Zbliża się termin nadsyłania prac fotograficznych do konkursu "Mrągowo złapane w Fotografii". Z nadesłanych zdjęć, organizatorzy chcą ułożyć obraz naszego miasta.

Mieszkańców Mrągowa a także osoby spoza Mrągowa zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym - Mrągowo Złapane w Fotografii. Organizatorami Konkursu są Centrum Kultury i Turystyki oraz Urząd Miejski w Mrągowie. Projekt realizowany jest ze środków finansowych Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego, a jego koordynatorem jest - Wojciech Koliński, autor projektu.

Wydarzenie ma na celu promocję miasta, uświetnienie obchodów 670-lecia Mrągowa, konfrontację i rozwój twórczej aktywności a także popularyzację sztuki fotografii wśród mieszkańców Mrągowa. Aby wziąć w nim udział należy dostarczyć fotografię, której treść jednoznacznie kojarzy się z Mrągowem.

Konkurs rozgrywany jest w 4 kategoriach:

  • Miasto Ludzi Aktywnych
  • Miasto wydarzeń
  • Unikatowa przestrzeń Mrągowa 
  • 4 pory roku (zima, wiosna, lato, jesień).

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2018 r. do CKiT w Mrągowie, dział organizacji imprez, tel. 89 743 34 53. Uczestnik może zgłosić max. 4 fotografie (maksymalnie po 2 w różnych kategoriach) o określonych w regulaminie parametrach technicznych. Prace oceni Jury powołane przez Organizatora pod przewodnictwem fotograf - Renaty Dąbrowskiej. Ponadto w skład jury wejdą profesjonaliści z dziedziny fotografii i przedstawiciele organizatora.

Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie 30 zdjęć (Miasto Ludzi Aktywnych – 6 zdjęć; Miasto wydarzeń – 6 zdjęć; Unikatowa przestrzeń Mrągowa – 6 zdjęć; 4 pory roku – 12 zdjęć), które będą wydrukowane, zaprezentowane i dystrybuowane w formie pocztówek oraz użyte w dalszych działaniach promocyjnych organizatora.

Spośród wyłonionych 30 prac Jury konkursu wybierze zwycięskie zdjęcia i przyzna nagrody finansowe. Łączna pula nagród to ok. 3 tys. złotych. Najlepsze prace znajdą się na wystawie kończącej projekt, której otwarcie odbędzie się 9 listopada w Centrum Kultury i Turystyki.

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

facebook/Mrągowo złapane w fotografii

Źródło: CKiT Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij