W Ośrodku Polonez zakończył się kolejny ważny etap inwestycji. Zarządca ośrodka oddał do użytku nowoczesną salę bankietową mogącą pomieścić nawet dwustu gości. Pierwsze imprezy okolicznościowe w nowej sali już się odbyły, zaplanowane są już kolejne.

Zmiana wizerunku ośrodka i przywrócenie mu dawnej popularności są głównymi celami obecnego zarządcy czyli spółki Locaris. W ślad za tym poszły konkretne inwestycje, o których pisaliśmy w ostatnich miesiącach. Kolejnym ważnym etapem przebudowy było kompleksowe wyremontowanie sali bankietowej, która z racji swej wielkości, jest jedną z największych w powiecie mrągowskim. Po remoncie jest także jedną z najnowocześniejszych.

Remont sali rozpoczął się ponad 4 miesiące temu, a ostateczne efekty poznaliśmy na początku czerwca. Wtedy właśnie sala została oddana do użytku, a o jej walorach jako pierwsi mogli przekonać się uczestnicy balu gimnazjalnego jednej z mrągowskich szkół. Sala zyskała nowy design, jasne kolory i lustra, które dodatkowo nadają jej przestronności. Warto dodać, że sala jest w pełni klimatyzowana, co z pewnością wpływa na samopoczucie gości podczas imprez okolicznościowych. A tych, Ośrodek Polonez będzie organizował wyjątkowo dużo. Najbliższe terminy są już zajęte, a prócz licznych imprez weselnych, w planach są już także imprezy firmowe, bale czy chrzciny.

– Sala jest uniwersalna i zapewnia komfortową organizację różnego typu przyjęć i imprez okolicznościowych. Nadaliśmy jej nowy design, w pełni odpowiadający nowoczesnym standardom – mówią przedstawiciele ośrodka. – Oczywiście prócz sali, mamy do dyspozycji szerokie zaplecze gastronomiczne, a także nasz taras, na którym można jednocześnie organizować grilla i imprezy na świeżym powietrzu.

>>> Zapraszamy na facebooka Ośrodka Polonez – kliknij <<<

Obejrzyj zdjęcia nowej sali!{jcomments off}

Nowa sala weselna w Ośrodku Polonez


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij