Przed nami Mazurska Noc Kabaretowa, która co roku gromadzi komplet publiczności w mrągowskim amfiteatrze. W tym roku z okazji jubileuszu organizatorzy postawili na najlepszych.

Mazurska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które od lat, w jednym miejscu gromadzi fanów humoru na najwyższym poziomie. W tym roku będzie podobnie. Najlepsi z najlepszych wystąpią na tegorocznej 20 MNK. Na zgromadzoną publiczność czeka prawdziwa klasyka w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju i Ani Mru-Mru, wyjątkowe osobowości takie jak Kabaret pod Wyrwigroszem czy Paranienoralni oraz Jerzy Kryszak w innym niż na co dzień wydaniu. W niezwykły ruch sceniczny wprawi Was Fair Play Crew. Dodajcie do tego Artura Andrusa i Grupę MoCarta w szczytowej formie.

Organizatorzy zadbali także o to, by kabareton poprowadził znakomity i sprawdzony duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju). Wisienką na torcie będą laureaci tegorocznej PAKI, a o oprawę muzyczną zadba Marcin Partyka i The Jobers. Nie zabraknie również piosenek, które rozbawiały krakowską publiczność w trakcie 33.PAKI w wykonaniu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

20. Mazurska Noc Kabaretowa – 7 lipca – 19:30! BILETY


 


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Życzliwy (IP: 178.36.*.184) 2018-07-02 13:42
Zmiencie w tytule date bo jest bledna
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij