Listopad w Mrągowie upłynie pod znakiem Impresji Artystycznych „Śpiewające obrazy”. Jeśli chcesz być jego częścią, a śpiewasz, grasz, komponujesz czy piszesz teksty to weź w nim udział. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 22 października. Zaproszonych wykonawców poznamy 31 października.

Ogólnopolski konkurs piosenki w ramach Impresji Artystycznych Śpiewające Obrazy to wydarzenie, które nieprzerwanie od 11 już lat odbywa się w Mrągowie. W ubiegłym roku okrągły jubileusz 10-lecia tego wydarzenia zaczarował mrągowską publiczność. Jak będzie w tym roku? Okaże się 17 listopada. Wtedy na scenie CKiT pojawią się muzyczne indywidualności i zespoły, które swoją twórczością oczarują publiczność.

Obejrzyjcie ubiegłoroczną relację z Jubileuszowych Impresji Artystycznych "Śpiewające Obrazy"

Impresje artystyczne od wielu lat odbywają się w formie konkursu, do którego zgłosić się może każdy kto śpiewa, gra, komponuje, pisze teksty. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 22 października. Do zdobycia nagrody pieniężne i rzeczowe. Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeń znajdziecie na stronie CKiT - kliknij tutaj!

red/ CKiT w Mrągowie


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij