"Zdrówko Kranówką" to akcja, która zagości w najbliższy poniedziałek 3 września przed Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Przedsięwzięcie organizowane przy wsparciu ZWIK Mrągowo ma uświadomić mieszkańcom naszego miasta, o tym, że mrągowska kranówka jest smaczna i jakościowo dorównuje tej butelkowanej. Podczas eventu odbędą się także warsztaty graffiti, podczas których powstanie wielkie logo akcji.

O tym, jakiej jakości jest mrągowska kranówka pisaliśmy tutaj. W najbliższy poniedziałek 3 września sami będziecie mieli okazję się o tym przekonać. Dzięki Fundacji Ale oraz mrągowskiemu Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji odbędą się warsztaty graffiti pod hasłem "Zdrówko Kranówką". Wspólnie z mieszkańcami stworzone zostanie wielkie logo akcji, a także dowiecie się - dlaczego warto pić wodę z kranu?

W poniedziałkowe południe oprócz przedstawicieli ZWIK Mragowo, którzy będą gotowi odpowiedzieć na każde zadane pytanie, oczywiście dotyczące mrągowskej kranówki, pojawią się także przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Mrągowie wraz ze swoim stanowiskiem edukacyjnym. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chcą wcielić się w grafficiarzy lub spróbować swoich sił w malowaniu sprayem. Dodatkowo pojawi się także fotobudka, a świetny klimat zapewni Dj BRD z Bartoszyc.

Przyjdźcie i sprawdźcie sami! Nie ma ograniczenia wiekowego!

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# piotr 2018-09-02 07:17
mieszkam na os mazurskim woda jest rzeczywiscie bardzo dobra tylko ma za duzo kamienia widac to po sitkach w kranie i w czajniku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Alex 2018-09-01 08:24
Taka zdrowa że co miesiąc muszę wymieniać sitka w kranach bo zardzewiałe i zapchane.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Iza 2018-09-02 21:22
Cytuję Alex:
Taka zdrowa że co miesiąc muszę wymieniać sitka w kranach bo zardzewiałe i zapchane.

Dziwne ja nie muszę wymieniać. A wodę z kranu piję od zawsze i moje wnuki też.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij