Przed północą z soboty na niedzielę (7-8 lipca) zakończyła się jubileuszowa 20. Mazurska Noc Kabaretowa. W wypełnionym po brzegi amfiteatrze w Mrągowie co chwilę rozbrzmiewały salwy śmiechu, bo widowisko stało na najwyższym kabaretowym poziomie. Obejrzyjcie nasze zdjęcia!

Po raz pierwszy odbyła się w Mragowie 1988 roku i od razu spotkała się z dużym entuzjazmem. W tym roku Mazurska Noc Kabaretowa obchodziła 20-lecie swojego istnienia na mrągowskiej scenie. Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej „PAKA” od początku starali się stworzyć imprezę tematyczną i dobrać repertuar tak, aby kabareton tworzył swoistą całość i był oparty na myśli przewodniej, wokół której rozwija się akcja wydarzeń i której dotyczą skecze i piosenki. Wczorajszy wieczór należał z pewnością do wyjątkowych.

Widowisko obejrzał komplet publiczności w amfiteatrze i zapewne tysiące widzów przed telewizorami. Transmisję na żywo przeprowadziła TV Puls.

20. Mazurska Noc Kabaretowa. Fot. Paulina Jabłonowska


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Buntownik (IP: 83.6.*.130) 2018-07-09 16:01
Było lepiej niż jeszcze kilka lat temu, teraz zjechaly lepsze kabarety, Górski to wiadomo... szkoda ze panu z Wyrwigrosza nikt nie powiedział ze nie jest w Ostródzie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij