Mrągowo po raz kolejny uhonorowało uczniów, którzy na swoim koncie mają wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury oraz działań artystycznych. W tym roku wyróżnienia trafiły do 21 uczniów.

Koniec roku szkolnego to powód do radości, szczególnie dla grupy wyjątkowo zdolnych uczniów mrągowskich szkół, którzy za swoją ciężką pracę otrzymali wyróżnienia z rąk burmistrz miasta. Aby je otrzymać spotkali się w środę 20 czerwca w sali sesyjnej urzędu miasta.

Kandydatów do nagrody burmistrza nominowały szkoły. W tym roku wyróżnienia otrzymało dwudziestu jeden uczniów miejskich szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz z podopiecznymi Młodzieżowego Domu Kultury, którzy na swoim koncie mają wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia w dziedzinie sportu, kultury oraz działań artystycznych.

Spotkanie z najlepszymi uczniami było także okazją do rozmowy. Absolwenci gimnazjów opowiedzieli o swoich planach na przyszłość, a ich młodsi koledzy o wynikach w nauce i swoich pasjach. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom.

Nagrody dla najlepszych uczniów


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Rafał (IP: 31.135.*.18) 2018-06-23 10:04
Pytanie retoryczne brzmi..... czy to prawda, że np. w Szkole nr 4 w Mrągowie stypendia szkolne przyznano w lwiej części dzieciom nauczycieli ?......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agnieszka (IP: 37.248.*.68) 2018-06-24 13:41
Dlatego nie podano nazwisk wyróżnionych, bo odpowiedź na pytanie Pana Rafała była by jasna.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Agata (IP: 87.205.*.65) 2018-06-25 08:52
Żenujące jest to wszystko. I tacy nauczyciele uczą nasze dzieci. Wstydu trzeba nie mieć i honoru.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij