– Po fantastycznym przyjęciu przez mieszkańców i turystów Mrągowa, zeszłorocznego Święta Maślanki Mrągowskiej, postanowiliśmy ponownie zaprosić wszystkich do wspólnej rozrywki i biesiady - mówi Kamila Syroka z SM MLEKPOL w Grajewie. W najbliższą sobotę zapraszamy mieszkańców Mrągowa na II Święto Maślanki Mrągowskiej.

W sobotę 30 czerwca, w trakcie corocznych Dni Mrągowa, od godziny 11.00 odbywać się będzie II Święto Maślanki Mrągowskiej – wielki familijny piknik Mlekpolu. W centrum Mrągowa, nad samym jeziorem – na Skwerze Jana Pawła II, do godz. 16.30 na odwiedzających czekać będą m.in.: warsztaty i pokazy kulinarne w wykonaniu szefa kuchni Marcina Budynka, zajęcia sportowe i edukacyjne oraz specjalne warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Propozycją dla całych rodzin są zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców. Wydarzenie poprowadzi popularna i lubiana dziennikarka telewizyjna – Marta Manowska. 

 

O marce Maślanka Mrągowska
Najchętniej kupowana maślanka w Polsce. Od ponad 20 lat króluje na mleczarskiej półce.  Bez jakiegokolwiek wsparcia komunikacyjnego stała się największą marką w tym segmencie mleczarstwa, w Polsce. Pod marką Maślanka Mrągowska kryje się orzeźwiający napój mleczny powstały na bazie tradycyjnej, regionalnej receptury.  Jest  pełnowartościowym uzupełnieniem diety, a nawet rozwiązaniem wielu problemów cywilizacyjnych.

Maślanka Mrągowska istnieje od 1997 roku. Do dziś ma swoich lojalnych konsumentów. Dopiero w 2013 r. przeprowadzona została pierwsza kampania reklamowa Maślanki Mrągowskiej. Spot promocyjny zaskakiwał. Jego bohaterami byli starsi panowie, którzy po wypiciu Maślanki Mrągowskiej odtańczyli widowiskowy breakdance.

W ten niebanalny sposób producent Maślanki Mrągowskiej pokazał jej niezwykłe wartości prozdrowotne dla osób w wieku dojrzałym. Przekaz ten skierowany był nie tylko do osób starszych. Miał także zainteresować młodego konsumenta pokazując właściwości Maślanki Mrągowskiej, która pozwala zachować dobre zdrowie i znakomita formę na długie lata.

W 2017 r. Maślanka Mrągowska użyczyła swego wizerunku niezwykłej, wieloetapowej kampanii Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol - Nie jestem byle kim. Nie jem byle czego.

Jej celem było przypomnienie konsumentom wartości świadomego, racjonalnego odżywiania i korzystania z dobrodziejstwa tradycyjnych, regionalnych wyrobów mleczarskich. Twarzami kampanii byli wybrani drogą castingu pracownicy SM MLEKPOL.

W Maślance Mrągowskiej znajdziemy nie tylko wapń, lecz także białka, sole mineralne i bogactwo witamin z grupy B. Maślanka Mrągowska, oprócz naturalnej występuje również w wersjach smakowych. Jej skład  uzupełniają owoce: brzoskwinia, truskawka, pieczone jabłka, owoce leśne. W wersji deserowej Stracciatella, napój wzbogacono kawałkami aromatycznej czekolady. W 2016 r. paleta smaków Maślanki Mrągowski poszerzyła się o dwa nowe: cytryna oraz mango - kardamon. Połączenie najlepszego polskiego mleka i egzotycznych dodatków dało znakomite efekty. Od wiosny 2017 r. Maślanka Mrągowska udoskonaliła skład. Wyeliminowano syrop glukozowo – fruktozowy. Słodycz Maślance Mrągowskiej dają wyłącznie owoce i cukier.


Dodaj komentarz:

18 Mrongoville - imprezy

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij