Zwycięstwem reprezentacji Zespołu Szkół Zawodowych zakończyły się eliminacje powiatowe Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Tym samym uczniowie ZSZ reprezentować będą nasz powiat na finale wojewódzkim.

Gospodarzem turnieju od lat jest Zespół Szkół Zawodowych, który w dziedzinie motoryzacji notuje spore sukcesy. Reprezentacja tej szkoły wygrała przed rokiem. W tegorocznej edycji udało im się powtórzyć sukces i awansować do kolejnego etapu.

Reprezentacje szkół z powiatu mrągowskiego musiały zmierzyć się z testem sprawdzającym znajomość zasad i przepisów ruchu drogowego oraz sprawdzianem z historii motoryzacji. Ponadto w części praktycznej uczestnicy musieli wykazać się znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy, umiejętnościami przygotowania pojazdu (motoroweru) do jazdy, a także jazdą sprawnościową motorowerem oraz samochodem z tzw. talerzem Stewarta.

Reprezentacja w składzie: Dawid Rolka, Damian Łatarewicz i Konrad Zyśk, pod opieką nauczyciela Bronisława Starucha będzie reprezentowała powiat podczas eliminacji wojewódzkich w Malinowie (powiat działdowski).

Drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, trzecie – I LO w Mrągowie, a czwarte ZOS „Baza” w Mrągowie.

* Materiał filmowy finansowany przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie.
* Jakość HD: 720p, 1080p


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Olo (IP: 89.229.*.115) 2018-04-23 19:08
Panie Biały bez urazy czemu Pana podopieczni jeżdżą bez pasów w radiowozach i przechodzą w niedozwolonych miejscach nie po pasach .Czy są równi i równiejsi w tym mieście,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij