Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Grabowo - Jędrychowo. Kierujący osobowym fordem dachował. W wyniku zdarzenia pasażerka z obrażeniami ręki trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj (27.06) przed godz. 19:00 na trasie Grabowo - Jędrychowo. Wstępnie policjanci ustalili, że do wypadku doszło w momencie, gdy kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na skutek czego wjechał na przydrożną skarpę, po czym dachował. Wraz z 18-letnim kierowcą podróżowało dwoje młodych pasażerów. Kobieta z obrażeniami ręki została przetransportowana do szpitala w Biskupcu.

Młody kierowca był trzeźwy, prawo jazdy miał od jesieni ubiegłego roku. Teraz mrągowska policja wyjaśnia dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku, a o tym jakie konsekwencje poniesie 18-latek zdecyduje sąd.

Źródło: KWP Olsztyn

Słowa kluczowe:
wypadek policja na sygnale 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# o co chodzi ? (IP: 84.58.*.137) 2018-06-29 00:13
cyt.- "W wyniku zderzenia pasażerka z obrażeniami ręki trafiła do szpitala." ?? To w końcu najechał na skarpę i dachował , czy się zderzył z czymś??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ważne (IP: 37.47.*.189) 2018-06-28 19:01
Adwokat dobrze się zna z Policją i sądem, będą chcieli zamieść pod dywan i uciszyć sprawę Niestety !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Olo (IP: 89.229.*.50) 2018-06-28 13:46
A czemu niema informacji na temat wypadku na rądzie .Pan adwokat inna glina.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# jurek (IP: 95.41.*.77) 2018-06-29 22:26
Cytuję Olo:
A czemu niema informacji na temat wypadku na rądzie .Pan adwokat inna glina.

bo na rądzie nie było wypadku , wypadek był na rondzie gamoniu analfabeto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEw STALINx (IP: 89.229.*.131) 2018-07-01 11:18
JUREK
OG U REK

GAMOŃ TO NIEKONIECZNIE ANAL-FABETA. OLO CHCE ZNAĆ PRAWDĘ. ZATEM PRAWDA, CZY R Ą DO WAŻNIEJSZE. ON MA JUŻ DOŚĆ TYCH PORZĄDKOWYCH CO ZAMIATAJĄ POD DYWAN. TO NIEŁADNE I NIEDOPUSZCZALNE W DEMOKRATYCZNYM KRAJU. OT I CAŁA PRAWDA O OLO.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Jan (IP: 37.47.*.219) 2018-06-28 14:36
Chyba na rondzie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Redakcja m24 (IP: 83.9.*.225) 2018-06-28 14:29
Naprawdę nie ma informacji? http://mragowo24.info/news/6064-potracil-piesza-i-chcial-odjechac-z-miejsca-zdarzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# JUZEF STALINx (IP: 89.229.*.131) 2018-06-28 15:19
DROGA REDAKCJO.

OLO PYTA DLACZEGO NIE MA WIĘCEJ INFORMACJI O WYPADKU NA RONDZIE. OLO CHCE ZNAĆ SZCZEGÓŁY I DALSZE LOSY TEJ SPRAWY TAJEMNICZEJ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij