Jak co roku motocykliści z Warmii i Mazur odwiedzili Warpuny, aby pomyślnie rozpocząć sezon. Ponad 200 maszyn i kierowców pojawiło się na siódmym już zlocie organizowanym przez Stowarzyszenie Motor Burszewo. Dla większości motocyklistów było to coś więcej niż tylko spotkanie.

Dla wielu miłośników motocykli zlot, który odbył się po raz siódmy w Warpunach, był nie tylko oficjalnym rozpoczęciem sezonu, ale także okazją by pomodlić się o bezpieczeństwo na drogach i szczęśliwy sezon.

Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęło się przed południem mszą świętą w miejscowym kościele w Warpunach. Następnie jednoślady ustawione na placu przed kościołem zostały poświęcone na znak udanego i bezpiecznego sezonu. Tego dnia nie mogło oczywiście zabraknąć oficjalnego przejazdu do Mrągowa i pikniku z udziałem motocyklistów.

Akcja w tym roku miała też wydźwięk charytatywny. Fani dwóch kółek postanowili zapoczątkować piękną inicjatywę i podarować pluszaka dla dzieciaka. Zebrane tego dnia maskotki zostaną przekazane dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego zlotu.

pj

Zlot Motocyklowy - Warpuny 2018

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy popierasz zapowiadany strajk w oświacie?

Tak - 59.2%
Nie - 37.5%
Nie mam zdania - 2.8%

Głosów ogółem: 1027
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: kwiecień 14, 2019
X Zamknij
X Zamknij