Tegoroczna „majówka” będzie symbolicznym początkiem sezonu w ośrodku wypoczynkowym „Polonez” w Mrągowie. W ośrodku przeprowadzane są kolejne inwestycje mające podnieść komfort wypoczynku w świetnie położonych obiektach nad jeziorem Czarnym.

Ośrodek Polonez się zmienia i widać to „gołym okiem”. W ciągu dwóch ostatnich lat, właściciele ośrodka włożyli ogrom pracy, by przywrócić dawną świetność całemu kompleksowi „Poloneza”. Po  udanym, ubiegłorocznym sezonie ruszyły kolejne inwestycje, które w większości są już ukończone.

– Wiedza na temat potencjału tego ośrodka motywowała nas do realizacji kolejnych planów inwestycyjnych. Prace podzielone są na etapy, bo jesteśmy świadomi tego, że nie wszystko da się zrobić od razu. W ubiegłych latach zmieniliśmy wystrój części pokoi hotelowych, zajęliśmy się otoczeniem ośrodka, chodnikami i plażą. To przyniosło pozytywne efekty, więc przystąpiliśmy do kolejnych prac – mówią przedstawiciele spółki Locaris, zarządcy ośrodka.

Zarządcy ośrodka postanowili przed rozpoczynającym się sezonem odświeżyć wszystkie pokoje hotelowe, wymienić wykładziny w korytarzach i na poważnie zabrać się za remont głównej sali bankietowej. Sala mogąca pomieścić nawet 200 osób przez wiele lat służyła do organizacji bankietów, wesel, imprez firmowych i różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Po remoncie, funkcje sali zostaną zachowane, ale wszystkich gości przywita absolutnie nowoczesny design.

Spore zmiany dotknęły także teren ośrodka. Aktualnie remontowane są korty do tenisa ziemnego, które zyskają nowe nawierzchnie, a także boisko do piłki nożnej, na którym wymieniana jest murawa. Dookoła zrobiło się zielono i nowocześnie, bo na całym terenie ośrodka powstały nowe chodniki, a dodatkowo zakupione zostały namioty, które wykorzystywane będą do imprez plenerowych. Dodatkowo odświeżono i odmalowano obiekt „Cyranka”, a wokół niego pojawiło się sporo zieleni.

Sezon w „Polonezie” rozpoczyna się lada chwila, a jego symbolicznym początkiem będzie zbliżająca się „majówka”. Hotel odwiedzą goście indywidualni oraz grupy zorganizowane. Już w połowie maja przyjadą pierwsi uczestnicy „zielonych szkół”, a w sezonie dodatkowo zapowiedziało się już wiele kolonii, uczestników wycieczek oraz gości, którzy przyjadą do Mrągowa na letnie imprezy.

„Majówkę” spędź w „Polonezie”

Długi weekend majowy w „Polonezie” można rozpocząć już 27 kwietnia, a zakończyć dopiero 6 maja. Propozycja jest warta uwagi także pod względem oferty cenowej przygotowanej specjalnie na majówkę.

Osoba dorosła 130zł/dobę, dzieci do lat 3 - pobyt gratis, dzieci 3-12 lat - 90 zł/dziecko/doba.

Cena z pewnością jest atrakcyjna, ale aby zachęcić was jeszcze bardziej, Ośrodek przygotował dodatkową promocję w postaci 10% zniżki dla pobytów 3-dniowych lub dłuższych. Cena dotyczy pobytów realizowanych w okresie od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku.

W ramach pobytu (27.04.2018 – 6.05.2018) Ośrodek Wypoczynkowy „Polonez proponuje:

  • noclegi w pokoju 2 osobowym
  • wiosenne bufety śniadaniowe
  • obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego (urozmaicone menu, codziennie nowe smaki i specjały Szefa Kuchni)
  • wiosenne barbecue - obiadokolacja w formie grilla (30.04; 2.05 i 5.05)
  • mazurskie ognisko z pieczeniem kiełbasek (29.04; 1.05; 3.05)

Ponadto Ośrodek zachęca do rekreacji w plenerze wśród mazurskiej przyrody w formie wycieczek rowerowych, nordic walkingu czy spacerów. Do dyspozycji gości są dwa korty, boisko do gry w piłkę nożną, pełnowymiarowe boiska do plażowej piłki siatkowej, stoły bilardowe i do gry w tenisa stołowego oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Odwiedź stronę internetową Ośrodka Polonez w Mrągowie - KLIKNIJ TUTAJ!
Sprawdź fanpage Ośrodka Polonez w Mrągowie - KLIKNIJ TUTAJ!

* Artykuł sponsorowany.

Słowa kluczowe:
polonez mrągowo ośrodek polonez 
Kupię dom

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij