W niedzielę 24 czerwca przy rondzie na ulicy Wolności doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Sprawca wypadku próbował uciec z miejsca zdarzenia.

W niedzielne popołudnie po godzinie 17.00 przy rondzie na ulicy Wolności w Mrągowie doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mitsubishi jadący od skrzyżowania z ul. Leśna w kierunku ul. Wolności zjechał z jezdni na chodnik uderzając w znak drogowy, po czym potracił pieszą. Niestety mężczyzna chciał odjechać, ale uderzył w kolejny znak i to uniemożliwiło mu dalszą jazdę. Dodatkowo do auta podbiegł świadek zdarzenia, który gdy tylko poczuł od kierowcy zapach alkoholu zabrał mu kluczyki, a następnie pomógł poszkodowanej. Kobieta została przetransportowana do szpitala, na szczęście okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 61-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W konsekwencji mężczyzna odpowie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KPP Mrągowo

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mrągowo potrącenie 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# cos nie tak (IP: 188.146.*.183) 2018-06-28 21:05
Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 61-latek miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W konsekwencji mężczyzna odpowie za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

droga redakcjo zastanówcie się czy to była kobieta czy męzczyzna

Badanie alkomatem wykazało, ;że 61-latek miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie;. W konsekwencji mężczyzna odpowie za stworzenie zagrożenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# ważne (IP: 37.47.*.189) 2018-06-28 19:04
Że by dostał maksymalną Kare pan pijak.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij