Spotkania z kulturą romską to już w Mrągowie tradycja. W lipcu po raz piąty amfiteatr nad jeziorem Czos opanują zespoły cygańskie. Nie zabraknie więc rzewnej muzyki, porywającego tańca i barwnych strojów. Sprawdźcie, kto w tym roku zapewni nam doznania muzyczne!

Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów odbędzie się 14 lipca w Mrągowie. Widowisko organizowane przez Centrum Kultury i Turystyki wraz ze Stowarzyszeniem Kultury Romskiej Hitano rozpocznie się o 20:00.

Na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos wystąpią zespół Hitano, Studio Tańca Sihir, Cygański Tabor z Ciechocinka, Barwali Szatra oraz Viva Flamenco.

– Koncert wypełniony będzie brzmieniami oryginalnej muzyki romskiej, niezliczonymi romansami i czardaszami a także wieloma szybkimi i skocznymi, porywającymi do tańca utworami. Znajdzie się również coś dla oka, bowiem na scenie pojawi się wiele pięknych tancerek i wokalistek romskich w niezwykle bogato zdobionych, kolorowych strojach. Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów to trzy godziny wyśmienitej zabawy – zapewniają organizatorzy.

Jeśli interesują Was cygańska tradycja, muzyka i taniec, to zarezerwujcie czas na Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów. Bilety w cenach 20-30 zł dostępne są w recepcji Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie oraz online na biletyna.pl, eBilet.pl


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij