Pogoda była im niestraszna. Motocykliści, którzy spotkali się w sobotni poranek podczas II Mrągowskiego Rajdu Motocykli Zabytkowych, niezrażeni opadami deszczu, ruszyli w ponad 100 km trasę. My towarzyszyliśmy im na miejscu oficjalnego otwarcia wydarzenia. Zobaczcie zdjęcia.

Ponad 50 zapaleńców jednośladów spotkało się w minioną sobotę, by wspólnie udać się w podróż po Mazurach. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych przy Placu PCK w Mrągowie pojawili się najtwardsi motocykliści z całego województwa. Przez około godzinę mieszkańcy mogli podziwiać takie motocykle jak: WFM OSA, JUNAK, INDIAN, WSK, MZ, M-72, K-750, URAL, DNIEPR.

Po przywitaniu uczestników i otwarciu Drugiego Mrągowskiego Rajdu Motocykli Zabytkowych przez Otolię Siemieniec, burmistrz Mrągowa, Tadeusza Orzoła, przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Dariusza Kruka, prezesa Stowarzyszenia Miłośników Motocykli Zabytkowych Kruk Mrągowo, motocykliści udali się w ponad 100 kilometrową trasę.

– Nie tylko pogoda nam nie sprzyjała, mieliśmy kilka drobnych awarii, ale udało nam się je usunąć na miejscu i dojechać bezpiecznie do mety. Na miejscu czekały już muzyka, ognisko z kiełbaską, gorący bigos i grochówka – podsumowuje Dariusz Kruk.

II Mrągowski Rajd Motocykli Zabytkowych - fot. Marlena Bieleninik


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij