Coś dla fanów zagadek i dreszczyku grozy. Okrzyknięta królową polskiego kryminału Katarzyna Bonda odwiedzi Gminny Ośrodek Kultury „Pegaz” w Pieckach. Spotkanie z autorką zaplanowano w najbliższy czwartek 6 września. Jeśli Wy także nie możecie oderwać się od jej kryminałów, a każdą książkę wręcz pochłaniacie, to nie może Was zabraknąć!

Jej książki bez reszty wciągają w mroczny literacki świat kryminału, obecnie jest najpopularniejszą w Polsce pisarką powieści grozy - Katarzyna Bonda we wrześniu spotka się z czytelnikami w Pieckach. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, posłuchać i porozmawiać z autorką nie tylko o kryminalnych zagadkach.

Jej kryminały to jedne z najlepiej sprzedających się polskich powieści ostatnich lat. Jest autorką m.in. trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem, ale ogromną popularność i prestiżowe nagrody przyniosła jej seria „Cztery Żywioły” z profilerką Saszą Załuską w roli głównej.

Spotkanie autorskie z kultową już pisarką moderować będzie nasza redakcyjna koleżanka Paulina Jabłonowska. Przygotujcie książki, doczytajcie ostatnie strony powieści i widzimy się w Gminnym Ośrodku Kultury „Pegaz” w Pieckach. Wyjątkowe kulturalne wydarzenie zaplanowano na 6 września. Początek o 17:00. Polecamy!

mb

 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Amber (IP: 46.161.*.216) 2019-02-09 20:00
Іn a smal boԝl combіne collectively brown sugaar & cinnamon.

Herе is my weƄ pagе Matthias: http://robtstern91544722.wikidot.com/blog:1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEW STALIN-iec (IP: 89.229.*.131) 2018-09-05 17:23
Piękna kobieta.
Ehhhh.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij