jak dbać o siebie, zablokować=ł budowę budextanu a teraz miasto czyli my podatnicy będziemy płacić odszkodowanie dla firmy budowlanej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mragowianin (IP: 213.76.*.174) 2018-10-08 14:41
...Bulajewski widzi tylko swoj czubek nosa , mieszka obok " i to jemu przeszkadza" .... to nie tak ..Tanajewski zrobil wszystko zgodnie z prawem . Oczywiscie chce prezeszkodzic ale nic z tego ...budowa musi buc skonczona . I BEDZIE !!!!!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# karol (IP: 176.221.*.73) 2018-10-06 23:33
jak waldek by wygrał to pokazałby jak się obsadza dopiero stanowiska szkoły, przedszkola , urzad etc. etc.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Psycholog (IP: 37.47.*.206) 2018-10-06 22:36
Być pazernym to przecież takie ludzkie. Tylko ludzie powinni nad takimi instynktami panować. Cybul z kolegami z MIS pokazali co potrafią w ZSZ wsadzając się wzajemnie na dyrektorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Andrzej Duda (IP: 46.76.*.96) 2018-10-06 19:21
Cybul na prezydenta
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klejnot (IP: 188.146.*.103) 2018-10-05 17:03
Czemu na pojemnikach z ubraniami dla potrzebujących na Dziekczynnej/Gr unwaldzkiej wiszą Cybula i jego jego...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Klejnot (IP: 188.146.*.103) 2018-10-05 16:58
Bułajewski jest z SLD?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Krzysztof (IP: 37.248.*.114) 2018-10-05 15:15
Chciałbym dowiedzieć się od pana Bułajewskiego jednej rzeczy. Gdyby okazało się , że zostanie burmistrzem. Zatrzymał pan budowę Budextanu obok swojego domu. Naraził pan tym samym na ogromne straty tę firmę. Budowali legalnie i nie ważne jest czy plan przestrzenny zrobiono pod nich. Zapewne są pozwy cywilne przeciw Budextanowi, a ttm samym Budextan pozwie miasto za swoje straty. To uczynił pan jako obywatel, a jako burmistrz będzie pan musiał odwrócić wszystko w drugą stronę i walczyć o jak najmniejsze straty dla miasta. Na pewno pan czyta te komentarze. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-10-03 19:57
A kto tu usuwa komentarze co to ma byc maja prawo byc niewygodne i prawo by je pisac CENZURA!!!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Guest (IP: 31.0.*.93) 2018-10-03 19:52
Cytuję xxx:
dlatego głosuje na TARNOWSKIEGO- MŁODY, AMBITNY, INTELIGENTNY.

I jeszcze PRACOWITY, tylko jakoś jeszcze nie zdążył popracować...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wwas (IP: 31.0.*.93) 2018-10-03 19:35
Cytuję Pytanie:
A gdzie pracuje kandydat, co pisze posty o sobie z 7 czy tam z 8 kont ?

Gdzie? U mamy w kuchni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# (IP: 31.0.*.93) 2018-10-03 19:33
Wygra raczej Bułajewski, chociaż nie przekreślajmy szans Siemieńcowej... wiadomo, w starym piecu czart pali
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rozsądny (IP: 188.147.*.23) 2018-10-03 16:11
Nie ma na kogo głosować. Otolia, sorry. Teraz kadencje są 5 -letnie, więc na koniec kadencji 2018 - 2023 będzie miała skończone 79 lat i będzie jej szedł 80 rok życia. Nie zagłosuję, za duże ryzyko dla miasta, że zamiast niej będzie rządził ktoś z tylnego siedzenia. Stanisław. Rozważałem oddanie głosu na niego ale po tym jak zablokował inwestycję Budextanu i powywieszał te banery z "BEZPŁATNYMI PORADAMI PRAWNYMI" gdzie całe Mrągowo wie, że za nie kasę garnął to mi się odechciało. Nie zagłosuję, bo zwyczajnie się boję, że jako burmistrz będzie się mścił na kolejnych przedsiębiorcac h blokując rozwój mrągowskim firmom. Nie robią na mnie wrażenia plotki o jego życiu prywatnym, to sprawa jego i jego żony. Waldek, sorry ale już popisał się w drugiej turze 4 lata temu pytając w imieniu swojej żony, czy nie starci pracy po przegranych wyborach. Pracy nie stracił, wręcz awansował z kierownika w CKiT na wicedyrektora Zawodówki. Wszystko jest dla mnie jasne. Jak bym chciał głosować na obecny układ władzy to bym na Otolię zagłosował a nie na jej pomagiera. Waldek niech dalej na ochronie stoi. Tyle w temacie. Nie zagłosuję. Bogdan Moroz. Dwie cechy - nie znam i z PiS. Obie pana dyskwalifikują. Mojego głosu nie dostanie. Dominik T. - wszyscy wiedzą. Przed ogłoszeniem listy kandydatów na burmistrza w życiu bym nie powiedział, że w ogóle będę rozważał głosowanie na niego. Nigdy! Co teraz mam powiedzieć? Albo w ogóle nie idę na wybory a jak pójdę to zagłosuję na niego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pytanie (IP: 89.231.*.142) 2018-10-03 14:07
A gdzie pracuje kandydat, co pisze posty o sobie z 7 czy tam z 8 kont ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pablo (IP: 89.229.*.228) 2018-10-04 09:14
Na FB cały czas od 4rano.Ale dzisiaj myślałem że z krzesła spadnę jak napisał co on tu zrobi w Mrągowie.Ja się pytam za co.Toć to trzeba miliardy na jego obietnice.A jak zostanie Burmistrzem to jestem przekonany że nie obywatele będą priorytetem tylko własne interesy i zemsta na tych co go krytykowali.To jest niby miły człowiek ale strasznie podstępny i zdolny do wszystkiego.A co do innych kandydatów to naprawdę niema na kogo iść bo dużo mają za skórą.A co do Stasia to zaczął ludzi na ulicy poznawać a wcześniej głowa do tyłu.A co do porad prawnych to byłem chyba z 5 razy i Stasiu zawsze nieobecny .Tyle w temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Rysiek (IP: 89.229.*.116) 2018-10-03 17:58
Żeby pisać z 7 czy 8 kont trzeba być bezrobotnym. A ja nie chce głosować na kogoś kto nie potrafił podjąć uczciwej pracy i założyć rodziny, siedzi cały dzień przy laptopie i bzdury na innych wypisuje- i wiadomo o kogo chodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-10-03 20:00
Racja popieram do uczciwej pracy a nie pasozytowac z pracy innych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bolek (IP: 89.229.*.44) 2018-10-03 11:32
Dnia 30.września 2018r obecnie panująca była w Swiętej
Lipce w kościele ,bo był tam emerytowany Biskup i napewno była
na uroczystym obiadku za zasługi dla kościoła i napewno o jej
poparcie przez duchownych.Prze d wyborami czekają nas w OSiR
Mrągowo spotkanie pani Burmistrz i wręczanie medali dla małżeństw
50 lat pożycia i to zapewnia jej głosy tych starszych osób.Szanowna
pani ukończyła 74 lata ale dalej chce być Burmistrzem aż do 80 lat i
tu młodzi mieszkańcy miasta powinni dać głosy tym kandadatom
którzy mogą coś zrobić dla miasta i młodych obywateli.Ta pani
już swoje wykonała i czas bawić wnuki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 83.6.*.118) 2018-10-03 10:33
Cybul- wspólne miasto, wspólna przyszłość ( znajomych cybula- nauczycieli i urzędników z miejskiej inicjatywy społecznej) nic nie bedziecie mieli jak na niego oddacie głos, dalej bedziecie chodzić z CV do adamsa i Galwanotechniki . A oni będa się śmieli was!
Stasiek- CZY COŚ SŁYSZELIŚCIE ZEBY COS DOBREGO ZROBIŁ DLA MRĄGOWA??? SAM DOIŁ KASe Z BUDZETU za DARMOWE PORADY PRAWNE TEZ SIE BEDZIE Z WAS SMIAŁ! Otolka przespała tą kadencje. tylko Tarnowski!!!! na burmistrza!!1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 83.6.*.66) 2018-10-03 12:21
dlatego głosuje na TARNOWSKIEGO- MŁODY, AMBITNY, INTELIGENTNY.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Waldek (IP: 188.146.*.146) 2018-10-02 19:47
Tarnowski wygra!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Elżbieta z Piaskowej (IP: 89.229.*.172) 2018-10-02 18:51
ja również czekam na debatę. Dla p. Dominika będzie to formalność. Trzymamy kciuki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# robert (IP: 176.221.*.180) 2018-10-02 13:17
Mądre słowa,może rzeczywiście warto byłoby zrobić debatę i przedstawić swoją wizję na rozwój Mrągowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 83.9.*.104) 2018-10-02 12:26
Tarnowski! wygra!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Teo (IP: 89.231.*.17) 2018-10-02 09:05
Najlepiej to wygląda ten z założonymi rękoma ... chyba nie wiele się zmieni po wyborach .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# andrzej (IP: 89.229.*.183) 2018-10-01 23:11
Zorganizujcie debatę, zaproście mieszkańców, dajcie kandydatom się wypowiedzieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 188.146.*.146) 2018-10-01 21:17
Mój głos na Dominika!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Lucy (IP: 31.0.*.110) 2018-10-01 19:39
Czerepach popiera Dominisia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mieszkaniec (IP: 37.248.*.216) 2018-10-01 16:06
Pan Moroz, nowa twarz i zarazem najkonkretniejs za z tych wszystkich kandydatów !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xyz.. (IP: 37.248.*.112) 2018-10-18 15:25
Tylko twarz....Photos hop zadziałał na "wizję" a nie na "fonię".Takie wrażenie po obejrzeniu i wysłuchaniu debaty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# wujek (IP: 37.128.*.155) 2018-10-04 07:54
jasne hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# kl (IP: 37.7.*.61) 2018-10-01 16:47
A czego dokonał przez 4 lata bycia radnym miejskim? Jakoś mieszkańcy nie mają za co mu dziękować, więc w wyborach też mu podziękujemy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominik (IP: 91.229.*.24) 2018-10-01 11:56
Chciałem zdementować pogłoski i powiedzieć, że moja mama mi mówiła, że już jestem zdrowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEw STALINiec (IP: 89.229.*.131) 2018-10-01 17:49
DOMINIK

CHCESZ ZOSTAĆ BURMISTRZEM TO GADAJ ZE MNĄ. NIE Z TYMI BARANAMI. TYLKO JA CI MOGĘ POMÓC SKUTECZNIE.
JA - TO TWOJA DROGA NA STOŁEK.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xxx (IP: 83.9.*.87) 2018-10-01 10:16
a dajcie spokój z tym Cybulem. juz pokazali z ZSZ po co idą do samorządu NIe dla cybuLA!!!!
BUŁAJEWSKI TEZ JUŻ RZĄDZIŁ PRZEZ OKOŁO 20 LAT NIC DLA MRAGOWA NIE ZROBIŁ. OTOLIA JUZ JEST ZA WIEKOWA. NO Panie Dominiku czas na PANA i tylko Pan zasługuje na fotel burmistrza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Gosc (IP: 31.0.*.22) 2018-10-01 10:37
Dominik tez pokazal jak "rzadzi". Wystarczy wejsc na fb profil "wybory mragowo" i poczytac jakim byl starostą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# FISIU MISIU FIKU MIK (IP: 91.229.*.24) 2018-10-01 10:08
Czy elyta z MIS z ,,kompetencji,, dała sobie wszystkie stanowiska dyrektorskie w ZSZ - Moczydłowski, Cybul, Dąbrowski ? Z MIS są też w Starostwie Naczelnik Oświaty - Szmigiel, Sekretarz Starostwa - Bonikowski i do niedawna vice Starosta - Lewkowicz. Dajcie jeszcze bo oni pewnie za chlebem, żeby żyć. I co Ty na to Prosty Człowieku ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# qwerty (IP: 89.231.*.142) 2018-10-01 09:32
Tyle bicia piany kandydaci, a i tak zapewne wygra Otolia ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominisiu (IP: 31.0.*.110) 2018-10-01 19:54
Cytuję qwerty:
Tyle bicia piany kandydaci, a i tak zapewne wygra Otolia ;)

Całkiem możliwe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# m24.0 (IP: 31.0.*.95) 2018-10-01 08:38
Tyle we wszystkich kandydaturach na wiadomy fotel chęci do zmiany,że żadnej zmiany nie będzie. Stara "nowa" jakość. Tu się nigdy nic nie zmieni.Ciągłość "tradycji"mocno zakorzeniona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# iceman (IP: 89.229.*.9) 2018-09-30 20:00
To niech głosuje cała rodzina na DT, potrafi zaciągać pożyczki xD . A co do narzekających na owy plakat- może jeszcze zacznie się dyskusja, że 3 kandydatów jest z lewego profilu a dwóch z prawego. A i Pan Moroz jest przedstawiony w 1/2 okazałości. No co za chamstwo! xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Elżbieta z Piaskowej (IP: 89.229.*.142) 2018-09-30 19:05
Cała moja rodzina głosuje na Pana Dominika. Najlepszy kandydat.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ft (IP: 31.0.*.110) 2018-10-01 19:56
Cytuję Elżbieta z Piaskowej:
Cała moja rodzina głosuje na Pana Dominika. Najlepszy kandydat.

A moja, bo nie głosujemy na starego chłopa, co nie ma żony i dzieci, i roboty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wyborca (IP: 37.47.*.148) 2018-09-30 18:42
Kto wpadł na pomysł obróbki pani Siemieniec w Photoshopie. Ona jest nie podobna do siebie. Czy to Wy z mragowo24 info?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pablo (IP: 89.229.*.228) 2018-10-01 10:11
To nie obróbka tylko zdjęcie z 1990 roku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jolitka (IP: 89.229.*.186) 2018-10-01 21:17
łgarz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Głos na Dominika (IP: 89.231.*.45) 2018-09-30 18:07
Pan Dominik burmistrzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karolina (IP: 217.99.*.56) 2018-09-30 21:53
Cytuję Głos na Dominika:
Pan Dominik burmistrzem


Pan Dominik jest człowiekiem chorym psychicznie.
Sam do siebie pisze, same ze sobą dyskutuje, okłamuje opinię publiczną. Czy to nie jest karane?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Głos na Dominika (IP: 188.146.*.146) 2018-09-30 15:42
Kolejność alfabetyczna SB, WC, BMW, Otolia, Dominik. Wyraźnie widać. Otolię zastąpi Dominik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pablo (IP: 89.229.*.228) 2018-09-30 12:04
Dlaczego trzeba płacić za sms.Zrobić sondę za darmo jak jest w innych miastach.Wstyd kto bardziej kasiasty to oczywiście będzie faworytem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wyborca (IP: 37.47.*.148) 2018-09-30 08:49
Dr nauk prawnych, ochroniaż i nauczyciel wf, babcia, człowiek z podejrzeniem zaburzeń psychicznych oraz milczek. No zastanówcie się i wybierajcie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# 123 (IP: 31.0.*.110) 2018-10-01 20:00
Cytuję Wyborca:
Dr nauk prawnych, ochroniaż i nauczyciel wf, babcia, człowiek z podejrzeniem zaburzeń psychicznych oraz milczek. No zastanówcie się i wybierajcie

Czyli głosujemy na Bułajewskiego, chociaż pomysł likwidacji straży miejskiej jest do kitu, bo cały cywilizowany świat stawia na bezpieczeństwo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Pablo (IP: 89.229.*.228) 2018-09-30 12:02
Dokładnie nie ma na kogo.Żadnej nowej twarzy tylko czemu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol (IP: 176.221.*.188) 2018-09-30 08:44
Jedynie z MiSU szanuje Kamila W. reszta nie zasługuje na nic. Cybul- magister wf- burmistrzem, kpina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol (IP: 176.221.*.188) 2018-09-30 08:44
Jedynie z MiSU szanuje Kamila W. reszta nie zasługuje na nic. Cybul- magister wf- burmistrzem, kpina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Wyborca (IP: 31.135.*.18) 2018-09-30 08:33
Panie Cybul czy to co Pan zrobił ze swoimi kolegami z MIS obsadzając się na stanowiskach dyrektorów ZSZ to nie patologia ? Czy ludzie, których zwolniliście byli źli i niegodni? Podobnie jaki Ci których można byłoby wybrać spoza kręgu kolegów z MIS ?
W poprzednich wyborach MIS nic nie osiągnął. Dlatego teraz starych kolegów flagowych MIS na zdjęciu pochowaliście z tyłu za innymi ludźmi bo źle się kojarzą (Szmigiel, Moczydłowski, Bonikowski itd. ). Teraz to już naprawdę ,,będziecie znani z działania,,.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Karol (IP: 176.221.*.188) 2018-09-30 08:30
Głos leci na Pana Dominika!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEw STALINiec (IP: 89.229.*.131) 2018-09-30 18:24
KARY NIE AGITUJ. ZA KOGO MASZ WYBORCÓW. ZA BARANOW-BARANIE ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.36) 2018-09-30 08:29
Bardzo bym chciała wiedzieć czym się kierowaliście podając kolejność nazwisk kandydatów? Ani alfabetycznie, ani kolejność rejestracji ani wiek ani zasada kobieta przed mężczyzną lub jak kto woli odwrotnie...Czy li jednak brakuje dystansu - to takie nieprofesjonaln e w przypadku mediów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Redakcja m24 (IP: 77.114.*.201) 2018-09-30 09:37
Nie wiemy na jakiej podstawie sądzi Pani, że kolejność nie jest alfabetyczna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Vinda (IP: 89.231.*.142) 2018-10-01 08:25
Mówiłam o plakacie :-) Lista do głosowania jest ok. Niestety, w dzisiejszych czasach pismo obrazkowe górą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEw STALINiec (IP: 89.229.*.131) 2018-09-30 18:27
REDAKCYJA