Piątkowy wieczór był pierwszym dniem Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Na scenie pojawiło się sporo gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Obejrzyjcie zdjęcia z mrągowskiego amfiteatru!

Pierwszy dzień Festiwalu Weselnych Przebojów nie zgromadził kompletu publiczności, ale trzeba przyznać, że zabrakło niewiele. Szacunkowo w amfiteatrze bawiło się ponad 4000 osób. Ci którzy pojawili się na widowni, nie żałowali. Na scenie zagrali m.in. Mig, Classic, Piękni i Młodzi, VOX, Top Girls, a także Wojciech Gąssowski.

Wydarzenie transmitowała na żywo Telewizja Polsat. Był to pierwszy dzień festiwalu, a jutrzejszy wieczór widzowie spędzą m.in. ze Sławomirem, Czadomanem, Mirami, Brathankami i Majką Jeżowską.

Obejrzyjcie zdjęcia z pierwszego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów.

Fot. Piotr Piercewicz

Festiwal Weselnych Przebojów - piątek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# mwo (IP: 83.6.*.34) 2018-08-21 08:32
a właśnie sie mylicie myślicie ze Pan D.T. pisze o sobie super latywy pisza o nim mieszkancy Mrągowa i chcą żeby wygrał wybory!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-22 17:33
To znaczy ze wszyscy tak jak ty maja myslec ?siebie agitujeszcos z psycha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# - (IP: 89.231.*.142) 2018-08-22 14:46
No i widać "super latywy" tych mieszkańców....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Apel (IP: 89.231.*.142) 2018-08-21 08:25
Szanowna Redakcjo, tu o fajnej imprezie,a jeden gość, wiadomo kto, robi sobie agitkę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-21 20:50
No wlasnie i to na bezczelnego brak honoru wszedzie go pelno jakis paranoik
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oczekujący na wybory (IP: 83.6.*.216) 2018-08-20 14:34
mam nadzieje ze pan Tarnowski pozamiata kandydatów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oj (IP: 89.231.*.142) 2018-08-22 14:44
już "pozamiatał" kandydatów na fotel szefa muzeum w mieście sąsiednim,he,he ,he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec (IP: 176.221.*.4) 2018-08-19 00:41
festiwale festiwalami jest jeden wielki problem w mrągowie ludzie młodzi nie moga znależć pracy. Nie ma w ogole dostepu pracy dla ludzi młodych w szkołach w osrodkach pomocy społecznej itd. nie masz znajomosci idziesz jedynie do dwoch zakładów prywatnych nosic okna albo zakładać rurki.
DOMINIK NA BURMISTRZA!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-19 08:18
Nie agituj wszedzie bo to cos podejrzane Raczej nowsi mlodsi do boju ruszac oczyscic tych zasiedzialych i dzialac na rzecz zwyklych ludzi i mlodych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 188.146.*.75) 2018-08-20 08:35
Nie rób antyagitacji. Nie ma młodszego i bardziej kompetentnego. Popieram. Tarnowski na burmistrza!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# elzbieta z piaskowej (IP: 83.6.*.194) 2018-09-03 08:30
Pan Tarnowski ma mój głos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-20 08:58
Nie obrazaj ze nie ma sa mlodzi i madrzy agitowcu to juz nie smaczne ze go lansujesz lub siebie..Potrzeb a calkowitej wymiany puscic swieza krew
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lol (IP: 89.231.*.142) 2018-08-20 08:54
daruj sobie śmieszny człowieczku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ralpf (IP: 89.64.*.15) 2018-08-18 07:31
Na County były większe pustki, tutaj prawie było tego nie widać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# katarzyna (IP: 31.0.*.116) 2018-08-18 07:06
Bardzo dobrze ze jest taka impreza aby wiecej imprez z kategori disco polo bardzo swietnie sie bawilam nie moge sie doczekac dalszego ciagu pozdrawiam Mrągowianka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij