Tango Tango to projekt, który zaprezentowany zostanie w najbliższą niedzielę na molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie. Będzie też okazja do nauki tańca.

Ponad godzinny muzyczny spektakl z udziałem niezwykłych artystów i oczywiście milongi dla chętnych. Project Tango Tango zagości 8 lipca w naszym mieście. Usłyszymy tanga zarówno polskie, jak i zagraniczne, przedwojenne, jak i te współczesne w  zaskakujących aranżacjach. Do tego wszystkiego efekty wizualne i wyjątkowa para taneczna. Zapraszamy 8 lipca (niedziela) o godz. 19.00 na molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie.

Wystąpią:

Vocal - Beata Marczewska - wokalistka i aktorka o nieprzeciętnym głosie, pracująca przez ponad 10 lat w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i Szkołę Aktorką Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Występowała w wielu programach telewizyjnych, filmach kręconych dla BBC i różnych teatrach w Polsce, m. in. w Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Apriori i Teatrze Kotłownia. Wokalistka funkowego zespołu Hi-Head Music, nagrała piosenkę na płycie Marka Grechuty „10 ważnych słów”. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej oraz jazzie.

Piano - Adam Snopek/Tomasz Pala - obaj absolwenci Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Pan Adam jest laureatem I nagrody Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii. Pan Tomasz jest członekiem zespołu Shakin’ Dudi. Współtwórca „Duetu fortepianów dwóch” czyli komedii granej na fortepianach.

Akordeon - Michał Opeldus - absolwent Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach w klasie Marka Andryska. Wraz z zespołami „Ars Harmonica Trio”, SZPiT „Silesianie”, „Mood Time Quintet” koncertował w Polsce i za granicą.

Kontrabas/Bas - Ronald Tuczykont - muzyk jazzowy, kompozytor. Studiował na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej, brał udział w licznych festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą (Silesian Jazz meeting, Praha Jazz Festival, Petrovac Jazz Festival i wiele innych). Współpracował z wieloma światowej sławy muzykami jazzowymi m.in Tom Pereira, Twerrence Ngassa, Carmelo Iorio.

Skrzypce - Tomasz Mucha - absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Występował ze znanymi muzykami polskiej sceny jazzowej: Maciejem Sikałą, Zbigniewem Namysłowskim, Włodzimierzem Nahornym, Tymonem Tymańskim. Był uczestnikiem wielu festiwali w kraju i za granicą, m. in.: Warsaw Summer Jazz Days, Gdańskie Noce Jazsowe, Jazz Rock Meeting, Jazz w Ruinach, Palm Jazz, Koktebel Jazz Festival (Krym), Ednist (Kijów) i Zajazz Festival, Jazz Bez (Charków).

Fot. Agencja Artystyczna The Art

Źródło: CKiT w Mrągowie

Słowa kluczowe:
tango projekt Tango Tango kultura CKiT Mrągowo 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij