Wysłali zdjęcie, na którym pokazali, jak w nietypowy sposób spędzają czas w duecie i zakwalifikowali się do finałowej ósemki konkursu zorganizowanego w ramach programu telewizyjnego „Iron Majdan”. O wspomnieniach z planu zdjęciowego i przeżyciach opowiedzieli nam finaliści konkursu „Wyzwanie Iron Majdan”, mieszkający na co dzień w Mrągowie Monika i Paweł Mroziccy.

Z początkiem marca ruszył konkurs „Wyzwanie Iron Majdan” związany z nowym programem telewizyjnym, którego głównymi bohaterami są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Konkurs skierowany była do par, które nie boją się przygód i stawiają na aktywny wypoczynek. Monika i Paweł Mroziccy, mieszkający na co dzień w Mrągowie, zdecydowali się wystartować w tym przedsięwzięciu i ku ich zaskoczeniu zakwalifikowali się do wielkiego finału. Zadania, które przygotowali organizatorzy konkursu wcale nie były łatwe i mimo że Monika i Paweł nie zdobyli głównej nagrody, to zgodnie twierdzą, że nie zapomną tej przygody do końca życia.


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

# Kamila (IP: 89.229.*.123) 2018-04-22 15:51
Mam pytanie, czy nie można zrobić przejścia dla pieszych na odcinku drogi między Osiedlem Metalowców / końcówka/ a Wojska Polskiego przed działkami. Jezdnia jest przekraczana przez wielu ludzi zarówno działkowiczów jak i mieszkańców Osiedla Nikutowo, nie ma bezpiecznego przejścia, brak chodnika po prawej stronie - przejścia dla mieszkających tam ludzi. Przejście dla pieszych jest w znacznej odległości przy skrzyżowaniu. Może drogowcy i Policja zadbają o bezpieczne przejście dla mieszkańców Os. Metalowców, Wojska Polskiego - po prawej stronie za Osiedlem Metalowców w stronę Nikutowa????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
# Marek-Mors (IP: 89.229.*.156) 2018-04-19 21:21
Brawo Monika!! Brawo Paweł!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Sonda

Czy weźmiesz udział w tegorocznych wyborach samorządowych

Tak - 87.1%
Nie - 10.5%
Nie podjąłem(-ęłam) decyzji - 1.8%

Głosów ogółem: 171
Głosowanie w tej sondzie zakończyło się w: marzec 2, 2018
X Zamknij
X Zamknij