Popularny jeszcze przed wojną, znalazł się wśród atrakcji Ziemi Mrągowskiej prezentowanych w przedwojennym folderze wydanym przez Informację Turystyczną dawnego Sensburga. Mowa o szlaku rzeką Dajną, który po raz kolejny mają szansę pokonać wielbiciele kajaków.

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej i Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" zapraszają na Spływ kajakowy rzeką Dajną, który odbędzie się w sobotę 19 maja. Uczestnicy spływu będą mieli do pokonania tzw. Małą Amazonkę (trasa: j. Czos - j. Wierzbowskie - j. Czos). W trakcie zaplanowano także ognisko. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa.

Jest jednak warunek. Do wtorku 15 maja należy dokonać opłaty wpisowej w wysokości 28 złotych/osoba. Dane znajdziecie tutaj. Liczba miejsc ograniczona, organizatorzy zapewniają kajaki, ubezpieczenie, natomiast nie zapomnijcie wziąć ze sobą prowiantu. Wolontariusze WOŚP mają zapewniony bezpłatny udział w spływie.

Spotkajcie się przy wypożyczalni sprzętu wodnego przy ul. Oficerskiej w Mrągowie 19 maja o godzinie 12:00. Planowane zakończenie spływu około godziny 17:00.

Formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi dokumentami znajdziecie na stronie IT Mrągowo.

Źródło: IT Mrągowo


Dodaj komentarz:

Sonda

Czy jesteś zadowolona(y) z obecnych wydarzeń w radzie miasta i powiatu?

Nie, te zmiany niczego nie wnoszą - 80.8%
Tak, to są zmiany na lepsze - 13.1%
Nie mam zdania na ten temat - 6.2%

Głosów ogółem: 130
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: październik 20, 2019
X Zamknij
X Zamknij