Ostatni weekend wakacji na mapie triathlonowej Polski należeć będzie do Mrągowa. To właśnie na Mazurach zawodnicy podsumują tegoroczny sezon. Oprócz samej rywalizacji nie zabraknie i innych akcentów. Biegi dla dzieci, klasyfikacja generalna LOTTO Triathlon Energy i akcja charytatywna dla chorej Zosi z Olsztyna. To ostatnie chwile, by zapisać się na zawody.

Podobnie jak przed rokiem organizatorzy zapraszają zawodników w ostatni weekend wakacji do miasta nad jeziorem Czos. Obok wyścigu na trzech dystansach LOTTO triathlon Energy, tj. 1/2, 1/4 i 1/8 Ironaman, do dyspozycji jest rywalizacja sztafet na każdym dystansie oraz dodatkowo Möller’s Energy KidsRun, czyli rywalizacja najmłodszych na trzech dystansach 200, 500 i 1000 metrów.

Jest także cel charytatywny. Zbiórka pieniędzy na operację dla małej olsztynianki, chorej Zosi. Tuż przed Mrągowem rozpoczyna się licytacja medalu Roberta Karasia, mistrza świata na potrójnym dystansie Ironman. Musiał pokonać w wodzie 11,4 km, przejechać na rowerze 540 km i przebiec 126,6 km (trzy maratony!!!). Dochód z licytacji powędruje na konto Zosi.

Pełen program imprezy znajdziecie tu, a zapisać się na zawody możecie za pośrednictwem strony www.timerecords.pl.

Źródło: Organizator

Słowa kluczowe:
LOTTO Triathlon Energy Mrągowo sport 

Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij