Mrągowo po raz kolejny uhonorowało uczniów, którzy na swoim koncie mają wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury oraz działań artystycznych. W tym roku wyróżnienia trafiły do 21 uczniów.

Koniec roku szkolnego to powód do radości, szczególnie dla grupy wyjątkowo zdolnych uczniów mrągowskich szkół, którzy za swoją ciężką pracę otrzymali wyróżnienia z rąk burmistrz miasta. Aby je otrzymać spotkali się w środę 20 czerwca w sali sesyjnej urzędu miasta.

Kandydatów do nagrody burmistrza nominowały szkoły. W tym roku wyróżnienia otrzymało dwudziestu jeden uczniów miejskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz z podopiecznymi Młodzieżowego Domu Kultury, którzy na swoim koncie mają wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury oraz działań artystycznych.

Spotkanie z najlepszymi uczniami było także okazją do rozmowy. Absolwenci gimnazjów opowiedzieli o swoich planach na przyszłość, a ich młodsi koledzy o wynikach w nauce i swoich pasjach. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom.

Nagrody dla najlepszych uczniów


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij