Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji, mrągowscy funkcjonariusze zapobiegli tragedii.

W miniony poniedziałek (11.06) po godzinie 19.00 oficer dyżurny mrągowskiej policji otrzymał informację, że mieszkaniec miasta próbuje targnąć się na własne życie. Osoba zgłaszająca przekazała, że jego znajomy przekazał mu, że chce skończyć swoje życie i przygotował w tym celu tabletki i list pożegnalny. Dodatkowo zgłaszający powiedział, że desperat mieszka gdzieś na terenie miasta, ale nie wie dokładnie gdzie, a telefonu już nie odbiera.

Na podstawie tej informacji zastępca dyżurnego zaalarmował policjantów pełniących służbę patrolową tego wieczora. W międzyczasie dyżurny próbował zadzwonić do desperata, lecz ten nie odbierał. Jednak po kilku próbach nawiązał z nim połączenie. W trakcie rozmowy funkcjonariusz ustalił, gdzie mieszka mężczyzna. Policjant prowadził z nim rozmowę w taki sposób, aby odwlec w czasie jego zamiary. Tym samym chciał zyskać na czasie, by jak najszybciej do jego mieszkania dotarli funkcjonariusze. Na szczęście funkcjonariusze zdążyli na czas, udaremniając zamiary mężczyzny, który został przekazany załodze karetki pogotowia.

Źródło: KPP Mrągowo

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mrągowo 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Bezdomny. 2018-06-13 09:17
ZA POŚREDNICTWEM GAZET.

APELUJĘ
PANIE KOMENDANCIE GŁÓWNY POLICJI MRĄGOWSKIEJ. A NAWET PAN PUŁKOWNIK KLIMEK.
PROSZĘ O ODZNACZENIE ZGŁASZAJĄCEGO I FUNKCJONARIUSZY UCZESTNICZĄCYCH W RATOWANIU ŻYCIA CZŁOWIEKA. TEN CZYN NIE MOŻE OBEJŚĆ SIĘ BEZ ECHA.
I JA SWOIM SKROMNYM , MOŻE NAWET NIC NIEZNACZĄCYM
SŁOWEM PRAGNĘ IM PODZIĘKOWAĆ. BRAWO. A ZATEM PANOWIE BOHATEROWIE -DO ODZNACZENIA MARSZ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij