Najnowsze i te już ukochane przez publiczność skecze będziecie mogli usłyszeć w mrągowskim amfiteatrze. 13 sierpnia o 19:00 startuje Polska Noc Kabaretowa pod hasłem ”Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości”. Bilety do nabycia w CKiT.

Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski. Autorem scenariusza jest Robert Górski.

– Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej ekipy Polskiej Nocy Kabaretowej i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez. Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Zapraszamy na niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu – zachęcają organizatorzy.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.

Bilety w cenach od 50 do 150 zł możecie kupić za pośrednictwem adria-art.pl oraz tradycyjnie w Centrum Kultury i Turystyki. Organizatorem wydarzenia jest Impresariat Adria Art.

Źródło: Organizator


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# D.C. (IP: 164.127.*.56) 2018-08-12 22:14
No,mam nadzieje..bo na mazurskiej nocy,to same odgrzewane kotlety były..
Dobrze ze biletu nie kupiłem,bo bym się rozczarował..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij