Spędź wakacje kreatywnie, zachęca Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie. W programie tygodniowych turnusów zaplanowano m.in. zajęcia z robotyki, warsztaty fotograficzne i graffiti, a także rejs tramwajem wodnym czy wizytę w wiosce indiańskiej.

Za chwilę rozpocznie się sezon wakacyjny, warto więc zastanowić się, czy nie wysyłać dziecka na kolonię czy turnus. Jak się okazuje nie trzeba daleko szukać. Ciekawą ofertę dla najmłodszych przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Mrągowie. Placówka zaprasza na jednotygodniowe turnusy wakacyjne, dzięki którym dziecko nie będzie się nudzić i przeżyję ciekawą przygodę. Program jest bogaty, mali uczestnicy wezmą udział w wielu atrakcjach, i co najważniejsze na kilka godzin dziennie będą mieć zapewnioną opiekę.

Na czas turnusu zaplanowano m.in. warsztaty taneczne, fotograficzne czy graffiti, zajęcia z robotyki i Małego Einsteina, wyjścia i wyjazdy do Parku Linowego, wioski indiańskiej czy Papugarnii. Nie zabraknie także ruchu, w programie są zajęcia z tenisa stołowego i piknik z zabawami na świeżym powietrzu.

Turnusy zaplanowano w trzech terminach: od 25 do 29 czerwca, od 2 do 6 lipca oraz od 9 do 13 lipca. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 14:00.

Zapisy odbywają się w sekretariacie MDK lub telefonicznie. Wpisowe na każdy turnus wynosi 30 zł (dodatkowe koszty to ceny biletów proponowanych atrakcji oraz przejazdu autokarem do Olsztyna). Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie organizatora.


Dodaj komentarz:

X Zamknij
X Zamknij