Już w sobotę 16 czerwca na boisku szkolnym w Sorkwitach odbędzie się III Piknik Bezpieczeństwa i Zdrowia. Tego dnia nie zabraknie świetnej zabawy dla dzieci i dorosłych.

Już po raz trzeci Ochotnicza Straż Pożarna w Sorkwitach organizuje imprezę plenerową z pokazami ratowniczymi i stoiskami edukacyjnymi straży pożarnej, policji czy WORD Olsztyn. W sobotę 16 czerwca o 16:00 na boisku w Sorkwitach rozpocznie się III Piknik Bezpieczeństwa i Zdrowia.

W programie przewidziano liczne atrakcje zarówno dla małych, jak i dużych. Nie zabraknie rodzinnych konkursów profilaktycznych i rekreacyjnych, animacji dla najmłodszych w postaci baniek XXL czy malowania twarzy. Dodatkowo, organizacje związane z aktywnością fizyczną będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy, tym samym propagując ruch. Wśród atrakcji znalazły się także symulator dachowania i wieczorna zabawa z DJ Majonezem.

– Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić całe rodziny do wyjścia z domu w sobotnie popołudnie i wspólnej zabawy z nami – mówi Marta Kopaniec, prezes OSP Sorkwity.

Sobotnie wydarzenie będzie miało także cel charytatywny, przeprowadzona zostanie licytacja fantów, z której dochód wesprze Młodzieżową Drużynę Pożarniczą z Sorkwit, której marzą się nowe stroje.

Szczegóły na plakacie poniżej. – Do zobaczenia w Sorkwitach – zaprasza Marta Kopaniec.

mb

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij