Uczniowie Mrągowskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego czyli byłego Zespołu Szkół Zawodowych rozpoczęli dziś nowy rok szkolny. Podczas uroczystości uczniowie poznali między innymi nowego dyretora placówki.

Dzisiaj punktualnie o godzinie 8:30 w auli szkolnej nowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie rozpoczął się rok szkolny 2018/2019. Jako pierwszy podczas dzisiejszej uroczystości głos zabrał Marek Szmigiel, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Mrągowie.

- Nowa forma organizacyjna szkoły, z którą wchodzimy z nowym rokiem szkolnym, pozwoli na lepsze funkcjonowanie placówki i efektywniejsze działania. Staraliśmy się jako organ prowadzący, żeby ten początek roku szkolnego przebiegł z jak najmniejszymi problemami. Wam drodzy uczniowie życze spokojnej i owocnej nauki.

Wraz z nową placówką pojawił się także jej nowy dyrektor. Został nim Mirosław Moczydłowski (kliknij tutaj), który swoim uczniom życzył wytrwałości, optymizmu, sukcesów oraz dobrego samopoczucia w szkole.

- Drodzy uczniowie, do Was kieruje swoje pierwsze słowa. Jak zapewne zauważyliście zaszło wiele zmian. Od tego roku szkolnego rozpoczyna swoje istnienie nowa placówka. Liczę na owocną współpracę z Wami i Waszymi rodzicami. Zapraszam do udziału w tworzeniu nowej szkoły i jestem przekonany, że macie wiele ciekawych pomysłów na to, by nasza szkoła stała się lepsza.

Na uroczystości obecny był także dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Mrągowie Paweł Długoborski, który z ramienia pełnionej funkcji prezesa zarządu rejonowego PCK, na ręce nowego dyrektora szkoły złożył podzękowania za działania na rzecz organizacji, a także wręczył pamiątkowy medal z okazji 60-lecia powstania polskiego krwiodawstwa.

Zmiany kadrowe w nowej szkole nie dotyczyły tylko powołania nowego dyrektora placówki. Waldemar Cybul oraz Marek Dąbrowski od nowego roku szkolnego będą pełnić funkcje wicedyretorów szkoły, a Bronisław Staruch objął stanowisko kierownika kształcenia praktycznego.

Po uroczystościach uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas. Już jutro czeka ich pierwszy dzień zajęć w nowym roku szkolnym, który potrwa do 21 czerwca.

pj

Uczniowie CKZiU rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/2019


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# bogdan (IP: 176.221.*.187) 2018-09-23 23:18
mis- mrągowska inicjatywa stanowisk
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# l o l (IP: 89.231.*.142) 2018-09-07 12:17
... wielośc postów, nick'ów etc. jednego bezradnego radnego powala na kolana ...ale ze śmiechu ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jola (IP: 83.6.*.107) 2018-09-06 08:07
to po to zrobiły te kobiety na sesji afere zeby pozmieniać dyrektorow?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# smutnawiadomość (IP: 176.221.*.14) 2018-09-05 18:53
Pamiętam naukę w tej szkole. Dyrektor Pan Paweł chyba uczył przysposobienia obronnego, bardzo miły człowiek pasował do tej szkoły jako dyrektor. Nie pamiętam kto był wtedy wicedyrektorem hmm Kamieniecka, Kryzymon jeszcze nie był chyba. Ogólnie dobrze wspominam czasy nauki w tej szkole. Pan Bruderek uczył historii-spoko gosc. Rozmawiając z ludzmi co się teraz zrobiło w tej szkole no ... dziwna gra na dziwnych zasadach. Pozdrawiam was drodzy nauczyciele. Idzcie na wybory i zablokujcie tą wojnę która się zaczeła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mwo (IP: 83.6.*.172) 2018-09-05 08:58
wydaje mi się to był ich bład przed wyborami
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mwo (IP: 83.6.*.235) 2018-09-05 08:05
trzeba isc w tym roku na wybory-Dominik masz moj głos!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-09-04 21:36
O rany same kliki a ida wybory czy nie ma normalnych ludzi ktorzy nie sa w tym bagnie i dbaja o wlasne interesy a mieszkancow maja gleboko gdzies
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 176.221.*.70) 2018-09-04 20:58
Miasto ludzi nie nauczycieli....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bezrobotny (IP: 89.229.*.185) 2018-09-04 17:47
stary to bedzie to samo........... .kiedys pewne osoby popieraly naszą panią.....to im w ogolniaku starym zrobiła wyższą szkołe....a ty byś mógł kończyć najlepsze uczelnie w Polsce i tak by cie nie wzieli do pracy.
jezeli ktos to przeczyta powie mi czy to nie prawda????????? ??????????????? ??????????????? ?????????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# grunwaldzkamwo (IP: 176.221.*.132) 2018-09-04 16:04
teraz jestem świadomy na czym to polega .....kolega studiował wychowanie fizyczne w Olsztyńskiej Szkole Wyższej-brak pracy w Mrągowie(ale są tacy co mają pare etatów w tym nauczyciela) Koleżanka kończyła kolegium nauczycielskie w Szczytnie potem magisterke robiła na Uniwersytecie Warszawskim-bra k pracy jako nauczyciel w Mrągowskich szkołach. Niestety my młodzi zauważyliśmy teraz po co idziecie do polityki -Nauczyciele-MI S- aby mieć władze nad szkołami.
Wybory was rozliczą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 37.190.*.247) 2018-09-04 15:49
wyborcy rozliczą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 83.6.*.35) 2018-09-04 09:46
jestem przerażony to co zrobili z ZSZ.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Z Mrągowa (IP: 83.9.*.181) 2018-09-04 14:56
Złego miłe początki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek (IP: 37.47.*.216) 2018-09-04 09:38
Spójrzcie Państwo ilu gości przybyło na tę uroczystość. Gdyby nie uczniowie i nauczyciele.... ... wymowne prawda ? Koledzy sobie i dla siebie MIS..........
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Znaffca (IP: 188.146.*.75) 2018-09-04 09:38
MIS nie trzeba oczerniać. Cybul ostatnio to nawet na radnego miejskiego się nie załapał takie miał poparcie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Tomek (IP: 37.47.*.216) 2018-09-04 09:30
To dopiero ,,dobra zmiana,, Szmigiel Moczydłowski Cybul. Pożytek z nich meli jedynie właściciele barów. Zapewne większość z Państwa ich zna i wie o czym mowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 83.6.*.35) 2018-09-04 08:45
http://samorzad2014.pkw.gov.pl/343_Kandydaci/2810/1
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Dominik T (IP: 89.231.*.214) 2018-09-04 08:43
Ludzie, no co z wami. Ja tak się staram oczernić Cybula i całą MRĄGOWSKĄ INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ a wy mi w tym nie pomagacie :( Usilnie staram się ochlapać ich błotem by dostać się do Rady Miasta bo w powiecie nie mam już szans. Sam nie jestem już w stanie ich hejtować bo kończą się mi konta, z których mogę ich krytykować. Dominik
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Waldi Cebulak (IP: 188.146.*.146) 2018-09-12 21:35
Cytuję Dominik T:
Ludzie, no co z wami. Ja tak się staram oczernić Cybula i całą MRĄGOWSKĄ INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ a wy mi w tym nie pomagacie :( Usilnie staram się ochlapać ich błotem by dostać się do Rady Miasta bo w powiecie nie mam już szans. Sam nie jestem już w stanie ich hejtować bo kończą się mi konta, z których mogę ich krytykować. Dominik
Waldi i tak ci Bułka 3/4 elektoratu odbierze. Wyluzuj.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# .... (IP: 89.229.*.185) 2018-09-04 17:54
dla nas to nie jest smieszne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# grunwaldzkamwo (IP: 176.221.*.70) 2018-09-04 16:17
wybory wam uświadomią, że My Młodzi zauważyliśmy po co to wszystko....... ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 83.6.*.35) 2018-09-04 08:29
3 osoby z miejskiej inicjatywy społecznej sobie gratulują...... ..Mirek, Waldek i Marek w Sn Agnieszka wita Magdę z tego samego komitetu gdzie jeszcze witają się i gratulują ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Z Mrągowa (IP: 83.9.*.181) 2018-09-04 14:52
Jeden facet (mówi o sobie MOCNY) ma w sejfie ulotkę z kandydatami z MISu -cdala pokresloną strzałkami.Wida ć z niej kto kogo i jak.... .A on mocny ,nic tylko "paczy" i liczy a czasem cos do wiersza...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mrągowianin (IP: 83.6.*.35) 2018-09-04 07:15
po tym artykule wiem, po co jest miejska inicjatywa społeczna....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Madzia (IP: 188.146.*.193) 2018-09-03 21:29
Cybul tym, że zgodził się zostać wicedyrektorem, pokazał, że wie, że burmistrzem nie zostanie. Nie zostawi szkoły z ustawionymi pod siebie godzinami i wolnym etatem wicedyrektora. Głos na Cybula głosem zmarnowanym. Nie warto na niego głosować. Madzia się teraz za Cybula pchać na burmistrza będzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 37.190.*.247) 2018-09-03 21:45
cała moja rodzina głosuje na Pana Dominika Tarnowskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 37.190.*.247) 2018-09-03 21:39
O matko ona burmistrzem.... Bysmy jedzdzili do szkoly do Karolewa chyba
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Po MIS-ie (IP: 188.146.*.193) 2018-09-03 21:24
O pensyjki pytajcie klikę MIS-owską - Lewkowiczową, której na sesji nie było i dyrektorków Moczydłowskiego i Cybula oraz powiatowego urzędasa - Szmigla. Chcieliście przekształcenia to macie. Bez pensyjek w terminie. Głosujcie na Cybula to pensje i w miejskich szkołach będą się spóźniać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Z Mrągowa (IP: 83.9.*.181) 2018-09-04 14:55
Po cichu ,po kryjomu o 8 rano ( do pracy sie spóźnili) w 11 osób podjęli uchwały.Wstyd Wam! Wstyd!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bezrobotny (IP: 89.229.*.137) 2018-09-03 20:21
ale na zdjeciach widze ludzi z miejskiej inicjatywy społecznej....p rzypadek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 37.190.*.247) 2018-09-03 21:31
Tak przypadek hehe w koncu miejska inicjatywa spoleczna...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# bezrobotny (IP: 89.229.*.137) 2018-09-03 20:19
o jeju pan waldek wicedyrektorem czyli w biuletynie informacji publicznej bedzie etat w domu kultury?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bartek (IP: 37.190.*.247) 2018-09-03 21:25
Raczej nie licz na to pan waldek pociagnie 15 etatow teraz ma ich 6. Zaluje ze awf nie skonczylem mial bym takie zycie jak on.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Z Mrągowa (IP: 83.9.*.181) 2018-09-03 18:28
Co na to radni powiatowi?Gdzie pensje dla nauczycieli?Rad ni z "koalicji" nie wstyd Wam?
Radni z opozycji też macie za uszami.
Mina nowego dyrektora bezcenna!-Zal mi Pana.
Kiedy sesja? Będzie prawomocna?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij