10 lipca zapraszamy na koncert, w którym usłyszymy słynny album Pink Floyd w polskiej wersji zespołu Spare Bricks. Występ ma także wymiar charytatywny.

Przypadające w 2019 roku czterdziestolecie albumu „The Wall” to dobra okazja, by odczytać na nowo przesłanie zespołu Pink Floyd. Zespół Spare Bricks, który we wtorek 10 lipca zagra w CKiT w Mrągowie, przedstawi całkowicie polską wersję „The Wall”, podczas której będzie można przekonać się czy przesłanie albumu jest aktualne.

Podczas wydarzenia będą także zbierane pieniążki na leczenie dwuipółletniego Dawidka Drapacza (kliknij tutaj). Skrajnie niebezpieczna wada serca i płuc są wyrokiem, który los wydał na malutkiego, niewinnego chłopca! W całej Europie nikt nie podejmie się operacji - wada jest zbyt skomplikowana. Jedyny ratunek to operacja w USA.

Na koncercie w Mrągowie usłyszymy zespół Spare Bricks w składzie: Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Słupski – perkusja. Grupa istnieje od 2012 roku i ma za sobą ponad 50 floydowskich koncertów w całej Polsce, zawsze przy pełnych salach. Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który przygotował tłumaczenie we współpracy z zespołem.

Źródło: CKiT
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij