Piątkowy wieczór był pierwszym dniem Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Na scenie pojawiło się sporo gwiazd polskiej muzyki tanecznej. Obejrzyjcie zdjęcia z mrągowskiego amfiteatru!

Pierwszy dzień Festiwalu Weselnych Przebojów nie zgromadził kompletu publiczności, ale trzeba przyznać, że zabrakło niewiele. Szacunkowo w amfiteatrze bawiło się ponad 4000 osób. Ci którzy pojawili się na widowni, nie żałowali. Na scenie zagrali m.in. Mig, Classic, Piękni i Młodzi, VOX, Top Girls, a także Wojciech Gąssowski.

Wydarzenie transmitowała na żywo Telewizja Polsat. Był to pierwszy dzień festiwalu, a jutrzejszy wieczór widzowie spędzą m.in. ze Sławomirem, Czadomanem, Mirami, Brathankami i Majką Jeżowską.

Obejrzyjcie zdjęcia z pierwszego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów.

Fot. Piotr Piercewicz

Festiwal Weselnych Przebojów - piątek


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Maximilian (IP: 85.232.*.9) 2018-11-17 05:49
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative
for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

my website; BestRene: https://CleverMagdalena.blogspot.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mwo (IP: 83.6.*.34) 2018-08-21 08:32
a właśnie sie mylicie myślicie ze Pan D.T. pisze o sobie super latywy pisza o nim mieszkancy Mrągowa i chcą żeby wygrał wybory!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-22 17:33
To znaczy ze wszyscy tak jak ty maja myslec ?siebie agitujeszcos z psycha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# - (IP: 89.231.*.142) 2018-08-22 14:46
No i widać "super latywy" tych mieszkańców....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Apel (IP: 89.231.*.142) 2018-08-21 08:25
Szanowna Redakcjo, tu o fajnej imprezie,a jeden gość, wiadomo kto, robi sobie agitkę :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.229.*.0) 2018-08-21 20:50
No wlasnie i to na bezczelnego brak honoru wszedzie go pelno jakis paranoik
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oczekujący na wybory (IP: 83.6.*.216) 2018-08-20 14:34
mam nadzieje ze pan Tarnowski pozamiata kandydatów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# oj (IP: 89.231.*.142) 2018-08-22 14:44
już "pozamiatał" kandydatów na fotel szefa muzeum w mieście sąsiednim,he,he ,he
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# mieszkaniec (IP: 176.221.*.4) 2018-08-19 00:41
festiwale festiwalami jest jeden wielki problem w mrągowie ludzie młodzi nie moga znależć pracy. Nie ma w ogole dostepu pracy dla ludzi młodych w szkołach w osrodkach pomocy społecznej itd. nie masz znajomosci idziesz jedynie do dwoch zakładów prywatnych nosic okna albo zakładać rurki.
DOMINIK NA BURMISTRZA!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ralpf (IP: 89.64.*.15) 2018-08-18 07:31
Na County były większe pustki, tutaj prawie było tego nie widać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# katarzyna (IP: 31.0.*.116) 2018-08-18 07:06
Bardzo dobrze ze jest taka impreza aby wiecej imprez z kategori disco polo bardzo swietnie sie bawilam nie moge sie doczekac dalszego ciagu pozdrawiam Mrągowianka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij