Już jutro do Mrągowa przyjadą najsmaczniejsze food trucki z całej Polski. Mrągowski event to przekrój dań inspirowanych street foodem z wielu krajów i kontynentów. Na weekendowym wydarzeniu nie zabraknie zarówno słonych jak i słodkich dań. Poniżej znajdziecie pełną listę food trucków, które biorą udział w I Festiwalu Smaków Food Trucków w Mrągowie.

Festiwal Smaków Food Trucków to jedna z atrakcji tegorocznych Dni Mrągowa. Mobilne restauracje mieszkańcy naszego miasta spotkają przez dwa najbliższe dni, w sobotę i niedzielę, na Placu Unii Eurpejskiej. Jest ich blisko 20. Na odwiedzających festiwal czekają m.in.: burgery w różnej kombinacji, pierożki dim sum, szarpana wieprzowina, frytki oraz amerykańskie pączki czy zrolowane lody.

Oto lista food trucków:

Na słono: Belgijki - Frytki duże, grube i chrupiące, Kultowe Zapiekanki, ParaBuch, Świnki Trzy, Zebra Burger, Raminio Ramen Burger, Arabeska, Wheel Meal, Kapsalon Pomorze, Beef'N'Roll, Curry Boyz

Na słodko: Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits, Zrollowane - lody tajskie, Fresh Donuts

Poza jedzeniem na miejscu będzie można też odpocząć, ugasić pragnienie zimnym napojem Dobre Moce Baltica czy LemOniada i posłuchać muzyki. Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dodatkowe. Wszyscy, którzy przyjdą z grupą znajomych lub rodziną będą mogli wziąć udział w specjalnie stworzonej na tę okazję grze terenowej. Ponadto odbędzie się głosowanie na najsmaczniejszego food trucka festiwalu.

Nie możecie tego przegapić!


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Edek (IP: 188.146.*.220) 2018-07-01 18:02
foodtrucki słabiutkie, ceny restauracyjne, jakość żadna, na sztukę, ilość, kompletne zaprzeczenie idei smacznego i taniego streetfoodu. próbowałem w czterech, reszta może była ok. ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij