Mrągowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Mrągowie. Na jednej z głównych ulic miasta kierowca ciężarówki potrącił 87-latkę, która przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła.

W sobotę (07.07) w godzinach popołudniowych oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na jednej z głównych ulic miasta. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci, którzy ustalili, że 87-letnia mieszkanka Mrągowa, przechodząc przez ulicę w miejscu niedozwolonym została potracona przez samochód ciężarowy - betoniarkę, która wyjeżdżała z placu budowy. Niestety kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

Funkcjonariusze przesłuchali świadków zdarzenia. Droga na kilka godzin była wyłączona z ruchu. Policja zorganizowała objazdy.

Źródło: KWP Olsztyn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Marek (IP: 89.72.*.166) 2018-07-12 14:14
Cytuję Paweł:
Ulica Wojska Polskiego to tor wyścigowy, Ile jeszcze osób ma zginąć.
w Nowym Roku Wyborczym prosimy o ograniczenie do 30 km na całej długośći lub choć w odcinku Rondo - zjazd na Bumar.

Dlaczego mimo tylu zgłoszeń mieszkańców nikt z tym nic nie robi. Samochody zjeżdżające z ronda są tak rozpędzone że przy pierwszym przejściu maja grubo ponad 50 km na godzinę.
Ile musi jeszcze osób zginąć.


Sposób jest prosty strefa 30 km. a ruch pojazdó ciężarowych z DK 16 (olsztyńska-wojska Polskiego) przesunąć na obwodnice i ul. Kolejąwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barani łbie ruch pojazdów ciężarowych jest przez ulicę kolejową kierowcy od bardzo dawna. Najpierw się zorientuj w temacie i się wypowiadaj. A 30km na godzinę to sobie rowerem możesz jeździć pajacu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Ciekawy (IP: 94.254.*.233) 2018-07-12 10:24
Gruszka już jeździ dalej, "firma" funkcjonuje dalej tak samo, kierowcy jeżdżą od rana do późnej nocy, ciekawe jak się wyrabiają w normach czasu pracy kierowcy i kiedy puazy robią. Sprawa pod dywan em!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Hanna Szmigiel (IP: 37.7.*.212) 2018-07-12 05:44
kazddy czepia sie firmy,zgadzam sie ,papiery musza byc w porzadku jak to sie mówi.Ale to nie zwalnia ludzi od tego zeby nie przechodzic w miejscach niedozwolonych. Jezdze 20 lat i widze jak ludzie wbiegają na jezdnie ,i do tego przechodza jak swiete krowy. Mnie uczono na kursie prawa jazdy ze przez pasy trzeba przechodzic zdecydowanym krokiem.Wspólcz uje rodzinie zmarłej,ale i kierowcy,i nikt nie powinien nikogo osądzac,bo są odpowiednie władze ktore to zrobią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Paweł (IP: 188.146.*.17) 2018-07-11 08:27
Ulica Wojska Polskiego to tor wyścigowy, Ile jeszcze osób ma zginąć.
w Nowym Roku Wyborczym prosimy o ograniczenie do 30 km na całej długośći lub choć w odcinku Rondo - zjazd na Bumar.

Dlaczego mimo tylu zgłoszeń mieszkańców nikt z tym nic nie robi. Samochody zjeżdżające z ronda są tak rozpędzone że przy pierwszym przejściu maja grubo ponad 50 km na godzinę.
Ile musi jeszcze osób zginąć.


Sposób jest prosty strefa 30 km. a ruch pojazdó ciężarowych z DK 16 (olsztyńska-woj ska Polskiego) przesunąć na obwodnice i ul. Kolejąwa !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mira (IP: 37.7.*.109) 2018-07-10 18:52
Napisane wyraźnie. Przechodziła w miejscu niedozwolonym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# xyz (IP: 95.160.*.217) 2018-07-12 21:49
zgadzam sie z Mira !
wyraźnie napisane przechodziła w miejscu NIEDOZWOLONYM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cichy (IP: 37.47.*.128) 2018-07-09 19:53
Tamten wypadek z udziałem patelni Pol-Krusz nie był naglosniony. Wtedy był czas żeby przyjrzeć się tej firmie. Podatków do miasta nie płacą umowy o prace to jeden wielki przekręt. Beton sprzedają bez faktury VAT. Czas na kontrole. Mragowo24.info to sprawa dla was. Trzeba to wyjaśnić. Ludzie czekają na ukazanie prawdy. Dziś starsza Pani jutro przemeczony kierowca może wjechać w was bądź w dzieci na chodniku!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Franek (IP: 37.47.*.128) 2018-07-09 19:44
Mam nadzieję że sprawdzą firme Pol-Krusz. Jeżdżą po 40 godzin cały czas Ci sami kierowcy tylko tarczki wyrzucaja. Trzeba to przerwać bo dojdzie do nastepnych tragedi! Ufam temu portalowi i wierze że będziecie dociekac prawdy ,A nie jak zwykle wszystko ucichnie. Bo to już drugi wypadek śmiertelny z udziałem tej pseudo firmy w naszym powiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij