Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do wypadku w pobliżu miejscowości Sorkwity. Kierujący mitsubishi mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z renault. Poszkodowanych przetransportowano do szpitali w Olsztynie i Biskupcu.

Do czołowego zderzenia doszło w poniedziałek po godzinie 13:00 na DK16 za Sorkwitami w kierunku na Olsztyn. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mitsubishi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Ten manewr zauważył jadący z naprzeciwka kierowca nissana, który uniknął zderzenia zjeżdżając jak najbliżej pobocza, niestety kierującemu osobowym renault nie udało się uniknąć zderzenia.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Z samochodów wydobyli ich jadący drogą żołnierze. Kierujący mitsubishi mężczyzna został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Olsztynie, natomiast kierowca renault został przewieziony karetką do szpitala w Biskupcu – doznał niegroźnych obrażeń nogi

Do akcji zadysponowano dwa zastępy JRG Mrągowo, OSP Sorkwity, dwa ZRM, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowania Ratunkowego.

Źródło: KPP Mrągowo/KP PSP Mrągowo


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
Sylwerster Mrongoville 2019
X Zamknij