Dziś pierwszy mecz Orłów Nawałki podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018. O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie Polska-Senegal i choć oficjalnych stref kibica w naszym mieście nie znajdziecie, to w kilku miejscach będzie możliwe wspólne kibicowanie biało-czerwonym.

W sześciu mrągowskich barach i hotelowych restauracjach będzie dziś można wspólnie oglądać pierwsze spotkanie polskich piłkarzy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2018. Do wspólnego kibicowania szykują się Restauracja & Klub Ceglana, Winners Sports Bar, Bar Lasagne, Hotel Anek, Fifties oraz Gościniec Molo. Od rana w tych miejscach rozstawiane są krzesła, chłodzone napoje i przygotowywane telewizory, tak by wszystko było gotowe na godzinę 17:00. Wtedy to na murawę wejdą reprezentacje Polski i Senegalu.

Wspólne kibicowanie w mrągowskich barach i hotelowych restauracjach jest bezpłatne. Jak mundialowe nastroje mrągowskich kibiców?

Pięć dni później mecz Polska – Japonia. Tego dnia na kibiców także czekać będzie transmisja piłkarskiego spotkania we wspomnianych miejscach.


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

X Zamknij
X Zamknij