Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę pod Mikołajkami. Kierowca samochodu osobowego nie zachował ostrożności i podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocykl.

Wczoraj o godzinie 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na krajowej szesnastce, 2 km od Mikołajek. Kierowca auta Opel Vectra jadąc w stronę Orzysza nie upewnił się czy może wyprzedzać. Podczas wykonywania manewru uderzył w wyprzedzający go motor. Motocyklista wpadł do przydrożnego rowu. Miał dużo szczęścia, ponieważ po przewiezieniu do szpitala stwierdzono tylko ogólne potłuczenia. Kierowcę samochodu ukarano mandatem w wysokości 500 zł. Ruch odbywał się wahadłowo.

Mateusz Klimek

Samochód uderzył w motor

Słowa kluczowe:
policja na sygnale Mikołajki motor galeria 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# lakun (IP: 37.47.*.68) 2018-05-15 21:32
samochód na pedały a nie normalny ,od czego ma lusterka, zdrówka dla kolegi z moto
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mazur 123 (IP: 37.47.*.234) 2018-05-14 21:40
Jak by jechał 90 km/h ,do tego by nie doszło motorynke mu dać......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# motocyklistka (IP: 77.253.*.183) 2018-05-15 10:22
Jakby kierowca patrzył w lusterka ............. do szkoły nauki jazdy go wysłać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezdomny. (IP: 89.229.*.131) 2018-05-15 09:25
Prawda
PRAWDA.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Mazur 123 (IP: 37.47.*.234) 2018-05-14 21:35
Widać że motocyklista jechał zgodnie z przepisami i prędkością napewno .a widać jak zasuwał na własne życzenie dawca...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lakun (IP: 37.47.*.68) 2018-05-15 21:34
dawca dawca, ale jak komuś z twoich znajomych trzeba jakiś organ to inaczej na to patrzysz , królowie szos na 4 kołach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marcin (IP: 109.197.*.245) 2018-05-14 16:51
Jestem kierowcą ok 1,6mln km i motocyklistą ok 280tyś jednośladem. Bez ryski. Jednak byłem wielokrotnie na pogrzebach kolegów. Raz trzymałem kask motocyklisty i szukałem reszty w polu... znalazłem dwa kawałki.

Motoczuby po leżeniu przez zimę i tuczeniu się nagle siadają na moto i uzurpują sobie prawo do łamania przepisów i jeszcze rzadają wzmożonej uwagi bo przecież nie widać go w lusterku ale za pół sekundy już tam będzie...

Drodzy Państwo, jednego mniej. Jestem przykładem na to że pasja nie zabija. Zabija brak umiejętności i poczucie bycia królem na drodze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# lech (IP: 79.175.*.71) 2018-05-14 14:36
500 zł mandatu za niemal zabicie człowieka. Bardzo się kierowca Opla na pewno tym przejął. Może jakby było jedno zero więcej i utrata prawa jazdy na 3 miesiące, to może - może - dopiero wtedy by się ten ślepak zreflektował. A tak? Hulaj dusza, piekła nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Cygan (IP: 94.197.*.40) 2018-05-14 13:41
Cytuję Bezdomny.:
MAG-DA
ALBO NIE.

DOPŁAĆ BĘDZIE WIĘCEJ.


Sam sobie dopłacić mozesz albo dac im żonę na 2 godziny ona odda im w naturze hahahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezdomny. (IP: 89.229.*.131) 2018-05-14 19:23
CYGAN
NASTAW TY MU OKO ODBYTU.
PODOBNO U WAS TAK JEST.
CYGANY TO PIJAKI, A JAK PIJAK TO I ZŁODZIEJ.
POZDRAWIAM.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Magda (IP: 83.18.*.138) 2018-05-14 12:42
500 zł mandatu to stanowczo za mało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Bezdomny. (IP: 89.229.*.131) 2018-05-14 13:09
MAG-DA
ALBO NIE.

DOPŁAĆ BĘDZIE WIĘCEJ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Czytelnik (IP: 94.254.*.39) 2018-05-14 11:34
https://youtu.be/DqmMZ9lL3Yo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# BUNTOWNIK BEZ POWODU (IP: 89.229.*.131) 2018-05-14 10:54
DWA DNI
I

PODWÓJNE UDERZENIE.

NA SZCZĘŚCIE NIEGROŹNE.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
EcoJazda

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij