Od środy mrągowscy policjanci na drogach powiatu prowadzą działania „Bezpieczny weekend – Boże Ciało”. Czuwając nad bezpieczeństwem podróżujących dyscyplinują tych, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Tylko wczoraj, aż trzech kierowców poruszało się w terenie zabudowanym z nadmierną prędkością.

Wczoraj (31.05) po godzinie 15.00 funkcjonariusze wydali sygnał do zatrzymania się do kontroli drogowej kierującej peugotem. Kobieta jechała z prędkością 114 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, jaka obowiązuje na ulicy Olsztyńskiej w Sorkwitach. Niestety dwie godziny później kolejny kierowca w tym samym miejscu przekroczył prędkość o 60 km/h. Natomiast trzeci kierowca przekroczył prędkość w miejscowości Kosewo. Mieszkaniec Ciechanowa jechał tam z prędkością 107 km/h.

Tego dnia kierowcy stracili na trzy miesiące prawa jazdy. Za popełnione wykroczenie dodatkowo otrzymali mandat w wysokości 400 złotych i punkty karne.

Źródło: KPP Mrągowo
 

Słowa kluczowe:
prędkość policja na sygnale 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Mrągowianin 2018-06-05 12:08
Ciągle te same punkty: Sorkwity, ul. Olsztyńska i Kosewo. Normalnie polowanie na turystów. Odnoszę wrażenie, że policjanci zrobili sobie w tych miejscach 'maszynkę' do robienia pieniędzy. Po co się ustawiać gdzie indziej i na prawdę zadbać o nasze bezpieczeństwo, jak tam jest pewny zarobek i podbijanie statystyk.
Żałosne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Zen 2018-06-03 14:21
Panowie Policjanci weźcie się za trasę Zalec - Sądry tam jest tor wyścigowy ciężarówek nie można spokijnie przez pasy przejść
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# olo 2018-06-02 13:18
A kiedy wezmą się za obwodnicę.tam to dopiero formuła1.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezdomny. 2018-06-03 14:00
olo

OLO
PROPONUJĘ OLO POSTAWIĆ Z KAMERKĄ NA OBWODNICY.
NIECH NAGRYWA I DONOSI MATERIAŁY NA POLICYJE.
A ONA SAMA NIECH DALEJ CZATUJE W KRZAKACH NA OBYWATELA-JELEN IA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij