Kuba Kucharski będzie gościem Biblioteki Miejskiej w Mrągowie. Spotkanie autorskie z pochodzącym z Mrągowa autorem książki „W uścisku Katriny” odbędzie się 11 maja w Czytelni dla Dorosłych. Serdecznie zapraszamy i z tej okazji rozdajemy dla Was dwie książki Kuby!

Kubę Kucharskiego przedstawialiśmy już czytelnikom na początku kwietnia w reportażu na łamach naszego portalu.

Kuba, latem 2005 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych w ramach programu Work&Travel dla studentów. Trafił do Nowego Orleanu, gdzie podjął pracę w parku rozrywki. I to właśnie w tym mieście rozegrały się dramatyczne sceny huraganu Katrina, których Kuba stał się świadkiem i uczestnikiem. Po latach postanowił opisać to, co działo się w samym mieście przed i po huraganie. Książka jest nie tylko dokumentacją dramatycznych dni, ale także analizą przyczyn i następstw tego katastrofalnego w skutkach zjawiska, określanego często największą katastrofą naturalną w dziejach Stanów Zjednoczonych.

Spotkanie z Kubą Kucharskim będzie miał przyjemność poprowadzić dla Państwa redaktor mragowo24.info Piotr Piercewicz wspólnie z Marią Mikołajczyk z Biblioteki Miejskiej w Mrągowie. Zapraszamy na spotkanie 11 maja o godzinie 17:30.

Kuba Kucharski pochodzi z Mrągowa, z którego w 2004 roku wyjechał na studia. Z wykształcenia jest dziennikarzem. Po studiach zajmował się między innymi pisaniem artykułów z branży lotniczej oraz motoryzacyjnej. Współpracował także z czasopismami oraz portalami tematycznymi w Wielkiej Brytanii. Na co dzień zajmuje się marketingiem internetowym.

Mamy dla Was książkę Kuby Kucharskiego "W uścisku Katriny". By mieć szansę na zdobycie jednego z egzemplarzy zerknij na naszego Facebooka i zapoznaj się ze szczegółami - kliknij.

>>> Obejrzyj także odcinek Onet Rano Jarosława Kuźniara z Kubą Kucharskim - kliknij.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij