Budextan Oficerska

Już jutro do Mrągowa przyjadą najsmaczniejsze food trucki z całej Polski. Mrągowski event to przekrój dań inspirowanych street foodem z wielu krajów i kontynentów. Na weekendowym wydarzeniu nie zabraknie zarówno słonych jak i słodkich dań. Poniżej znajdziecie pełną listę food trucków, które biorą udział w I Festiwalu Smaków Food Trucków w Mrągowie.

Festiwal Smaków Food Trucków to jedna z atrakcji tegorocznych Dni Mrągowa. Mobilne restauracje mieszkańcy naszego miasta spotkają przez dwa najbliższe dni, w sobotę i niedzielę, na Placu Unii Eurpejskiej. Jest ich blisko 20. Na odwiedzających festiwal czekają m.in.: burgery w różnej kombinacji, pierożki dim sum, szarpana wieprzowina, frytki oraz amerykańskie pączki czy zrolowane lody.

Oto lista food trucków:

Na słono: Belgijki - Frytki duże, grube i chrupiące, Kultowe Zapiekanki, ParaBuch, Świnki Trzy, Zebra Burger, Raminio Ramen Burger, Arabeska, Wheel Meal, Kapsalon Pomorze, Beef'N'Roll, Curry Boyz

Na słodko: Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits, Zrollowane - lody tajskie, Fresh Donuts

Poza jedzeniem na miejscu będzie można też odpocząć, ugasić pragnienie zimnym napojem Dobre Moce Baltica czy LemOniada i posłuchać muzyki. Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dodatkowe. Wszyscy, którzy przyjdą z grupą znajomych lub rodziną będą mogli wziąć udział w specjalnie stworzonej na tę okazję grze terenowej. Ponadto odbędzie się głosowanie na najsmaczniejszego food trucka festiwalu.

Nie możecie tego przegapić!

Budextan art

Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij