Trzy osoby zginęły w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 591 pomiędzy Ruską Wsią a Rydwągami. Do tragedii doszło dziś po godzinie 15.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca skody, na prostym odcinku drogi rozpoczął wyprzedzanie i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Auta zderzyły się czołowo. Bilans jest tragiczny. Zginęły dwie osoby ze skody i jedna z peugeota.

Droga Mrągowo -Kętrzyn zablokowana była przez wiele godzin. Badane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Słowa kluczowe:
rydwagi ruska wieś wypadek dw591 nie żyją 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Belinda 2018-11-16 20:48
I have noticed you don't monetize your blog, don't waste your
traffic, you can earn extra bucks every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

Also visit my web page :: BestEdith: https://FollowAngeline.blogspot.se
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kulson 2018-09-29 21:30
Czy mrągowska policyja zdecyduje się na monitoring prędkości aut w Mrągowie? niektórzy kierowcy to piraci, jeżdżą po tym bruku jak wariaci, tylko czekać ,jak wydarzy się jakieś nieszczęście!OB Y NIE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Naycul555 2018-09-29 16:17
Ktoś wie kto to? Przyjezdni czy miejscowi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Przerażenie..... 2018-09-29 12:05
Wyprzedzają bezmyślnie na drodze mało widocznej tj, po górką....zabił siebie i nie winne osoby, dlaczego taka bezmyślność panuje ? Dlaczego na takich odcinkach nie ma podwójnej, ciągłej linii zakazującej wyprzedzanie. Co z tego że prosta ale pod górkę, nie widać co z naprzeciwka nadjeżdża....Ki erujący samochodami zacznijcie myśleć,zacznijc ie więcej uważać. Tak wielu ludzi ginie przez głupotę nieodpowiedzial nych kierowców. ycie każdy ma tylko jedno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# killer 2018-09-28 07:26
Odcinek prosty z jednym małym ale .... górki. Tam ludzie potrafią jeździć jak wariaci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ,,, 2018-09-27 22:20
Cytuję Inny:
Biały

Jakieś naklejki na samochodzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja 2018-09-27 22:08
Ktos wie moze jaki kolor mial peugot,prosze to wazne!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Inny 2018-09-27 22:14
Biały
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij