W Mrągowie już po raz drugi odbyła się największa zabawa weselna w Polsce. Ubiegłorczna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów spodobała mieszkańom naszego miasta i widzom, którzy mieli szansę obejrzeć transmisję na żywo w Polsacie. Po sukcesie pierwszej edycji organizatorzy postanowili w tym roku wydłużyć imprezę o kolejny dzień. Zobaczcie zdjęcia z drugiego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych w Polsce. Impreza organizowana jest z ogromnym rozmachem i skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która niezaprzeczalnie jest królową każdego wesela. Podczas drugiego dnia festiwalu poznaliśmy weselne zwyczaje i tradycje innych krajów, odwiedzając m.in. Włochy, Szwecję czy Ukrainę.

Drugiego dnia festiwalowego szaleństwa na dużej scenie pojawili się Sławomir, Miriami, Brathanki, Renato Monti, Czadoman, Abba Cover, Rui Carlos Ferreira, Fanatic, Patrycja Runo, Majka Jeżowska, Bartek Wrona i Grzegorz Halama. Wieczór poprowadzili państwo młodzi - Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak,  świadkowie - Lenka Klimentova i Maciej Dowbor, a także wodzirej - Michał Koterski. Transmisja z koncertu była dostępna na Polsacie od godziny 20:00!

Fot. Paulina Jabłonowska

Festiwal Weselnych Przebojów - dzień drugi.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy lokalne samorządy pomagają przedsiębiorcom w czasie pandemii?

Tak - 27.6%
Nie - 52.2%
Trudno ocenić - 13.8%

Głosów ogółem: 203
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: czerwiec 27, 2020
X Zamknij
X Zamknij