Dobiega końca wymiana nawierzchni przy ulicy Słonecznej w Mrągowie. Mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do swoich domów. Inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w maju, ale to nie koniec drogowych remontów w najbliższym czasie.

Na finiszu są już prace związane z budową prawie 900 - metrowego odcinka nowej jezdni w ulicy Słonecznej w Mrągowie. Poza nową nawierzchnią zostanie przebudowana kanalizacja deszczowa i sanitarna oraz odtworzone oznakowania poziome. Koszt prac to ponad 380 tysięcy złotych. Całość inwestycji zgodnie z umową, powinna zakończyć się jeszcze w bieżącym miesiącu.

- Na ulicy Słonecznej wpływ na realizację tej inwestycji ma regulacja wysokościowa wielu wpustów burzowych i włazów studni deszczowych i sanitarnych. To budzi obawy o zakończenie inwestycji w terminie do końca bieżącego miesiąca - mówi Tomasz Witkowicz, zastępca burmistrza miasta. - Najważniejsza jest jakość wykonanych prac gwarantująca komfort jazdy po tych drogach dla ich użytkowników.

Lada dzień powinna ruszyć także inwestycja przy ulicy Sobczyńskiego w Mragowie. Droga o długości 490 metrów także zostanie pokryta nowym asfaltem. Koszt prac to prawie 200 tysięcy złotych. Obie inwestycje realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Inżynieryjnych PRDI S.A. z Mławy.

pj
­

Słowa kluczowe:
Mragowo 

Dodaj komentarz:

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij