W Mrągowie już po raz drugi odbyła się największa zabawa weselna w Polsce. Ubiegłorczna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów spodobała mieszkańom naszego miasta i widzom, którzy mieli szansę obejrzeć transmisję na żywo w Polsacie. Po sukcesie pierwszej edycji organizatorzy postanowili w tym roku wydłużyć imprezę o kolejny dzień. Zobaczcie zdjęcia z drugiego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych w Polsce. Impreza organizowana jest z ogromnym rozmachem i skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która niezaprzeczalnie jest królową każdego wesela. Podczas drugiego dnia festiwalu poznaliśmy weselne zwyczaje i tradycje innych krajów, odwiedzając m.in. Włochy, Szwecję czy Ukrainę.

Drugiego dnia festiwalowego szaleństwa na dużej scenie pojawili się Sławomir, Miriami, Brathanki, Renato Monti, Czadoman, Abba Cover, Rui Carlos Ferreira, Fanatic, Patrycja Runo, Majka Jeżowska, Bartek Wrona i Grzegorz Halama. Wieczór poprowadzili państwo młodzi - Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak,  świadkowie - Lenka Klimentova i Maciej Dowbor, a także wodzirej - Michał Koterski. Transmisja z koncertu była dostępna na Polsacie od godziny 20:00!

Fot. Paulina Jabłonowska

Festiwal Weselnych Przebojów - dzień drugi.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Barry (IP: 212.90.*.85) 2018-11-17 01:57
Thanks for finally writing about >Poprawiny czyli drugi dzień z
Weselnymi Przebojami [zdjęcia] - Mrągowo - www.Mragowo24.info -
twoje źródło informacji lokalnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obserwator (IP: 176.221.*.58) 2018-08-20 20:48
tak festiwale sie skoncza a polityka lokalna bedzie na takim poziomie jak jest teraz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ab (IP: 89.229.*.19) 2018-08-20 18:04
Czy musicie zaśmiecać komentarze, to artykuł o Festiwalu Weselnych Przebojów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obserwator (IP: 176.221.*.58) 2018-08-20 17:14
to prawda Dominik powinien wygrać. to jest bardzo mocny kandydat na burmistrza.Od dawna przypinana jest mu opinia człowieka wybuchowego mściwego itd. A tak naprawdę jest człowiekiem stworzonym do polityki i wiem ze poświeci się dla mrągowa jak i już się poświecił. Reszta tych kandytatów ma smaczka na stołek na prestiż na kase i stworzenie swoich układów. Dominik jest osobą skromną i takich ludzi się ceni.No i by przystopował temu nepotyzmowi w mwo. Broń boże kandydatów z partii politycznych zobaczcie kto za nimi stoi.
Ludzie wasze dzieci wyjechały z tego miasta do duzych miast i pracują w supermarketach w prywatnych sektorach a u nas emeryci zajmują stołki państwowe jak ktoś może mysleć strategicznie i zarzadzać majac 100lat opamietajcie się. Wasze dzieci musiały wyjechać do dużych miast i tam kupują mieszkania za metr 4-6 tys na 50 lat kredytu jak i co z tego ze zarobią 2.5-4 tys jak ich opłaty zjedzą jak mogliby zyc w pieknym Mrągowie. Mowią że w wiekszym mieście są wieksze możliwości tak są wychodzisz o 8 wracasz o 20 i spac. i jak masz dzień wolny pojdziech pokrecisz się w galerii zjesz burgera u wietnama i pojdziesz na na jakies mma. KOMUNA MUSI ODEJŚĆ z Mrągowa!!! Ot.S. / Ju. OSIE. i ten od waty cukrowej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# l o l (IP: 89.231.*.142) 2018-08-21 08:23
kupa śmiechu z tego gościa, młodzi mają niezłą bekę....skromny , taaa, król smsów :))))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oczekujący na wybory (IP: 83.6.*.216) 2018-08-20 14:31
czekamy na wybory i wygraną Dominika!!!! DO boju Dominik musisz wygrać!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# sędzia (IP: 89.229.*.77) 2018-08-23 08:20
To nie jest kompetentna osoba. Prawomocny wyrok zapadł odnośnie afery z smsami. Czemu ludzie głosują na tego człowieka to nie mam pojęcia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# , (IP: 89.231.*.142) 2018-08-22 14:40
...wygra jak w rywalizacji o fotel dyrektora muzeum w kętrzynie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij