Takiego wesela jeszcze nie było! 17 i 18 sierpnia na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią gwiazdy, których utwory wpisują się w stały repertuar każdego wesela. Zobaczymy m.in. Sławomira, Brathanki, Urszulę, Mig, Vox, Classic, Masters, Czadomana, Majkę Jeżowską i wielu innych. Transmisja live Festiwalu w telewizji Polsat sprawi, że nie tylko Mrągowo, ale i „cała… Polska (za)śpiewa z nami, tańcząc walca, walczyka parami.”

Po wielkim sukcesie ubiegłorocznej edycji organizatorzy postanowili przedłużyć czas Festiwalu do dwóch dni. Tym razem odbędą się więc huczne wesele i poprawiny z przytupem. Pierwszego dnia imprezy, czyli 17 sierpnia, celebrację festiwalowych zaślubin uświetnią następujący artyści: Urszula, Brathanki, Vox, Mig, Classic, Piękni i Młodzi, Masters, Excited, Top Girls, Dziani, Mariusz Kalaga, Gang Marcela, Paweł Gołecki, M-Power oraz Wojciech Gąssowski. Podczas poprawin zaplanowanych na 18 sierpnia będziemy bawić się w rytm przebojów takich gwiazd jak: Sławomir, Miriami, Renato Monti, Czadoman, Rui Carlos Ferreira, Abba Cover, Orfeusz, Patrycja Runo – Gipsy Stars, Majka Jeżowska, Bartek Wrona i Grzegorz Halama. W ich wykonaniu usłyszymy największe hity, które gwarantują świetną zabawę do białego rana na każdym weselu.

- Nie ma oficjalnie takiego gatunku jak „muzyka weselna”, aczkolwiek Polacy najlepiej bawią na tego typu imprezach. Dlaczego? Bo ta muzyka łączy pokolenia, wzrusza, bawi i porywa tłumy. Nie wiadomo, skąd licznie zebrani goście znają wszystkie zwrotki danego utworu. Ale okazuje się, że znają, śpiewają i bawią się przy tym świetnie - tłumaczy Robert Klatt, dyrektor artystyczny wydarzenia. - Wybór Mrągowa na miejsce organizacji Festiwalu też nie jest przypadkowy. To najbardziej urokliwe miasteczko festiwalowe w Polsce.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe zapisał się na mapie wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Bilety dostępne są na portalu eBilet.pl oraz bezpośrednio w kasach Centrum Kultury i Turystki (CKiT) w Mrągowie.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Myles (IP: 197.188.*.163) 2018-11-27 07:45
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing posts is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from
article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools

Here is my website MiaJuicy: https://LesleyTalks.jimdo.com
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij