Ryk silników, dźwięk klaksonów i zapach palonej gumy – tak kojarzona jest tradycyjna już Parada Country, która od lat uświetnia muzyczny festiwal w Mrągowie.  W tym roku mieszkańcy i turyści mogli poczuć niedosyt poonieważ przejazd trwał jedynie dwadzieścia minut. Zobaczcie, jak parada wyglądała okiem naszego obiektywu.

Zaledwie dwadzieścia minut trwała dzisiejsza Parada Country, która punktualnie w samo południe wyjechała na główne ulice miasta. Z roku na rok czas jej trwania się skraca, ale tak krótkiego przejazdu chyba nikt się nie spodziewał.

Wśród uczestników nie zabrakło Orkiestry Dętej Mrongovia, pięknych koni, głośnych motocykli i samochodów. Ci ostatni narobili hałasu. Na szczęście miłośników ryku silników nie brakowało, paradę oglądali mieszkańcy i turyści tłumnie ustawiani przy wzdłuż trasy przejazdu.

Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia!

Parada Country 2018 - fot. Marlena Bieleninik


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Dr. Dobra_zmiana (IP: 94.254.*.42) 2018-07-31 11:39
Dla tych wszystkich hejterów zdegustowanych piknikiem, paradą country, turystami z W-wy itp. polecam "maść na ból du.y", a przy przewlekłych napadach malontenctwa wskazana wizyta u proktologa.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowego rozsądku w wypowiedziach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Abc (IP: 89.229.*.26) 2018-07-30 23:33
Proszę zastanówcie się, co należy zrobić, aby było dobrze. Każdy w mieście chce zarobić, knajpy, restauracje, hotele itp. Żyjmy w stadzie i organizujmy imprezy z taką pompą i rozmachem, żeby e tym okresie letnim każdy się mógł utrzymać z tych imprez. Obudzić się wreszcie i pozwólcie miastu się obudzić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# stopamiporyju (IP: 31.135.*.3) 2018-07-30 18:58
Jak oni mogą to nazywać piknikiem ?- piknik to był kiedyś jak się impreza rozlewała na całe miasto a teraz to występ country jakieś pseudo gwiazdy co z muzyką country nie mają nic wspólnego.Droży zna komercja i chińszczyzna .Parada 5 minut i po paradzie.Kiedyś amfiteatr nad jeziorem przyciągał ludzi ,teraz byle wioska ma amfiteatr nad jeziorem - D.N.O
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Damian (IP: 94.254.*.12) 2018-07-30 14:36
Zgadzam się z niektórymi opiniami. Piknik country umiera. Ulega stopniowej erozji. Wszystko co najlepsze w nim było to atmisfera. Teraz nawet jej nie czuć. Szkoda. Mieszkam tu od 12 lat ale wcześniej przyjezdzalem na pikniki. To co tu się działo przed 20 laty to był zawsze taki mały cud. Odkąd mamy taką panią burmistrz wszystko co z turystyką związane jest umiera. Piknik był słynny nie tylko w Polsce. Teraz nawet w Mrągowie często słyszę a co to jest...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Szok (IP: 89.229.*.218) 2018-07-30 10:23
Nie na temat.Co na moscie przy Parokwej sie dzieje dewastuja a nie remontuja jacys ukraincy z niby wawy..co ta burmistrzowa wyprawia !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# D.C. (IP: 164.127.*.58) 2018-07-30 23:44
Nie dewastują tylko piaskują..przyg otowując powierzchnie do odnowienia.
Apropo..kantry r.i.p.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.231.*.203) 2018-07-30 09:29
Parada była świetna, a to że trwała krótko to wina niedoszłych uczestników (pijanych odsiano badaniem alkomatem). I tak powinno być, bo to dla bezpieczeństwa uczestników i widzów. Widziałam, jak kowboj (starszy facet świetnie wystylizowany na kowboja) wysiadł z auta i tańcząc zachęcał kobietę z widowni to zatańczenia z nim - fantastyczny klimat. Szkoda, że kobieta nie zatańczyła.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jurek (IP: 46.215.*.217) 2018-07-30 06:51
I bardzo dobrze że słabo , warszawka do domu won i śmieci po sobie zabierać od nastepnego roku wizy warchołom z wawy wprowadzamy to jakiś grosz do kasy miasta wpadnie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin (IP: 37.47.*.115) 2018-07-30 12:01
Sam jestem z Mrągowa. Żal słuchać i wstyd za takich ludzi jak Ty.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# K (IP: 31.1.*.89) 2018-07-29 22:27
Z roku na rok coraz słabiej. Piknik Country umiera tak samo jak miasto Mrągowo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piczito (IP: 94.254.*.72) 2018-07-29 22:15
tłumów nie było, parada 20 minut ...parodia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Natalia (IP: 94.254.*.85) 2018-07-29 21:51
a mi się podobało. co to za różnica, czy to są jakieś amerykańskie pojazdy, czy chińskie. Lubię motoryzację i każdy pojazd ma swoją własną duszę i styl. Jak wszyscy będziecie tak negatywnie nastawieni to nigdy wam w życiu dobrze nie będzie. Super było popatrzeć na takie zabawki, i w piątek w Giżycku, i dzisiaj w Mrągowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# obserwator (IP: 89.229.*.215) 2018-07-30 22:45
Bzdury wygadujesz. Popieram pojazdy: zabytkowe, kultowe, jeepy i pick-upy (z UE) . Nawet i niech skutery jeżdżą ale kurde- co ma wspólnego: Audi A4 B5, Nissan Primera (z Bożego rzecz jasna, wieś tuning jak cholera), Audi A6 C6, BMW serii 3, Opel Vivaro, Vectra A, VW Golf IV i II. Domorośli tuningowce z miasta i okolic, gdzie takim syfem na profi zlotach mają mizerny szacun. Oby ta impreza upadła bo na ten cyrk szkoda patrzeć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Voodoo (IP: 89.229.*.215) 2018-07-29 20:31
Po raz kolejny się pytam - dlaczego nie ma selekcji w pojazdach? Co te seryjne europejskie złomy mają wspólnego z amerykańską kulturą country? Wyleczyłem się z tej pseudo imprezy a jedynie na plus to dyskoteka na plaży - muzę było słychać na drugim końcu miasta a i do 4 z hakiem grali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ja (IP: 89.231.*.203) 2018-08-01 11:28
Hahahaha A co dyskoteka na plaży na wspólnego z "amerykańską kulturą country"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Kazimir (IP: 83.9.*.253) 2018-07-31 12:41
Selekcji nie ma, bo jakby była to parada (parodia :) by trwała 7 minut. W przyszłym roku ma być podobno łapanka i będą kierować auta z ulicy żeby było więcej uczestników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ooo (IP: 89.229.*.195) 2018-07-29 20:26
Zgodzę się z ARM. Parada trwałą 15 min w poprzednim roku 30 ,ale to głownie za sprawą motocykli. Starych pojazdów z 40 sztuk reszta motory ni i parę nowszych fajnych aut. Za rok parada będzie trwałą 5 min
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mragowianin (IP: 5.172.*.105) 2018-07-29 19:56
Z roku na rok coraz gorzej... Cofnij się parę lat wstecz gdy jeszcze impreza była na tzw. placu Rocha to były czasy. Jak tak dalej pójdzie to za rok sama orkiestra będzie szła... Brak słów co się dzieje w tym Mrągowie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# piczito (IP: 94.254.*.72) 2018-07-29 22:17
plac rocha
to były czasy :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# admin2 (IP: 94.254.*.50) 2018-07-29 18:40
Młodzi ludzie wszystko w naszych rękach warto popatrzeć w przyszłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# nmr (IP: 37.248.*.217) 2018-07-30 08:38
A Ty młody ludziu w jaki sposób wsparłeś paradę? Władza ma zakupić motory i przekazać darmozjadom przez MOPS?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# admin2 (IP: 94.254.*.50) 2018-07-29 18:37
Czas na zmiany władz Mrągowo zasypia-(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ARM (IP: 89.229.*.76) 2018-07-29 16:37
Wieś tańczy i śpiewa... Jakaś taksówka z Warszawy, audi,vw, astra... 1/3 pojazdów w ogóle nie powinna się na tej paradzie znaleźć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij