Pasjonaci zabytkowych motocykli ponownie wyruszą w trasę. W najbliższą sobotę odbędzie się II edycja Mrągowskiego Rajdu Motocykli Zabytkowych. Uczestnicy będą mieli do pokonania 130 km, a trasa wieść będzie przez Reszel, Ryn czy Mikołajki.

Stowarzyszenie Miłośników Motocykli Zabytkowych KRUK Mrągowo zaprasza na drugą edycję Mrągowskiego Rajdu Motocykli Zabytkowych, który odbędzie się w najbliższy weekend (11-12 sierpnia). Rejestracja uczestników odbędzie się w sobotę od godziny 9:00 do 9:45 koło Placu PCK przy ul. Sobczyńskiego. Start rajdu o 10:00.

Uczestnicy udadzą się w ponad stu kilometrową trasę, która będzie przebiegała przez takie miasta jak: Reszel, Ryn, Mikołajki, Ruciane-Nida i po przeprawie promem zakończy się ogniskiem integracyjnym w Wierzbie na polu namiotowym Koło Promu.

– Drodzy rajdowcy zapraszamy na wspólną wyprawę. W sierpniu ubiegłego roku odbył się Pierwszy Mrągowski Rajd Motocykli Zabytkowych w Mrągowie. W tym roku także liczymy na Waszą obecność – zachęcają organizatorzy.

mb


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij