Ośrodek Polonez w Mrągowie dobrze wykorzystuje tegoroczny sezon letni i przyjmuje kolejne grupy wczasowiczów. Jeszcze w sierpniu w ośrodku trwać będą kolejne obozy tematyczne, przebywać będą następne grupy zorganizowane uczestników letnich festiwali w Mrągowie. Od września właściciele ośrodka będą już planować kolejny przyszłoroczny sezon oraz realizować zaplanowane nowe inwestycje.

To przełomowy rok w najnowszej historii Ośrodka Polonez. Szereg poczynionych inwestycji przyniosły pozytywne zmiany w infrastrukturze ośrodka, a zarządcy w końcu mogą odetchnąć i skupić się na organizacji kolonii i obozów w bardzo dobrych warunkach.

Tylko w te wakacje ośrodek odwiedzało ponad dwa tysiące osób.  Gościli tu uczestnicy licznych kolonii i obozów, w tym grupy piłkarskie, taneczne, tenisowe, a także nurkowe. W  ośrodku zamieszkają uczestnicy Festiwalu Kultury Kresowej, czy choćby ekipa techniczna Festiwalu Weselnych Przebojów oraz uczestnicy turnieju szachowego. Ponadto do końca wakacji w ośrodku będą przebywać grupy sportowe, które dzięki zmodernizowanej płycie boiska i kortom mają odpowiednią infrastrukturę do realizacji programów treningowych.

- Mamy doskonałe warunki do prowadzenia zajęć sportowych, tanecznych, obozów tematycznych, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Chcemy nadal rozbudowywać bazę sportową, infrastrukturę techniczną, by móc przyjmować więcej grup, bo to miejsce jest po prostu piękne. Na początku nowego sezonu będziemy gotowi z dodatkową infrastrukturą – mówią zarządcy ośrodka ze spółki Locaris.

Warto również podkreślić, że pozytywne efekty przyniosła modernizacja sali bankietowej, na której odbyło się już kilka dużych imprez. Z racji tego, że sala została oddana  niedawno do użytku, wciąż jest kilka wolnych terminów na 2018 rok. Zapraszamy do rezerwacji!

Sprawdź ofertę na stronie Ośrodka Polonez – kliknij.

Zajrzyj na wizytówkę ośrodka na booking.com

Słowa kluczowe:
Mrągowo polonez 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij