Do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15 grozi 28-latce z Mrągowa, która kierując autem uderzyła w betonowy filar. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kobieta nie dość, że wsiadła za kierownicę nie mając do tego uprawnień, to w organizmie miała ponad 3 promile alkoholu. Teraz odpowie przed sądem.

W środę (04.07) tuż po godz. 16:00 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z miejscowych parkingów samochód uderzył w filar. Na miejsce zdarzenia pojechali mrągowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że 28–letnia kobieta jadąc osobowym mercedesem na parkingu uderzyła w betonowy filar. Policjanci szybko wyjaśnili przyczynę tego niebezpiecznego manewru. Jak się okazało 28–letnia mieszkanka Mrągowa kierowała w stanie nietrzeźwości. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiadała uprawnień do kierowania, a auto było niezarejestrowane. 28–latka tłumaczyła, że uczyła się jeździć, a auto użyczył jej znajomy, który siedział na miejscu pasażera. Ten jak się okazało - również był pod wpływem alkoholu.

Mieszkanka Mrągowa za kierowanie bez uprawnień i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym poza drogą publiczną została ukarana mandatem karnym. Zaś za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat. Mężczyzna, który użyczył auto nietrzeźwej kobiecie także został ukarany mandatem.

Źródło: KPP w Mrągowie

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mrągowo 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Jasio (IP: 89.229.*.229) 2018-07-06 15:22
Do....bać tak żeby jej więcej przez myśl nie przeszło jechać po pijaku. Gdyby taka potrąciła mi kogoś z rodziny na pasach to ryj obity na miejscu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEW STALIN iec (IP: 89.229.*.131) 2018-07-06 19:32
JASIO
JASIO

OPANUJ EMOCJE. PRZECIEŻ TA DZIEWCZYNA NIE MIAŁA PRAWA JAZDY. NA DODATEK BYŁA PO KILKU GŁĘBSZYCH.
NIE MOŻNA WYMAGAĆ OD TAKICH KOBIET SUPER JAZDY.
POJECHAŁA JAK UMIAŁA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij